لیبریا گاوین Newsom تا به حال برای ماه مخالف PG&E برنامه سازماندهی مجدد.

عکس: غنی Pedroncelli/آسوشیتد پرس

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز جمعه کاهش یافته و مخالفت خود را به PG&E Corp. ‘s برنامه ریزی برای خروج از ورشکستگی حفاظت پس از اعتصاب یک معامله نیاز به برخی از امتیازات این شرکت می باشد.

به عنوان بخشی از این معامله PG&E موافقت کرده است به خودی خود قرار داده تا برای فروش اگر آن را نمی تواند خروج از ورشکستگی توسط 30 ژوئن دولت تحمیل مهلت برای ظهور آن اگر آن را می خواهد به واجد شرایط برای یک دولت wildfire صندوق.

PG&E همچنین توافق کردند به استفاده از سهامدار بودجه به منظور کاهش بار بدهی های خود و ارسال به دقیق تر نظارت نظارتی است که می تواند منجر به یک دولت تصاحب این شرکت اگر نتواند به بهبود ایمنی.

“از آنجا که از این ابزار جدید خواهد شد که دولت از اختیارات قانونی برای ادامه خواستار تحول کل حتی پس از پدیدار شرکت از ورشکستگی” آقای Newsom در بیانیه ای گفت. “ما نیست ما پا کردن گاز است.”

حرکت پاک یکی از عمده موانع باقی مانده برای PG&E برای خروج فصل 11. این شرکت به دنبال حفاظت از ورشکستگی در سال گذشته با توجه به میلیاردها بدهی های بالقوه از آتش سوزی موجب آن تجهیزات. این شرکت فاش جزئیات این توافق در یک دادگاه ورشکستگی پر کردن.

این طرح در حال حاضر منوط به تصویب توسط California Public Utilities Commission, به عنوان به خوبی به عنوان یک رای توسط طلبکاران شرکت است که شامل آتش سوزی قربانیان و همچنین سهامداران و دارندگان اوراق قرضه.

“ما در حال حاضر نگاه به کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون برای تصویب این طرح از طریق تاسیس آن روند قانونی به طوری که ما می تواند خروج فصل 11 پرداخت قربانیان آتش سوزی نسبتا و به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و شرکت در دولت Wildfire صندوق” PG&E اجرایی لایحه جانسون در بیانیه ای گفت.

آقای Newsom یک دموکرات بود برای ماه مخالف PG&E سازماندهی مجدد طرح که پیشنهاد بالا بردن میلیاردها دلار بدهی و حقوق صاحبان سهام به پرداخت خسارت به خاطر یک سری از آتش سوزی مرگبار خدمات خود را در سراسر قلمرو. او نگرانی که این طرح را از شرکت بیش از حد اهرمی برای ایجاد امنیت سرمایه گذاری در شبکه برق و شکست خورده برای اطمینان از عملیاتی تغییر در رهبری آن است.

به عنوان بخشی از این معامله PG&E موافقت کرده است به ارسال به یک “عملیاتی ناظر” انتخاب شده توسط دولت برای نظارت بر ایمنی آن رعایت شود. این شرکت در اوایل سال جاری توافق کردند که به جای بسیاری از مدیران فعلی و گسترش ایمنی مواضع و معیارهای عملکرد پس از آن پدید آمده از ورشکستگی حمایت می کند.

این شرکت در حال حاضر خواهد بود موضوع را به نظارت نظارتی سختگیرانه تر از کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون برای اطمینان از انطباق آن با مقررات دولت است. Marybel Batjer آژانس که رئیس جمهور در ماه گذشته پیشنهاد یک سری از افزایش تحریم ها به صورت مستمر نقض اوج خود رسید با یک فرآیند به لغو سودمند مجوز را به کار گیرند تا در صورت لزوم ،

این شرکت به دنبال تصویب قانونی به موضوع $7.5 میلیارد دلار در کم بهره اوراق قرضه به جای گرانتر وام های کوتاه مدت شامل در آن سازماندهی مجدد برنامه است. به عنوان بخشی از معامله با فرماندار سهامداران را به پا بازپرداخت آن دسته از اوراق قرضه.

PG&E همچنین توافق برای بازگرداندن پرداخت سود سهام به سهامداران حدود سه سال است. کسانی که پرداخت شده اند به حالت تعلیق پس از پایان سال 2017 و پس از یک سری از آتش سوزی مرگبار در کالیفرنیا شراب کشور است.

ایالات متحده منطقه قاضی نظارت بر PG&E فدرال مشروط به 2010 طبیعی-انفجار خط لوله گاز نیز محدود شرکت از برقراری پرداخت سود سهام تا زمانی که آن را به طور چشمگیری کاهش می دهد خطر ابتلا به تجهیزات آن جرقه بیشتر آتش سوزی.

آتش سوزی در دولت محققان گره خورده PG&E تجهیزات به 18 آتش سوزی در سال 2017 و 2018 است که در مجموع به کشته شدن بیش از 100 نفر و تخریب حدود 15,700 خانه. این شرکت موافقت کرده است که به حل و فصل دعاوی از بیمه های فردی قربانیان آتش سوزی های شهرستانها و ادارات دولتی بیش از 25 میلیارد دلار.

نوشتن به کاترین بلانت در Katherine.Blunt@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im