PG&E قربانیان آتش سوزی تحریک در برابر مقابله به خروج از ورشکستگی

بهشت, کالیفرنیا., پس از 2018 آتش اردوگاه. آتش سوزی در دولت محققان دریافته اند PG&E موجب آتش سوزی در سال 2017 و 2018 است که در مجموع به کشته شدن بیش از 100 نفر و تخریب حدود 15,700 خانه.

عکس: نوح برگر/آسوشیتد پرس

قربانیان آتش سوزی ناشی از PG&E Corp. به دنبال upend آن معامله برای خروج از ورشکستگی است.

دو نفر از اعضای متقاضیان’ کمیته است که نشان دهنده قربانیان آتش سوزی در کالیفرنیا غول پیکر سودمند است فصل 11 مورد استعفا داد و در اواخر ماه گذشته و گفتند که مبارزات انتخاباتی به شکست طرح خروج. آنها اشاره کرد که آن را می پردازد قربانیان نیم $13.5 میلیارد دلار حل و فصل در PG&E سهام, افشای آنها را به خطرات بیشتری نسبت به سایر طلبکاران.

حداقل دو سوم از حدود 70,000 مردم و کسب و کار که در زمینه ادعا می کند در برابر PG&E باید به تصویب خروج از برنامه. اگر مخالفان قادر به نفوذ به اندازه کافی از آنها می تواند به ایجاد موانع جدی برای این شرکت که پاک یک مانع عمده در راه خود را به خارج از ورشکستگی در ماه گذشته توسط تامین حمایت از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

اگر قربانیان آتش رد خود را حل و فصل PG&E را مجبور به بازگشایی مذاکرات با آنها و یا درخواست ورشکستگی ایالات متحده قاضی دنیس Montali به تصویب این طرح بدون پشتوانه به عنوان منصفانه ممکن است جبران خسارت برای قربانیان آتش سوزی. قاضی Montali است نشان داد که او را بی میل به تصویب طرح قربانیان آتش سوزی در’ پشتیبانی می کند.

“تنها راه برای قربانیان آتش سوزی برای دریافت یک معامله منصفانه است که به رای گفت:” کرک Trostle یکی از اعضای این کمیته که استعفا داد. او از دست داده و خانه اش را در سال 2018 آتش اردوگاه که به تخریب شهر بهشت, کالیفرنیا. “ما در حال رفتن به یک جنبش قوی شروع به شکل گرفتن است.”

خروج طرح

نگاه کنید که چگونه PG&E وارد شده و در نظر دارد برای خروج از ورشکستگی است.

بدهی بلند مدت در تشکیل پرونده ورشکستگی:

$میلیارد 22.18

در ژانویه 29, 2019

انتظار می رود بدهی پس از ظهور:

مجموع: $38.1 B

$23.78 B

جدید ابزار بدهی

$4.7 B

جدید

برگزاری

شرکت

$9.58

ابقاء

ابزار

علاوه بر این شرکت انتظار برای صدور سهام جدید از سهام عادی

انتظار می رود مقدار از حقوق صاحبان سهام

مطرح شود:

مجموع: $B 15.75

9 میلیارد دلار

فروش به صورت نقدی

$6.75 B

به آتش قربانی

اعتماد

منبع: شرکت

PG&E اشاره کرد که حل و فصل است که هنوز پشتیبانی شده توسط این کمیته از قربانیان آتش سوزی. آن کاهش یافته است به پاسخ بیشتر سوالات خاص در مورد چگونگی خروج طرح جبران سایر متقاضیان در مقایسه با قربانیان آتش سوزی.

“در طول این فرایند تمرکز ما باقی مانده است در گرفتن قربانیان پرداخت منصفانه و در اسرع وقت” این شرکت در بیانیه ای گفت.

این رویه تنش تاکید شکننده سازش PG&E میانجیگری کرده است با ذینفعان در آن پیچیده ورشکستگی به حل و فصل میلیاردها دلار در ادعا می کند از آتش سوزی موجب آن تجهیزات الکتریکی.

آتش سوزی در دولت محققان دریافته اند PG&E موجب آتش سوزی در سال 2017 و 2018 است که در مجموع به کشته شدن بیش از 100 نفر و تخریب حدود 15,700 خانه. هفته گذشته این شرکت فاش شده است که این امر اعتراف به گناه به جرم قتل نفس اتهامات عنوان شده برای شروع اردوگاه آتش که منجر به مرگ 85 نفر است.

آن را به عنوان به دنبال خروج فصل 11 بعد از این سال PG&E دارای کات های متعدد حل و فصل معاملات مختلف با متقاضیان از جمله صندوق های تامینی است که خریداری این شرکت اوراق قرضه و سهام و آتش سوزی بیمه ادعا می کند به امید به ثمر رساند ثروت باد آورده مالی از ورشکستگی است.

نتیجه یک پیشنهاد خروج از برنامه است که PG&E خروج از ورشکستگی با بدهی بیشتر از این رفتن بود, و ویژه مالی برای حمایت از برخی از کسانی که طلبکاران در حالی که ترک قربانیان آتش سوزی در معرض خطر است که خود را بخشی از این پول می تواند کوچک اگر سهام این شرکت از دست دادن ارزش.

