بهشت, کالیفرنیا., ویران شد توسط یک آتش سوزی در سال 2018 است.

عکس: نوح برگر/آسوشیتد پرس

PG&E Corp. PCG -8.72% موافقت کرده است که به اعتراف به گناه به جرم قتل نفس غیر ارادی اتهامات عنوان شده برای نقش خود را در شروع مرگبارترین آتش سوزی در کالیفرنیا ،

کیفرخواست در Butte County, که در آن 85 نفر کشته در طول سال 2018 آتش اردوگاه اتهام شرکت با 84 فقره قتل نفس و یک تعداد از غیرقانونی باعث آتش. این شرکت موافقت کرده است به پرداخت $3.48 میلیون مجازات قانونی حداکثر.

این شرکت فاش اتهامات صبح روز دوشنبه در یک نظارتی تشکیل پرونده. آن را برای پرونده فصل 11 حفاظت در سال گذشته با استناد به میلیاردها دلار در مسئولیت هزینه ها مواجه است و به دلیل نقش آن در جرقه آتش سوزی در سال 2017 و 2018 است که در مجموع به کشته شدن بیش از 100 نفر و تخریب حدود 15,700 خانه.

هیئت منصفه کیفرخواست کلاه یک yearlong تحقیقات جنایی رهبری Butte County District Attorney مایک رامزی با کمک از دفتر دادستان کل کالیفرنیا خاویر بکررا. آن به بررسی نقش PG&E خطوط برق در جرقه آتش اردوگاه که به تخریب شهر بهشت.

“PG&E عمل با سهل انگاری جنایی است که در حد استاندارد بالاتر از عادی انگاری” آقای رمزی گفت. “آنها در عمل در راه است که ایجاد خطر مرگ است.”

یک زن در بازدید از یک بنای یادبود در سال 2019 برای اردوگاه قربانیان آتش سوزی در بهشت کالیفرنیا.

عکس: نوح برگر/آسوشیتد پرس

PG&E در بیانیه ای گفت که آن امیدوار است که با پذیرش درخواست دو شرکت و جامعه می تواند تمرکز بر بازسازی است. “ما نمی تواند به جای همه که آتش سوزی از بین رفته اما امید ما این است که در این مورد درخواست همراه با ما بازسازی تلاش کمک خواهد کرد که جامعه رو به جلو حرکت از این حادثه غم انگیز” این شرکت اعلام کرد.

کالیفرنیا آتش محققان قبلا تعیین آتش آغاز شده و پس از فرسوده قطعه فلز شناخته شده به عنوان “C-hook” شکست از یک برج انتقال, انتشار یک ولتاژ خط را برانگیخته و مشتعل قلم مو زیر. بسیاری از کشته محور در قلاب. آتش محققان آن را به حال فرسوده از طریق به میزان 80% قبل از آن جامعی. بررسی تولید بیش از 90 شاهد و نزدیک به 1500 نفر از نمایشگاه جزئیات شرایطی که منجر به آتش آقای رمزی گفت.

آتش سوزی در دولت محققان قبلا مشخص شد که 85 نفر را در فروغ اما هیئت منصفه به این نتیجه رسیدند که یک نفر کشته خودکشی به آتش نزدیک شده و در نتیجه 84 قتل نفس به حساب میآید. شارژ به صورت غیرقانونی باعث آتش سوزی شامل ویژه اتهامات باعث آسیب بدنی به یک آتش نشان, باعث آسیب بدنی به افراد دیگر و باعث صدمه به اموال گسترده.

در علاوه بر این به $3.48 میلیون مجازات PG&E است که انتظار می رود به موافقت با پرداخت $500,000 به پوشش خاص بررسی هزینه ها و به 15 میلیون دلار برای یک سیستم تحویل آب در نزدیکی بهشت. آتش سوزی از بین رفته یک کانال است که در خدمت به عنوان یکی از Butte County کلیدی منابع آب است.

آقای رمزی گفت که او در نظر گرفته به دنبال اتهامات علیه فردی کارکنان در PG&E اما این تحقیقات نشان داد که این شرکت در تعمیر و نگهداری و مشکلات ناشی از تصمیمات جمعی توسط افراد متعدد است.

