P&G توالت-کاغذ کارخانه ارائه می شود به عنوان ویروس بازدید شهر

P&> بزرگترین متحده ساز کاغذ توالت. کارخانه آن در Ga., یکی از شش را که محصول.

عکس:
P&>

تقریبا هر روز یک کارمند در Procter & Gamble Co. PG -0.38% ‘s گیاه در Ga., یک شهر با یکی از این کشور بالاترین نرخ از coronavirus یاد می گیرد که کسی که تبدیل شده است به طور جدی بیمار یا مرده از Covid-19.

وجود زمان کمی برای تسلی بین همکاران. همه آنها مسابقه به بوسیله اسباب گردنده از یکی از مهمترین محصولات در تقاضا در امریکا: کاغذ توالت.

“این خیلی ساکت تر در اینجا از آن استفاده می شود” گفت: جان پترسون 16 سال کهنه از گیاه است که باعث می شود Charmin کاغذ توالت در کنار فضل حوله کاغذی. کارگران که باید اقامت 6 فوت از هم جدا کنسول یک دیگر بیش از هدست های چندرسانه ای و تماس های ویدئویی.

P&G, PG -0.38% که به تولید کالاهای اساسی خانوار از جزر و مد مواد شوینده به Pampers پوشک بزرگترین متحده ساز کاغذ توالت با نزدیک به 30 ٪ از بازار است. آلاینده آلبانی کارخانه یکی از شش است که کاغذ توالت توسط P&G دوم-متحده بزرگترین کارخانه. این باعث می شود که محصولات تولید حدود 1.3 میلیارد دلار در فروش سالانه با توجه به گرجستان تولید داد.

کارخانه ramped تا تولید 20 درصد از هر دو کاغذ توالت و حوله کاغذی و حتی آن را به عنوان revamps عملیات خود را به نگه داشتن آن حدود 600 کارگر سالم است. در میان دیگر اقدامات این نهاد قبل از تغییر درجه حرارت چک و مبهوت شروع به بار. P&G کاهش یافته است به نظر که آیا کارکنان دارای آزمایش مثبت است.

گیاه نشسته در کارهای شهر 75,000 مردم ویران جدید کروناویروس. بیش از 1,020 مردم باید آزمایش مثبت در Dougherty County, که شامل آلبانی و 62 فوت کرده اند که از پنج شنبه بعد از ظهر. بیشتر افراد کشته شده در این شهرستان نسبت به شهرستان Fulton که شامل آتلانتا و دارای جمعیت بیش از 10 برابر بزرگتر است.

مقامات بهداشت اثری از شیوع کروناویروس در آلبانی به اواخر فوریه تشییع جنازه به خود جلب کرد که بیش از 100 عزاداران از جمله یک مرد که بعد از درگذشت Covid-19.

در اواسط ماه مارس آلبانی شهردار بو عماد دریافت کلمه از شهرستان مقامات بهداشتی است که ساکنان چند تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. مقامات فکر این موارد نمونه های جدا شده. “ما فکر آن را یک ناهنجاری” آقای عماد گفت. “اما پس از آن سه, مرگ و میر, چیزهایی که فقط شروع به آبشار به سمت پایین و آن را متوقف کرده است.”

بیشتر

  • وخیم اقتصادی شماره شدت بحث بر لغو محدودیت Coronavirus
  • Coronavirus بحران میراث: کوه بدهی
  • بدساخته پاسخ ایمنی چشم در Coronavirus مرگ و میر
  • پزشکان چینی در Coronavirus Hub می گویند شواهدی در کلروکين است مجمل
  • تغذیه پرده برنامه های جدید برای کمک به دولت ها و کسب و کارهای کوچک

جامعه و کارخانه شده اند از طریق امتداد. آلبانی اتحاد میان دولت بالاترین نرخ جرم و جنایت و فقر است. در سال 2018 یک طوفان محو قدرت روز به هزاران نفر در جامعه است. یک سال قبل از آن یک گردباد وارد انبار در P&G پیچیده است.

در حدود همان زمان آقای عماد یادگیری از اول مرگ و میر در شهر خود مدیران در P&G را سینسیناتی ستاد بودند استراتژیسازی در مورد چگونه به سطح شیب دار بالا تولید. این شرکت در حال حاضر بسیج ایمنی قصد دارد در ایالات متحده است که آن را قبلا در جای خود قرار داده در چین این شرکت را دومین بازار است.

“من شروع به درک این است که به جست و خیز بیش از ما گفت:” ریک مک لئود که مسئول نظارت بر عرضه محصول به صورت P&G خانواده واحد مراقبت که شامل کاغذ توالت. “وجود دارد نشانه این است که برای رفتن به یک معامله بزرگ است. سپس floodgates باز کرد و همه متوجه جدیت است.”

دولت گرجستان و ایالات متحده آمریکا وزارت امنیت داخلی در نظر گیاه ضروری کسب و کار پس از آن باز مانده است به عنوان دفاتر و مغازه ها و رستوران نزدیک در سراسر بقیه دولت است.

تقاضا برای کاغذ توالت شات در شیوع اولیه هفته دو برابر در هفته دوم ماه مارس با توجه به Nielsen. قبل از افزایش آمریکایی ها صرف حدود 9 میلیارد دلار در سال بر روی کاغذ توالت. اینترنت همراه با الگوهای رفتاری و جوک در مورد توالت-بافت کمبود و همچنین قصه های جدی وحشت. P&G اضافه شده یک ضبط پیام به Charmin را toll-free خط به طور خاص برای افرادی که شکار برای کاغذ توالت.

