PG&E مدیر عامل بعد از پر سر و صدا سال

بیل جانسون, تصویر اینجا در دسامبر. 19, 2019 منصوب شد PG&E مدیر عامل آوریل گذشته برای کمک به هدایت سودمند از ورشکستگی است.

عکس: الکس ونگ/گتی ایماژ

PG&E Corp. مدیر اجرایی لایحه جانسون گام خواهد شد در تاریخ 30 ژوئن این شرکت گفت: خروج از مشکل ابزار پس از کمی بیش از یک سال در راس.

این شرکت گفت: آقای جانسون 66 بود که منصوب آوریل گذشته برای کمک به هدایت این شرکت را از ورشکستگی تصمیم به بازنشسته. PG&E تعیین خواهد شد ویلیام “بیل” اسمیت سابق AT&T Inc. اجرایی که عضو هیئت مدیره در ماه اکتبر به عنوان مدیر عامل موقت.

PG&E به دنبال ورشکستگی حفاظت در ژانویه 2019 با استناد به بیش از 30 میلیارد دلار در مسئولیت هزینه های وابسته به موجب آتش سوزی توسط تجهیزات آن است. این شرکت شده است تقلا امن دادگاه و تصویب قانونی از ورشکستگی آن سازماندهی مجدد طرح 30 ژوئن مهلت برای مشارکت خود را در یک آتش سوزی کالیفرنیا صندوق به منظور کمک به دولت است, آب و برق رسیدگی آینده بدهی.

مرتبط

  • PG&E را حل و فصل با کالیفرنیا قربانیان آتش است و چیز ساییده شده (6 آوریل)
  • PG&E قربانیان آتش سوزی تحریک در برابر مقابله به خروج از ورشکستگی (1 آوریل)
  • PG&E می رسد مقابله با فرماندار کالیفرنیا در ورشکستگی و خروج (مارس 22)
  • PG&E برنده تصویب دادگاه ورشکستگی پیمان با دارندگان اوراق قرضه (Feb. 4)
  • PG&E: سیمی به شکست (Dec. 28 سال 2019)
  • چگونه PG&E پیری تجهیزات قرار می دهد کالیفرنیا در معرض خطر (Oct. 29, 2019)

در طول تصدی خود آقای جانسون انتقاد قرار گرفته بود پس از PG&E خاموش قدرت به میلیون ها نفر از مشتریان خود در سال گذشته در یک پیشگیرانه پیشنهاد برای جلوگیری از آن خطوط برق از جرقه اضافی آتش سوزی. این شرکت قطع برق برای چند روز در یک زمان در طول دوره از بالا خطر آتش سوزی یک حرکت ثابت کرد که محبوب با بسیاری از ساکنان و سیاستمداران از جمله کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

“من پیوست PG&E برای کمک به این شرکت را از ورشکستگی و ثبات عملیات. تا پایان ماه ژوئن من انتظار دارم که هر دو این اهداف را برآورده شده است” آقای جانسون در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما نگاه به PG&E فصل بعد این شرکت بزرگ باید به رهبری کسی است که زمان و حرفه ای مسیر جلوتر از آنها به اطمینان حاصل شود که آن را برآورده وعده خود را به reimagine خود را به عنوان یک ابزار جدید است.”

در نقش خود آقای جانسون به دست آورده $2.5 میلیون سالانه حقوق و دستمزد پایه و سهام جبران با 3.5 میلیون دلار سالانه ارزش هدف با توجه به اوراق بهادار براده. او موفق به دریافت یک بار $3 میلیون گذار پرداخت زمانی که او به عضویت این شرکت است.

آقای جانسون که قبلا به عنوان مدیر عامل شرکت تنسی ولی قدرت این کشور بزرگترین ابزار عمومی. قبل از آن او به عنوان مدیر عامل پیشرفت انرژی, Inc., که با هم ادغام شدند دوک انرژی Corp. در سال 2012.

آقایان جانسون و اسمیت را با استفاده از مه و ژوئن به انتقال. آقای جانسون باقی خواهد ماند در هیئت مدیره تا تاریخ 30 ژوئن.

آقای Newsom ماه گذشته کاهش یافته است و مخالفت خود را به PG&E برنامه ریزی برای خروج از ورشکستگی پس از شرکت توافق کردند که برای تقویت آن ساختار حکومت و ارسال کنید به بیشتر های نظارتی نظارت, در میان چیزهای دیگر. این شرکت گفت: آن را به جای بسیاری از مدیران در هیئت مدیره خود را.

آتش سوزی در دولت محققان گره خورده PG&E تجهیزات به 18 آتش سوزی در سال 2017 و 2018 است که در مجموع به کشته شدن بیش از 100 نفر و تخریب حدود 15,700 خانه. این شرکت موافقت کرده است که به حل و فصل دعاوی از بیمه های فردی قربانیان آتش سوزی های شهرستانها و ادارات دولتی بیش از 25 میلیارد دلار.

PG&E خطوط برق شد مقصر 2018 اردوگاه, آتش, مرگبارترین آتش سوزی در کالیفرنیا ، اما این فقط یکی از 1,900 موجب آتش سوزی توسط ابزار پس 2014, دولت, محققان می گویند. در اینجا داستان از PG&E را اشتباه و به همین دلیل آن را در نهایت پرونده برای ورشکستگی.

نوشتن به کاترین بلانت در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>