PG&E قربانیان آتش سوزی به دنبال تغییرات به حل و فصل پس از Coronavirus فروش

قربانیان آتش سوزی برانگیخته توسط PG&E برای رای دادن بر روی یک میلیارد حل و فصل با شرکت. صفحه اصلی سوزاندن در بهشت واقع در کالیفرنیا است در ماه نوامبر سال 2018 عکس.

عکس: نوح برگر/آسوشیتد پرس

وکلای قربانیان آتش سوزی کالیفرنیا برانگیخته توسط PG&E Corp. خواستار تغییرات خود را به $13.5 میلیارد دلار حل و فصل با شرکت به دلیل نگرانی که این معامله ممکن است دیگر تحویل مقدار مورد انتظار.

وکیل قربانیان آتش سوزی گفت: در دادگاه تشکیل پرونده پنج شنبه که ارزش حل و فصل که قرار است به پرداخت قربانیان در برابر بخش نقدی و سهام شرکت بود دیگر تضمین شده به این دلیل که سهام در حال حاضر می تواند به ارزش کمتر از پیش بینی با توجه به فروش در بازارهای سهام باعث coronavirus بیماری همه گیر.

آنها همچنین با انتقاد غول پیکر در کالیفرنیا ابزار برای ساخت آخرین-تغییرات دقیقه به ورشکستگی آن طرح تغییر ساختار است که بیشتر می تواند بر ارزش سهام.

به عنوان یک نتیجه, آنها استدلال PG&E در حال حاضر در نقض حل و فصل و ضوابط مورد نیاز به تنظیم برخی از آنها را به اطمینان حاصل شود که قربانیان آتش سوزی دریافت $13.5 میلیارد دلار است.

خواسته های مطرح دیگر چالش برای PG&E به عنوان قربانیان و دیگر طلبکاران آماده شدن برای رای دادن در طرح خود برای بازسازی و خروج فصل 11. برخی از قربانیان در حال مبارزه برای رد خروج طرح نگرانی هایی است که سهام بخشی از حل و فصل خود را در معرض آنها را به خطرات بیشتری نسبت به سایر طلبکاران.

PG&E در بیانیه ای گفت که آن در حال بررسی این پرونده. “PG&E مهم ترین مسئولیت ایمنی از مشتریان ما و جوامع ما در خدمت و ما همچنان متعهد به انجام درست توسط جوامع نهفته آتش سوزی ،

مهمانان در ماه نوامبر با حضور در یک سال بزرگداشت زندگی از دست رفته در یک آتش سوزی که پاره از طریق بهشت, کالیفرنیا, کشته شدن 85 نفر است.

عکس: فیلیپ Pacheco/گتی ایماژ

قربانیان آتش سوزی تنها عمده کلاس از متقاضیان که PG&E است پیشنهاد برای جبران با سهام. این شرکت موافقت کرده برای حل و فصل ادعا می کند از سال 2017 و 2018 حریق برای بیش از 25 میلیارد دلار است اما عمده دیگر شهرک—با کالیفرنیا دولت ها و شرکت های بیمه—خواهد بود به طور کامل پرداخت می شود ،

قربانیان نمی خواهد سهام خود را به طور مستقیم; آنها خواهد بود صادر شده برای یک اعتماد است که فروش آنها را در طول زمان. در دادگاه تشکیل پرونده وکلا گفت: یک قاضی فدرال به اتهام برآورد ارزش در برابر ادعای PG&E که اعتماد می تواند صادر سهام ارزش به مراتب کمتر از $6.75 میلیارد دلار در شرایط فعلی بازار.

“این خواهد بود به خصوص ناعادلانه با توجه به هر طلبکار است به دست آوردن پول نقد است که دارای هیچ گونه خطر و نه سهام” آنها نوشت.

وکلا نیز نگرانی است که این شرکت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود چگونه و یا زمانی که اعتماد می تواند با فروش سهام به جبران افرادی که از دست اعضای خانواده و اموال. چون اعتماد خواهد خود حداقل 20.9 درصد از PG&E سهام بر شرکت های ظهور از فصل 11, آن را تقریبا به طور قطع در صورت محدودیت در چگونه به سرعت آن می تواند فروش آنها را به منظور حفظ ارزش خود را.

حداقل دو سوم از حدود 70,000 مردم و کسب و کار که در زمینه ادعا می کند در برابر PG&E باید به تصویب خروج از برنامه. اگر مخالفان قادر به نفوذ به اندازه کافی از آنها می تواند به ایجاد موانع جدی برای این شرکت که پاک یک مانع عمده در راه خود را به خارج از ورشکستگی در ماه گذشته توسط تامین حمایت از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

رای گیری در حال انجام است در این طرح است و انتظار می رود برای قرار دادن تا آوریل 15.

اگر قربانیان آتش رد خود را حل و فصل PG&E را مجبور به بازگشایی مذاکرات با آنها و یا درخواست ورشکستگی ایالات متحده قاضی دنیس Montali به تصویب این طرح بدون پشتوانه به عنوان منصفانه ممکن است جبران خسارت برای قربانیان آتش سوزی. قاضی Montali است نشان داد که او را بی میل به تصویب طرح قربانیان آتش سوزی در’ پشتیبانی می کند.

نوشتن به کاترین بلانت در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>