PG&E برای ورشکستگی زمینه حفاظت در سال گذشته به دلیل بدهی های متعدد از آتش سوزی مرگبار. عکس: کارولین کول/TNS/زوما پرس

PG&E Corp. متعهد به لرزش تا آن هیئت مدیره و افزایش ایمنی آن تمرکز در تلاش برای برنده شدن در کالیفرنیا پشتیبانی از ورشکستگی آن خروج طرح اما موانع باقی می ماند در مماشات رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom.

این شرکت که برای ورشکستگی زمینه حفاظت در سال گذشته به دلیل بدهی از متعدد مرگبار آتش سوزی گفت: شب جمعه است که آن را به جای بسیاری از مدیران فعلی و گسترش ایمنی مواضع و معیارهای عملکرد پس از آن ظهور از فصل 11.

این حرکت نشان دهنده تلاش برای رسیدگی به نگرانی های آقای Newsom مورد PG&E حکومت و مدیریت است. PG&E نمی, اما, اعلام تغییرات به طرح ساختار سرمایه که آقای Newsom نیز به عنوان انتقاد ناکافی برای اطمینان از این ابزار مالی سلامت.

در یک بیانیه مدیر اجرایی بیل جانسون گفت: طرح اجازه خواهد داد PG&E به ظهور از ورشکستگی به عنوان یک “reimagined ابزار با افزایش ایمنی ساختار و بهبود عملیات و هیئت مدیره و تیم مدیریت با تمرکز بر ارائه امن و قابل اعتماد و انرژی پاک در انتظار مشتریان و سزاوار است.”

PG&E نیاز به برنده شدن در این ولایت حمایت زیرا این برنامه برای شیر یک دولت wildfire صندوق به عنوان بخشی از تامین مالی خود را برنامه ریزی برای خروج از ورشکستگی و از آنجا که برنامه های خود را باید تایید شده توسط دولت تنظیم کننده. یک سخنگوی آقای Newsom گفت که او در حال بررسی این پرونده.

وی به عنوان PG&E فرستاده شده خود را سازماندهی مجدد برنامه ریزی برای هر دو ایالات متحده در دادگاه ورشکستگی در سان فرانسیسکو و کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون. براده نشان دهنده یک نقطه عطف برای PG&E که سوار یک rocky سال از دعوا با طلبکاران اما در نهایت رسیده معاملات با بسیاری از آنها.

آن است تا به CPUC برای تعیین اینکه آیا این طرح پایبند به ضوابط قانونی که در سال گذشته تاسیس یک ایالت صندوق به طراحی کوسن آب و برق در برابر بدهی به آینده موجب آتش سوزی توسط تجهیزات خود را. اگر PG&E می خواهد برای شرکت در این صندوق باید آن را خروج از ورشکستگی با تصویب قانونی در دست ژوئن 30.

PG&E می گوید طرح خود را واجد شرایط را برای ایالت صندوق بسیار مهم است که برای زنده ماندن خود تلاش بازسازی. آقای Newsom مخالف با این استدلال که این طرح را زین این شرکت با بدهی های بیش از حد و محدود کردن توانایی خود را برای سرمایه گذاری در بخش های بهبود ایمنی.

فرماندار تهدید کرده است که یک دولت تصاحب این شرکت اگر نتواند به آدرس نگرانی های خود را. دستیاران خود را در حال بررسی امکان ایجاد یک دولت قدرت اقتدار و یا تبدیل این شرکت به یک مشتری متعلق به تعاونی, در میان گزینه های دیگر.

به آدرس آقای Newsom دیگر نگرانی های PG&E در روز جمعه گفت: این امر کار برای تعیین متعدد مدیران جدید با ایمنی تجربه و دیگر مدارک با کالیفرنیا ساخت تا حداقل نیمی از هیئت مدیره. همچنین گفت: این امر گسترش نقش رئیس آن خطر افسر و رئیس افسر ایمنی و همچنین ایجاد ایمنی مستقل نظارت کمیته.

PG&E خطوط برق شد مقصر 2018 اردوگاه, آتش, مرگبارترین آتش سوزی در کالیفرنیا ، اما این فقط یکی از 1,900 موجب آتش سوزی توسط ابزار پس 2014, دولت, محققان می گویند. در اینجا داستان از PG&E را اشتباه و به همین دلیل آن را در نهایت پرونده برای ورشکستگی.

PG&E آغاز خواهد شد استدلال در مورد آن برای تصویب قانونی در اواسط ماه فوریه با جلسات قبل از CPUC برنامه ریزی برای قرار دادن در پایان ماه. پس از محاکمه در پرونده ثبت خواهد شد ماه به ماه مارس با توجه به نظارتی براده.

تایید جلسات در فصل 11 طرح در حال برنامه ریزی برای شروع مه 27 در دادگاه ورشکستگی.

سان فرانسیسکو-بر اساس ابزار به دنبال حفاظت از ورشکستگی بیش از یک سال پیش با استناد به بیش از 30 میلیارد دلار در مسئولیت هزینه ها به بیش از یک دوجین از آتش سوزی در سال 2017 و 2018. این آتش سوزی کشته شدن بیش از 100 نفر و تخریب 26,000 ساختمان.

PG&E در هفته گذشته حل و فصل با دارندگان اوراق قرضه که شناور شده بود یک رقیب فصل 11 طرح تامین امنیت و حمایت از آن طلبکاران است. زودتر پیمان آورده قربانیان آتش سوزی, بیمه, شرکت ها و نهادهای دولتی محلی مانند سخت-آمار شهر بهشت به PG&E s طرف با ابزار امیدوار کننده پول نقد و سهام به جبران آن آسیب دیده از آتش سوزی.

ابزار اصلاح شبکه یک سان فرانسیسکو-بر اساس ratepayer گروه حمایت گفت: این امر بررسی شرکت آخرین برنامه سازماندهی مجدد و ارزیابی تاثیر آن بر مشتریان “که در حال حاضر متحمل فشار از PG&E سهل انگاری و سوء مدیریت و در حال حاضر پرداخت دلار بالا برای PG&E را ناامن و غیر قابل اعتماد خدمات” به نوبه خود, مدیر اجرایی, علامت Toney در بیانیه ای گفت جمعه.

نوشتن به کاترین بلانت در Katherine.Blunt@wsj.com و میخ در Brickley peg.brickley@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im