‘داروسازی’ رنگ یک مشکل تصویر بدون کنترل صنعت

جرالد پوسنر “داروسازی: حرص و آز و دروغ و مسمومیت آمریکا” می تواند به عنوان دیده می شود در سال 2020 معادل آپتون سینکلر 1906 رمان “جنگل” که منجر به خشم عمومی بیش از گوشت های بسته بندی صنعت.

خود را نگران کننده کتاب پنج سال در ساخت و buttressed توسط یک گنجینه ای از اسناد و مدارک است که نه تنها یک تاریخچه دقیق آن نیز سرسام آور کیفرخواست از شرکت های دارویی.

“[T]او مواد مخدر کسب و کار تبدیل شده است و امریکا به یک داروی جامعه” Posner می نویسد. “امواج پی در پی بیش از سه دهه از به اصطلاح تعجب مواد مخدر برخی واقعی و برخی از کرات باید منجر به سود در حالی که همچنین ایجاد ده ها میلیون نفر از بيماران وابسته به منتظر بعدی قرص برای حل همیشه در حال گسترش طیف وسیعی از بیماری ها و اختلالات است.”

“داروسازی” را پوشش می دهد بسیار قابل خواندن جزئیات نمایی drugging از امریکا تقاضا برای “قرص مبارک” بنزودیازپین ها صعودی در اواخر دهه 1950 و اوایل 60s به طور فزاینده ای قدرتمند شرکت های دارویی فشار استقرار پزشکی به “medicalize” بیشتر و بیشتر بیماری است. سپس همان کسانی که شرکت های انحصاری و فروش مواد شیمیایی “راه حل” با یک تعداد انگشت شماری از خانواده ها کشیدن بسیاری از رشته ها و برداشت سود.

پوسنر بر ساکلر خانواده و مردم پشت پوردو داروسازی است که راه اندازی مخدر painkiller OxyContin در سال 1996 که متوجه شدم سود سهام بزرگ از فروش مواد مخدر است. او هم کشیده اصلی گزارش آرتور ساکلر و خانواده اش که با توجه به Posner, دور قانون و صرف میلیون ها نفر برای حفظ ساکلر نام از تبدیل شدن همراه با مواد مخدر بحران است. [پوردو داروسازی برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در سپتامبر 2019. حل و فصل در انتظار بین پوردو داروسازی و شهرداری و دولت که ثبت بیش از 2000 پرونده های حقوقی علیه این شرکت برای بازیابی هزینه های مرتبط با مبارزه با مواد مخدر بحران است.]

این کتاب همچنین کنکاش در “تا حد زیادی ناشناس و عمدتا ژرف” جهان سود داروخانه مدیران (PBMs) “تنها بخشی از مواد مخدر سیستم توزیع است که می داند چه هر کس دیگری است و پرداخت و گرفتن پرداخت می شود.” PBMs لایحه شرکت های بیمه برای نسخه ادعاهای ساخته شده توسط بیماران – صورتحساب است که اغلب بیش از آنچه است که در واقع بازپرداخت به داروسازان. به عنوان Posner, یادداشت ها “به PBMs جیب تفاوت.”

نه همه از این داستان ها تیره هستند. پوسنر به نظر می رسد در سخت کوش ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که شجاعانه در درمان بیماران مبتلا به ایدز در سال 1980 در حالی که خواستار تحقیقات به سوی یک درمان برای این بیماری است. او همچنین اشاره می کند که پس از آن رئیس جمهور رونالد ریگان آغاز شده بود تصدی خود با کاهش بودجه برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در نیمی. در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی بود Anthony Fauci, سپس رئیس آزمایشگاه Immunoregulation که در حال حاضر هماهنگی و نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 ویروس.

در صفحه بعد از صفحه Posner توصیف حوادث شرکت های دارویی دروغ گفتن به محققان دستکاری سیاستمداران و سیستم های سیاسی چرخاندن مقررات و عمدا foisting غیر ضروری و خطرناک و آسیا محصولات در برخی از بخش های آسیب پذیر جامعه است.

یکی مانده به آخر فصل از پوسنر کتاب “آینده همه گیر” اشاره به نگران عوارض جانبی با توجه به Posner و دیگران از صنعت داروسازی را سیل از بازار با آنتی بیوتیک مواد مخدر: افزایش مداوم از مواد مخدر-مقاوم در برابر سویه های باکتری است. سرزنش که برای توسعه و همچنین برای مواد مخدر بحران Posner میسازد مستقیما در پای بزرگ داروسازی.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de