فیلیپین برای پایان دادن به پیمان نظامی با ایالات متحده

یک سرباز آمریکایی پیوست فیلیپین نیروهای طول یک تمرین در این اردوگاه آموزش نظامی در فورت مگسیسی در فیلیپین در سال 2015.

عکس: تد aljibe/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

فیلیپین گفت: آمریکا این امر ضایعات توافق به عنوان یک بنای دو کشور اتحاد نظامی یک حرکت وزارت امور خارجه ایالات متحده گفته اند که پیامدهای جدی برای ارتباط است.

بازدید از نیروهای قرارداد امضا شده در سال 1998 تسهیل بازدید از نیروهای ایالات متحده, کشتی و هواپیما به فیلیپین. آن را فراهم کرده است این بنیاد برای سربازان آمریکایی برای آموزش نیروهای فیلیپینی, انجام تمرینات مشترک و کمک در مبارزه با تروریسم.

رئیس جمهور رودریگو Duterte, که در سال 2016 منتقل شده کشور خود را به دور از ایالات متحده و طرفدار روابط نزدیک با چین بازی پایین ارضی و دریایی اختلافات با پکن در دریای چین جنوبی است. دفتر خود گفت: آقای Duterte می خواهد به نمودار یک سیاست خارجی مستقل و “معتقد است که کشور ما نمی تواند برای همیشه لطفا برای تکیه بر دیگر کشورها برای دفاع از دولت است.”

دولت رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte که سخنرانی روز دوشنبه اعلام متحده در روز جمعه که آن را خاتمه بازدید از نیروهای قرارداد.

عکس: هم رفته Lozano/آسوشیتد پرس

توافق در نیروی باقی مانده تا 180 روز پس از یک حزب اعلام کرد قصد خود را به خروج. آقای Duterte را به نظر می رسد به نزدیک درب در یک پتانسیل مذاکره دوباره گفت: “آن را سرگرم هر طرحی که از دولت آمریکا برای نجات” این توافق و این که رئیس جمهور نمی خواهد قبول دعوت به بازدید از ایالات متحده

از جمله دلایلی است که منجر آقای Duterte به فسخ نظامی سهشنبه بود “یک سری از قوانین و اقدامات اجرایی توسط دولت ایالات متحده که هم مرز در حمله به حاکمیت ملی ما و بی احترامی سیستم قضایی ما” گفت: سخنگوی ریاست جمهوری سالوادور Panelo.

در اوایل ژانویه سنای آمریکا با تصویب یک قطعنامه در محکومیت دولت فیلیپین برای حمایت از گفته های فراقانونی به عنوان بخشی از آن antidrug مبارزات انتخاباتی. انسان و گروه های حقوق بشر می گویند بیش از 12000 نفر کشته شده اند در antidrug عملیات.

سنا قطعنامه به نام رئیس جمهور آمریکا برای اعمال تحریم ها علیه دولت فیلیپین مقامات مسئول قتل و خواستار آزادی یک دولت منتقد لیلا دی لیما از زندان.

بعد از آن در ماه ژانویه در فیلیپین بهداشت ، رونالد دلا روزا, رئیس سابق این کشور را ملی نیروی پلیس و یک متحد آقای Duterte که نقش مهمی در جنگ با مواد مخدر گفت: او به دریافت ویزای بازدید از آمریکا

سفارت آمریکا در مانیل گفت: آن را نمی دیدگاهها برای فردی ویزا موارد است. “ما به دقت در نظر بگیرید که چگونه بهترین برای حرکت رو به جلو برای پیشرفت ما منافع مشترک” سفارت گفت.

وزیر دفاع علامت Esper روز سه شنبه گفت که او نگران فیلیپین تصمیم برای پایان دادن به نظامی پیمان خواستار آن را “مایه تاسف” و “حرکت در جهت اشتباه است.”

آقای Esper که گفت پنتاگون بود به طور رسمی به اطلاع دوشنبه شب کوتاه متوقف شد گفت: این تصمیم نشان داد که چین تا به حال با موفقیت گسترش نفوذ خود در فیلیپین, قدیمی ترین متحد امریکا در منطقه است.

“ما باید به هضم آن است. ما باید کار را از طریق سیاست زاویه نظامی زاویه” او گفت:.

آمریکا و فیلیپین هنوز یک سال 1951 متقابل دفاع پیمان است که نیاز به یک پاسخ اگر دیگر حمله کردند. اما دور انداختن بازدید از نیروهای توافق خواهد علت اصلی سردرد را برای برنامه ریزان نظامی و می تواند بر دامنه این کشور فعالیت هم ،

توافقنامه تاسیس گرانول جزئیات معافیت آمریکا تجهیزات نظامی را به ارمغان آورد فیلیپین از وظایف واردات و کشتی ها و هواپیما از بندر یا فرود هزینه—همه از آن می تواند در حال حاضر منوط به مذاکره دوباره.

آقای Duterte تصمیم خواهد بر سرعت و مقیاس همه چیز از ارائه اطلاعاتی جلسات به کمک های بشر دوستانه در طول توفان گفت: جی Batongbacal, یک دین در دانشگاه فیلیپین کالج قانون است.

“احتمالا آنها را به ترتیب برای هر فعالیت که خواهد بود بسیار خسته کننده است,” او گفت:.

نوشتن به جان Emont در jonathan.emont@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

آموزش سئو