Jason Meek که خانه توسط آتش ویران شد در سال 2017, می پرسد که چرا سرمایه گذاران برگزاری بیمه ادعا می کند نیست پرداخت در انبار.

PG&E Corp. PCG -5.75% پیشنهاد برای پرداخت نیمی از آن $13.5 میلیارد دلار حل و فصل با آتش سوزی کالیفرنیا قربانیان در سهام شرکت یک حرکت است که می تواند قربانیان ابزار بزرگترین سهامداران—و خطر اندازد پرداخت اگر PG&E جرقه آینده آتش سوزی.

به عنوان بخشی از طرح خود برای خروج از ورشکستگی PG&E خواهد پرداخت fire-قربانی ادعا می کند از طریق یک اعتماد بودجه با قطعات برابر پول نقد و سهام. اعتماد را 20.9 درصد از PG&E سهام بر شرکت های ظهور از فصل 11 PG&E گفته و به تدریج فروش سهام در طول چند سال را جبران کند افرادی که از دست اعضای خانواده و اموال.

در حالی که به اشتراک گذاری-بودجه تراست استفاده شده است قبل از اینکه به حل و فصل دعاوی از آزبست قربانیان و برخی از کارشناسان حقوقی می گویند PG&E اعتماد خواهد ژست های غیر معمول مجموعه ای از خطرات برای مدعیان تساوی خود پرداخت و چشم انداز به یک شرکت هنوز تقلا برای کاهش تهدید که آن پیری شبکه برق را شروع آتش سوزی. پس از سقوط 2017, دولت, محققان, مرتبط PG&E تجهیزات به 18 آتش سوزی که منجر به کشته شدن 107 نفر و تخریب بیش از 15700 خانه.

“هیچ سوالی وجود دارد که برای یک دوره دو سال از آتش سوزی, قربانیان را تا پایان تحمل خطر آینده آتش سوزی گفت: مایک Danko, یک وکیل است که نشان دهنده قربانیان آتش سوزی.

قاضی نظارت بر PG&E ورشکستگی مصوب حل و فصل در اواخر سال گذشته اما قربانیان آتش سوزی و دیگر طلبکاران هنوز هم به رای در این شرکت سازماندهی مجدد طرح در ماه های آینده یک قدم مهم برای ظهور آن از فصل 11. کالیفرنیا تنظیم کننده نیز باید تصویب این طرح قبل از 30 ژوئن به منظور PG&E برای دسترسی به یک دولت جدید wildfire صندوق است که این شرکت می گوید کمک خواهد کرد که ثبات مالی آن سلامت.

“تمرکز ما بر روی گرفتن قربانیان پرداخت و در ادامه به اجرای تغییرات در سراسر کسب و کار ما برای بهبود عملیات ما برای دراز مدت” PG&E در بیانیه ای گفت.

قربانیان آتش سوزی تنها عمده کلاس از متقاضیان که PG&E است پیشنهاد پرداخت با سهام. این شرکت موافقت کرده است به پرداخت بیش از 25 میلیارد دلار به طور کلی برای جبران ضرر و زیان از سال 2017 و 2018 آتش سوزی اما عمده دیگر شهرک—با کالیفرنیا دولت ها و شرکت های بیمه—خواهد پرداخت که آن طرف به طور کامل به صورت نقدی.

که infuriates برخی از قربانیان آتش سوزی که توجه داشته باشید که دیگر شهرک حمل کمتر در معرض خطر. برخی از بیمه متقاضیان در حال صندوق های تامینی که خریداری بیمه ادعا می کند در یک شیب تخفیف و در حال حاضر به میلیون ها نفر است.

“چگونه است که از پرچین-صندوق سرمایه گذاران در نظر گرفتن سهام ؟ که چیزی می گوید” گفت: Jason حوصله که از خانه اش در سال 2017 Tubbs آتش سوزی در کالیفرنیا شراب کشور است.

اعتراض سازمان Howard Klepper حق با هلن Sedwick در سایت خانه خود را در یک سال 2017 آتش سوزی ،

مایکل کارلسون یک عضو کمیته به نمایندگی از قربانیان آتش سوزی در مورد ورشکستگی گفت: $13.5 میلیارد دلار حل و فصل پس از ماه مذاکرات با PG&E که تا به حال در ابتدا به ارائه $8.4 میلیارد دلار برای جبران خسارات قربانیان. آن را ارائه می آمد روز قبل از PG&E زده یک از 11 میلیارد دلار قرارداد با بیمه متقاضیان کاهش مقدار پول نقد این شرکت می تواند ارائه دهد برای بزرگتر حل و فصل با قربانیان آتش سوزی.

“وجود دارد برخی از خطر است, اما آن را در بالای یک بسیار بسیار کم پیشنهاد” آقای کارلسون گفت. “ما می دانیم که ارزش آنچه که ما می توانید از PG&E بدون هل دادن آنها را به انحلال.”

