وقتی Bear Grylls رفت و با Rajinikanth به Bandipur ببر رزرو در هفته گذشته الگوی رفتاری کارخانه نوتبوک wisecracks با تصاویر سوپراستار کشتی کج با ببر و پلنگ و شیر. TOI انجام یک کاریکاتور نشان دادن حیوانات وحشی فرار جنگل یک فیل جیغ “اجرا Rajini وارد جنگل”. گفت: برخی از این جنگل که تا به حال وارد Rajini و ‘Thalaivar’ می تواند حمل آمازون (جنگل و نه آمریکا شرکت های چند ملیتی) در جیب خود — و هنوز هم فضا برای Sundarbans.

‘Rajinisms’ به مدت طولانی یک موضوع تحلیل فیلم توسط منتقدان و صاحب نظران سیاسی و مدیریت تجارت (مورد علاقه من است که Rajini اولین تصمیم پس از اعلام سیاسی خود را در حزب خواهد بود به تشخیص کمیسیون انتخابات هند). به عنوان بازیگر آماده می شود تا در نهایت نگاهی به شیرجه رفتن به دنیای سیاست در این سال ما باید خودمان را آماده برای دیدن پایان این معما. لحظه ای Rajini تبدیل به یک سیاستمدار موفق — نگه دارید که پانچ عزیز فن — او را متوقف خواهد کرد به یک سوپراستار بازیگر.

او را در نهایت به توقف اقدام اگر او جدی است در مورد دوم خود را خواستار است. MGR ادامه داد: عمل به او وزیر شد در سال 1977 اما فیلم های خود را پس از راه اندازی ADMK (که بعدها AIADMK) در سال 1972 — ‘Netru Indru Naalai’ (1974), ‘Idhayakani’ (1975), ‘Indru Pol Endrum Vazhga’ (1977) و “Meenava Nanmban’ (1977) — بودند به حفاظت از خود do-gooder تصویر احتمالی خود را برای عروج به قدرت است. در سال 1978 دوره فیلم “Madhuraiyai Meetta Soundharapandiyan’ احتمالا به تاخیر انتشار است. ‘Avasara پلیس 100′ (1990) و “Nallathai Naadu Kekkum’ (1991) بود که پس از مرگ منتشر شده با استفاده از بایگانی فیلم.
برای MGR فیلم و شد وسایل نقلیه سیاسی ستارگی سوخت توسط دراویدی جنبش که تا به حال همزیستی با سینما. او با احتیاط برای جلوگیری از منفی نقش و بازی تنها قهرمان که در حالی که مبارزه با شر و بی عدالتی محترم و نجات زنان است. او هرگز دودی یا نوشید بر روی صفحه نمایش. در مقابل بسیاری از نقش هایی که رو Rajini به ستاره شدن تا به حال سایه های تاریک. اگر حتی بعد خود نقش حاضر به شانه آنها آن است و نه فقط به این دلیل که طرفداران آنها را دوست دارم آنها نیز اضافه شده به “Rajini پدیده’ که منطقی تحلیلگران در تلاش برای کشف.

اما Rajini نمی تواند بازی کند و اصلاح اموات شاه اگر او می شود وزیر. یک ناگهان-سامری Rajini بر روی صفحه نمایش فقط می تواند این ستاره طرفداران خود عبادت است. حتی MGR نمی تواند ادامه بازیگری هنگامی که او تبدیل به سانتی متر در سن 60. Rajinikanth خواهد بود 70 قبل از سال 2021 مجمع انتخابات.

Roger Caillois فرانسه فکری که برخی از منی مطالعات در superstars, ویژگی های پلیسی به زحمت رسانه ها ترویج و شانس — در ضمن (من کلمات او نیست) همان مواد تشکیل دهنده را به یک سیاستمدار موفق. و شباهت به نظر می رسد بیشتر قابل توجه زمانی که Caillois می گوید: “کوچک و نسبی تفاوت هستند از اهمیت تعیین کننده برای برنده شدن و یا از دست دادن یک تار مو” (بد باز روز می توانید یک فیلم بمب در دفتر جعبه را مونتاژ صندلی کمتر می تواند هزینه سانتی متر صندلی) که یک ستاره نمی تواند صرفا موفقیت در برخی از فعالیت های او نیز باید غنی پاداش (از نظر تعداد کرسی در انتخابات پول برای فیلم).

در حال حاضر که به نظر می رسد که برخی از Rajini راه اندازی خواهد شد خود را از حزب خود انتخاب بین ادامه به قانون و باقی مانده در سیاست بستگی دارد 2021 مجلس نتایج نظرسنجی. و اگر او را به انتخاب اول او برای پیروزی در انتخابات در اولین بازی خود را. اجازه دهید آن صورت, دیر شرکت کننده است که او به سیاست Rajini نمی توانیم به از دست دادن و امید می گویند در 2026, “نان vanduttennnu sollu, thirumbi vanthuttenu!”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de