قربانیان آتش سوزی تنها عمده کلاس از متقاضیان که PG&E است پیشنهاد برای جبران با سهام مشترک. این شرکت موافقت کرده برای حل و فصل ادعا می کند از سال 2017 و 2018 حریق برای بیش از 25 میلیارد دلار است اما عمده دیگر شهرک—با کالیفرنیا دولت ها و شرکت های بیمه—خواهد بود به طور کامل پرداخت می شود ،

مایک Danko یک وکیل به نمایندگی از بیش از 6,600 قربانیان آتش سوزی, گفت که او انتظار دارد که بسیاری از مشتریان خود را خواهد رای در حمایت از این طرح اما این حرکت در حال ساخت در میان مخالفان و بالا بردن چشم انداز طولانی مذاکره دوباره فرایند است که می تواند باعث تشدید PG&E مشکلات مالی.

“”خیر” رای مرتب کردن بر اساس به معنی گرما بحران,” او گفت:. “هیچ طرح B.”

PG&E مسابقات به امن دادگاه تصویب آن طرح در 30 ژوئن به منظور دیدار با مهلت به واجد شرایط برای یک دولت wildfire صندوق. آن در حال آماده سازی برای توزیع افشای اظهارات و آراء به بیش از 250 ، 000 وام که باید تا 15 ماه مه به رای دادن.

مربوط تصویری

PG&E خطوط برق شد مقصر 2018 اردوگاه, آتش, مرگبارترین آتش سوزی در کالیفرنیا ، اما این فقط یکی از 1,900 موجب آتش سوزی توسط ابزار پس 2014, دولت, محققان می گویند. در اینجا داستان از PG&E را اشتباه و به همین دلیل آن را در نهایت پرونده برای ورشکستگی.

PG&E به نظر می رسد برخی به ظهور از ورشکستگی بیشتر مدیون تر از همیشه—تا آنجا که $38 میلیارد دلار بدهی در مقابل 22 میلیارد دلار که آن را در زمینه حفاظت 14 ماه پیش. به طور معمول با استفاده از شرکت های فصل 11 به پاره بدهی های خود را, اما در این مورد PG&E دارندگان اوراق قرضه مذاکره یک معامله به ارز بدهی نا امن برای اوراق قرضه تضمین شده توسط شرکت دارایی های آنها حفاظت در صورتی که شرکت ورشکسته می رود دوباره.

بدهی-اریب ساختار سرمایه پیشنهادی بر اساس این طرح خواهد بود غیر معمول برای هر تنظیم, ابزار, اجازه دهید به تنهایی یکی که در خدمت 1 در 20 آمریکایی است. ساختار این معنی است که شرکت های نسبتا کوچک کوسن های مالی در این رویداد تجهیزات آن جرقه مخرب تر آتش سوزی و یا تجارب فجایع دیگر.

آقای Newsom قبلا ابراز نگرانی در مورد PG&E سطح بدهی بیرون آمدن از ورشکستگی است. اما در مواجهه با بدتر شدن coronavirus بحران او کاهش یافته است مخالفت PG&E برنامه سازماندهی مجدد در مارس 20, قابل توجه یک معامله است که در آن PG&E توافق به خودی خود قرار داده تا برای فروش اگر آن را نمی تواند به دست آوردن تصویب دادگاه از ورشکستگی آن خروج طرح ژوئن 30.

2018 آتش اردوگاه تخریب شهر بهشت, کالیفرنیا.

عکس: نوح برگر/آسوشیتد پرس

PG&E خروج طرح بستگی به توانایی شرکت به شماره 9 میلیارد دلار ارزش سهام اضافی. اگر شرکت نمی تواند محل موجودی که از طریق متعارف ارائه یک گروه از صندوق های تامینی توافق کرده اند که برای خرید آن در تخفیف.

در مقابل سهام است که می تواند نسبت به حل و فصل برای قربانیان آتش خواهد بود صادر بطور قابل توجهی بالاتر قیمت در حال حاضر تحت قرارداد. کسانی که سهام خواهد بود قرار داده شده در یک قربانیان اعتماد که فروش آنها در طول زمان به پرداخت ادعا می کند به قربانیان آتش سوزی, با برخی از محدودیت در چگونه به سرعت آن را می تواند انجام این کار است. قربانیان اعتماد خواهد خود حداقل 20.9 درصد از PG&E بر ظهور آن از ورشکستگی ساخت این شرکت بزرگترین سهامدار.

صندوق های تامینی از جمله Knighthead مدیریت سرمایه آبرامز مدیریت سرمایه و دیگران به طور موثر می تواند تا پایان گرفتن سهام به یک سوم کمتر از قربانیان و قادر به فروش سهام خود را برای سود بیشتر به راحتی و احتمالا زودتر از اعتماد.

“این آتش سوزی قربانیان در حال گرفتن سهام در شرایط بدتر از هر کس دیگری گفت:” جارد Ellias یک استاد حقوق و ورشکستگی متخصص در دانشگاه کالیفرنیا Hastings.

نوشتن به ربکا اسمیت در [email protected] و کاترین بلانت در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>