PG&E را حل و فصل با کالیفرنیا قربانیان آتش است و چیز ساییده شده

آتش سوزی پاره از طریق بهشت, کالیفرنیا., در نوامبر سال 2018 است.

عکس: جاش peter bradley/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این وکلا که مذاکره $13.5 میلیارد دلار برای حل و فصل آتش سوزی کالیفرنیا قربانیان با PG&E Corp. روز دوشنبه گفت که آنها دیگر پشتیبانی از زمان معامله عمده شکست این ابزار تلاش برای خروج از ورشکستگی است.

در دادگاه تشکیل پرونده پنج شنبه, وکیل قربانیان آتش سوزی مطرح متعدد نگرانی در مورد حل و فصل و گفت: آنها در حال حاضر مشاوره قربانیان آتش را خاموش نگه دارید در رای دادن به آن تا زمانی که این مسائل حل و فصل شود.

معامله پیشنهاد برای پرداخت نیمی از قربانیان خود را حل و فصل PG&E سهام. وکلا در حال حاضر نگران پرداخت در سهام خواهد بود کمتر از حد انتظار به بازار سهام می افتد تحت وزن از coronavirus بیماری همه گیر.

عدم حمایت از قربانیان آتش سوزی تهدید به upend PG&E برنامه های امن تصویب دادگاه برای خروج از ورشکستگی توسط 30 ژوئن مهلت برای شرکت در یک دولت wildfire صندوق. برای انجام آن نیاز به حمایت از قربانیان آتش سوزی و دیگر طلبکاران که باید تا 15 ماه مه به رای دادن در این طرح است.

PG&E نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مربوط تصویری

PG&E خطوط برق شد مقصر 2018 اردوگاه, آتش, مرگبارترین آتش سوزی در کالیفرنیا ، اما این فقط یکی از 1,900 موجب آتش سوزی توسط ابزار پس 2014, دولت, محققان می گویند. در اینجا داستان از PG&E را اشتباه و به همین دلیل آن را در نهایت پرونده برای ورشکستگی.

سان فرانسیسکو ابزار مبتنی بر زمینه برای فصل 11 حفاظت در ژانویه سال گذشته با استناد به میلیاردها دلار در مسئولیت هزینه ها مواجه است و به دلیل نقش آن در جرقه آتش سوزی در سال 2017 و 2018 است که در مجموع به کشته شدن بیش از 100 نفر و تخریب حدود 15,700 خانه.

وکلای مدافع برای قربانیان آتش سوزی خواسته اند ورشکستگی ایالات متحده قاضی دنیس Montali برای اجازه به ارسال نامه ای به قربانیان توضیح داد که آنها سعی خواهد کرد برای مذاکره با PG&E در هفته های آینده به آدرس “پیش بینی نشده و خطر قابل توجهی” به $13.5 میلیارد دلار حل و فصل است.

در حل و فصل این بخش پرداخت سهام را به یک اعتماد است که به نوبه خود در توزیع و پرداخت به قربانیان. در علاوه بر این به نگرانی در مورد ارزش آن سهام این وکلا همچنین با انتقاد آخرین-تغییرات دقیقه PG&E ساخته شده به ورشکستگی آن طرح تغییر ساختار است که آنها می گویند تاثیر منفی می گذارد قربانیان آتش سوزی و گفت: این شرکت موفق به ارائه جزئیات بسیار مهم در مورد چگونگی و زمانی که این اعتماد می تواند با فروش سهام به پرداخت ادعا می کند.

آنها توصیه کرد که قربانیان صبر کنید به رای دادن در این طرح تا ماه مه 1, برای ارائه یک پنجره به دوباره کاری و حل و فصل شرایط است.

قربانیان آتش سوزی تنها عمده کلاس از متقاضیان که PG&E است پیشنهاد برای جبران با سهام. این شرکت موافقت کرده برای حل و فصل ادعا می کند از سال 2017 و 2018 حریق برای بیش از 25 میلیارد دلار است اما عمده دیگر شهرک—با کالیفرنیا دولت ها و شرکت های بیمه—خواهد بود به طور کامل پرداخت می شود ،

در حال حاضر برای حمایت از طرح فرسوده در 11-عضو کمیته به نمایندگی از قربانیان در دادرسی ورشکستگی سه نفر از آنها استعفا در دو هفته گذشته.

“خطر بیش از حد بزرگ است” نوشته کارن Gowin که ترک از نگرانی است که این طرح در معرض قربانیان به خطرات بیشتری نسبت به سایر طلبکاران در نامه استعفای پنج شنبه. “من نمی توانم حمایت از این طرح و من نمی توانم توصیه می کنند که دیگران حمایت از این طرح است.”

حداقل دو سوم از حدود 70,000 مردم و کسب و کار که در زمینه ادعا می کند در برابر PG&E باید به تصویب خروج از برنامه. اگر مخالفان قادر به نفوذ به اندازه کافی از آنها می تواند به ایجاد موانع جدی برای این شرکت که پاک یک مانع عمده در راه خود را به خارج از ورشکستگی در ماه گذشته توسط تامین حمایت از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

اگر قربانیان آتش رد خود را حل و فصل PG&E را مجبور به بازگشایی مذاکرات با آنها و یا درخواست قاضی Montali به تصویب این طرح بدون پشتوانه به عنوان منصفانه ممکن است جبران خسارت برای قربانیان آتش سوزی. قاضی Montali است نشان داد که او را بی میل به تصویب طرح قربانیان آتش سوزی در’ پشتیبانی می کند.

نوشتن به کاترین بلانت در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>