اعتماد ساختار همچنین ارائه یک چالش برای PG&E اولیه تنظیم کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون. زمانی که مجازات این شرکت برای نقض آن به لحاظ تاریخی تحریم PG&E با جریمه و مجازات های دیگر که هزینه ها را نمی توان منتقل به ابزار ratepayers و بايد توسط سهامداران به جای. اگر قربانیان تبدیل PG&E بزرگترین سهامداران آنها می تواند در نهایت تحمل هزینه های نظارتی این شرکت از اشتباهات.

این CPUC به تازگی رسیده $1.68 میلیارد دلار حل و فصل با PG&E برای نقش خود را در آتش سوزی اخیر است که نیاز به سرمایه گذاران خود را به صندوق خاص آتش-پيشگيري. کمیسیون ممکن است چاره ای اما برای تحمیل مجازات مشابه رفتن به جلو اگر شرکت نتواند به خوبی در آن ایمنی تعهدات گفت: مایک Florio یک نرم افزار مشاور سابق CPUC کمیسر.

“من نمی بینم که چگونه شما به طور ناگهانی می تواند تلنگر و می گویند ما در حال رفتن به بسیار خوبی برای این شرکت به دلیل آن کمک می کند تا قربانیان آتش” آقای Florio گفت.

این CPUC کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد مسائل در حال بررسی در دادگاه ورشکستگی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما قبول پرداخت بخشی از بودجه از طریق سهام اگر شما در این وضعیت ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

آن است که مشترک برای شرکت کمبود پول نقد مواجه عظیم مسئولیت هزینه به پرداخت ادعا می کند از طریق تراست بودجه نقدی سهام و دارایی های دیگر. ده ها تن از شرکت هایی که پس از تولید محصولات آزبست و به دنبال حفاظت از ورشکستگی از جمله W. R. فضل & Co., بودجه حل و فصل اعتماد به جبران کارگران که توسعه سرطان و دیگر مشکلات سلامتی و همچنین دیگران که سقوط بیمار در آینده است.

کسانی که اعتماد رو از یک خطر به دلیل آینده تعداد آزبست ادعا می کند نامشخص است. این شرکت متوقف شده بود تولید آزبست در محصولات خود را محدود مسئولیت قرار گرفتن در معرض رفتن به جلو. PG&E هنوز با چشم انداز نیاز به پرداخت هزینه اضافی خسارت اگر تجهیزات آن جرقه بیشتر آتش سوزی.

“در اینجا شما باید مداوم قرار گرفتن در معرض این خطر است که باعث مشکل در وهله اول” گفت: لوید دیکسون مدیر مرکز فاجعه بار مدیریت ریسک و جبران خسارت در برامدگی لبه طبقات سنگ شرکت غیر انتفاعی فکر می کنم تانک.

PG&E بوده و کار را برای ماه به تعمیر تجهیزات الکتریکی و اصلاح درختان دور از آن خطوط برق و ساخت یک آتش سوزی-شبکه تشخیص, اما آن را به تلاش برای پاسخگویی به برخی از اهداف خود را برای تکمیل کار در مواجهه با کمبود نیروی کار و برنامه ریزی به تاخیر می اندازد.

PG&E خطوط برق شد مقصر 2018 اردوگاه, آتش, مرگبارترین آتش سوزی در کالیفرنیا ، اما این فقط یکی از 1,900 موجب آتش سوزی توسط ابزار پس 2014, دولت, محققان می گویند. در اینجا داستان از PG&E را اشتباه و به همین دلیل آن را در نهایت پرونده برای ورشکستگی.

این شرکت گرفته شده به قبل از emptively قدرت برش در بخش های زیادی از آن خدمات قلمرو زمانی که بادهای قوی را تهدید به منفجر پوشش گیاهی بر روی سیم های برق. آن محذوف میلیون ها نفر در سال گذشته و انتظار عمل به ادامه برای سال.

چشم انداز برگزاری سهام در PG&E حتی به طور غیر مستقیم تبدیل به یک نقطه اصلی مشاجره در میان قربانیان آتش سوزی نگران آن است که قیمت سهم می تواند به سقوط قبل از ادعای خود راضی هستند. بسیاری از آنها در حال حاضر شده است در انتظار سال برای پرداخت آنها نیاز به بازسازی خانه.

دنیس Montali, قاضی نظارت بر PG&E فصل 11 مورد گفت: در ماه گذشته که او دریافت کرده است هجوم نامه از قربانیان پر از نگرانی و سردرگمی در مورد دریافت سهام از طریق اعتماد. تعدادی از آنها را سازماندهی یک اعتراض در اواخر ماه گذشته با این استدلال که منافع سهام باید به جای توجه به متعدد صندوق های تامینی مانند Baupost گروه که خود را آتش – بیمه ادعا می کند. یک نماینده برای بیمه متقاضیان کاهش یافته است به نظر در برگزاری سهام اما گفت که آنها توافق کردند برای حل و فصل کمتر از آنها اعتقاد بر این ادعای خود را به ارزش بودند.

“بسیاری از قربانیان احساس می کنید در اصل یک تمایل ساخته شود صاحبان این شرکت که سوخته خانه های خود را پایین گفت: هوارد Klepper, اعتراض سازمان و سانتا رزا resident که خانه نابود شد در سال 2017 شد.

نوشتن به کاترین بلانت در Katherine.Blunt@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im