آن را غیر معمول است برای شرکت های بزرگ به صورت اتهامات قتل. این اتهامات به طور معمول نیاز به دادستان برای اثبات آگاهی از خطر یا قصد سوء رفتار در میان افراد درون شرکت کارشناسان حقوقی می گویند.

PG&E خطوط برق شد مقصر 2018 اردوگاه, آتش, مرگبارترین آتش سوزی در کالیفرنیا ، اما این فقط یکی از 1,900 موجب آتش سوزی توسط ابزار پس 2014, دولت, محققان می گویند. در اینجا داستان از PG&E را اشتباه و به همین دلیل آن را در نهایت پرونده برای ورشکستگی.

“اتهامات جنایی علیه یک شرکت بسیار نادر است و طرح اتهامات به خصوص نادر” گفت: Thomas یک کسب و کار استاد حقوق در دانشگاه میشیگان است. “این نشان می دهد چقدر بد برخی از PG&E فعالیت شده اند.”

در سال 1978 ایندیانا هیئت منصفه مجرم شناخته Ford Motor Co. در سه فقره از بی پروا قتل پس از یک فورد پینتو منفجر شد و طی یک تصادف و کشته شدن سرنشینان آن سه. محققان کشف نقص جدی در طراحی پینتو را مخزن سوخت. هیات داوران بعد از تبرئه فورد از اتهامات قتل.

پس از سال 2010 در آبهای عمیق افق فاجعه که به کشته شدن 11 دکل حفاری کارگران و منتشر نشت نفت در خلیج مکزیک BP PLC التماس کرد گناه را به 11 فقره جنایت از “ملوان را قتل نفس” اعتراف به این که کارگران آن شده بودند. دو نفر از کارکنان آن اتهامات مشابه مواجه شد که در نهایت کاهش یافته است.

PG&E تلاش کرده است به پاسخ بیش از یک دهه گذشته به عنوان خشکسالی و تغییرات آب و هوایی ساخته شده tinderbox از خدمات آن خاک و در معرض خطرات ناشی از پیری آن قدرت شبکه است. این شرکت در تلاش است تا جایگزین بسیاری از تجهیزات آن پس از بازرسی های سال گذشته نشان داد هزاران نفر از مخاطرات ایمنی در سراسر آن 70,000 مایل مربع از خاک.

اسناد داخلی نشان می دهد که PG&E می دانستم که برای سال های سال است که بسیاری از آن انتقال با ولتاژ بالا برج رسیده بود پایان خود مفید زندگی یک تحقیق توسط وال استریت ژورنال فاش کرد سال گذشته است. در یک سال 2017 داخلی ارائه ابزار برآورد انتقال آن برج بودند به طور متوسط 68 سال است. ميانگين طول عمر 65 سال است. قدیمی ترین جراحی برج بودند 108 سال است.

PG&E محکوم شد در سال 2016 در فدرال به اتهام جنایت مربوط به آن غفلت از گاز طبیعی خط لوله گاز منفجر شد که در سال 2010 در سن برونو کالیفرنیا از بین بردن یک محله و کشته شدن هشت نفر. به عنوان بخشی از خود را از صدور این شرکت قرار بود در پنج سال مشروط شدن ترم نظارت ایالات متحده در منطقه قاضی ویلیام Alsup. یکی دیگر از جنایت اعتقاد به احتمال زیاد قرار داده PG&E در نقض که مشروط.

دوم اعتقاد جنایت نیز می تواند پیچیده PG&E ظهور از فصل 11 حفاظت که به دنبال آن در ژانویه گذشته است. PG&E است پس از توافق به حل و فصل دعاوی از بیمه های فردی قربانیان آتش سوزی های شهرستانها و ادارات دولتی بیش از 25 میلیارد دلار.

آن طرح تغییر ساختار شامل بالا بردن میلیاردها دلار بدهی و حقوق صاحبان سهام به پوشش کسانی که ادعا می کند یک چشم انداز ساخته شده بیشتر به چالش کشیدن های اخیر بازار سهام سقوط به گفته افراد آشنا با این موضوع. این شرکت در حال کار به دادگاه و تنظیم مقررات تصویب این طرح قبل از 30 ژوئن مهلت برای مشارکت خود را در یک آتش سوزی کالیفرنیا صندوق به منظور کمک به دولت است, آب و برق رسیدگی به مسئولیت هزینه های رفتن به جلو.

نوشتن به کاترین بلانت در Katherine.Blunt@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de