در حالی که آمریکایی ها نمی با استفاده از کاغذ توالت در میان همه گیر آنها در حال رفتن را از طریق قابل ملاحظه ای بیشتر در خانه است. نازک و خارش بافت موجود در اتاق و حمام و دستشویی های عمومی متفاوت است به اندازه کافی است که آن را به طور کلی ساخته شده است در جدا کردن گیاهان—های مختلف زنجیره تامین و نمی تواند به هدایت می شوید قفسه های فروشگاه یک شبه تحلیلگر گفت: Jonathan Rager از Fastmarkets ریسی یک تجزیه و تحلیل شرکت های تخصصی در صنعت کاغذ و خمیر کاغذ.

ساخت کاغذ توالت به صورت عمده نیاز به یک ماشین چهار طبقه-بلند قد با مجموعه پیچیده pieced با هم بخش هایی که با هزینه میلیاردها دلار و ماه طول می کشد برای ساخت.

حمام بافت آغاز می شود با تراشه های چوب که در حال تبدیل به خمیر. ماشین آلات پاک سازی خمیر و تغذیه آن از طریق عظیم غلطک که خیس از هر گونه آب. پالپ است و سپس شیمیایی سفید و سپس بر روی صفحه نمایش قرار داده و از طریق یک خشک کن در حال ظهور به عنوان یک ظریف ورق کاغذ می شود که چرخش به یک قرقره. یک قرقره می توانید نگه داشتن نزدیک به 50 مایل از کاغذ است که پس از آن برجسته هر دو برای زیبایی شناسی و به ضخیم شدن ورق.

یک دستگاه جداگانه سازه مقوا را لوله حدود پنج فوت طول دارد. دو ورق از کاغذ به پایان رسید ترکیب می شوند به دو لایه بافت است که پس از آن پیچیده شده در اطراف مقوا لوله. دستگاه مهر و موم رول با چسب و سپس یک دایره شاهد کاهش طولانی رول به حمام به اندازه رول که بسته بندی شده و لود شده برای تحویل.

بزرگ کاغذ توالت عملیات می تواند بوسیله اسباب گردنده از چند میلیون فرد رول کاغذ یک روز که با شماره های مختلف به طور قابل توجهی بر اساس چگونه بسیاری از خطوط کارخانه اختصاص به کاغذ توالت و نوع و اندازه هر رول گفت: آقای Rager از Fastmarkets.

به سرعت در حال تغییر بیش از یک خط و یا اضافه کردن تولید در کارخانه دیگر نبود یک گزینه برای P&G. اما در آلبانی, P&G به حال idled قطعه از تجهیزات است که اگر قرار به استفاده از می تواند افزایش حجم.

راه اندازی تجهیزات برای کمک به ایجاد جریان محصول و نیروی انسانی آن با کارگران آموزش دیده برای استفاده از آن به طور معمول چند ماه طول بکشد آلبانی تیم از تکنسین های 10. بنابراین P&G با ارسال یک نیم دوجین مهندسین از دیگر گیاهان برای کمک به. تجهیزات عملیاتی در عرض دو هفته اما این شرکت تا به حال مشکل دیگری است. مهندسین’ بازگشت پرواز شده بود لغو شد و شرکت های هواپیمایی تعطیل در میان این ویروس را گسترش.

P&G مدیر عامل دیوید تیلور که در اوایل زندگی حرفه ای شامل سه سال از روی لئامت دادن در سال 1980 به عنوان یک مدیر عملیات از آلبانی کارخانه کارگردانی یک شرکت جت به آن ارسال شود به گرجستان برای بازیابی کارگران و آنها را به خانه به میسوری و پنسیلوانیا است.

آقای مک لئود, P&G اجرایی نیز شروع به کار خود را در آلبانی گیاه و زندگی وجود دارد نزدیک به یک دهه. صدای او را ترک به عنوان او در مورد بازنشسته تکنسین در اواخر 60s, که تحت نظارت او در اوایل روز که درگذشت Covid-19 همراه با دخترش بود که در اوایل 40 سالگی شایع است. پیش از آن روز او آموخته است که یک آلبانی کارمند خود را از دست داده است ،

“بیشتر ما می تواند در خدمت مصرف کنندگان ما بهتر از آن است که برای همه,” او گفت:. “اگر آنها فقط می توانید ببینید برخی از محصول در فروشگاه آن کمک خواهد کرد. وجود دارد یک حس غرور و افتخار قادر به ارائه آن چیزی که خیلی مورد نیاز در حال حاضر.”

افزایش تولید در حالی که نگه داشتن کارگران امن است یک چالش برای بسیاری از کارفرمایان ایالات متحده از meatpackers به کارخانه ساخت بیمارستان هواکش. P&G را آغاز کرده است تولید ماسک های صورت و ضد عفونی کننده دست برای کارکنان خود و همچنین کارکنان پزشکی.

اضافه کاری اجتناب دلیل قرار دادن کارگران در یک شیفت اضافی با خدمه در معرض بیشتر مردم باید کسی آلوده شوند. اگر یک کارگر بیمار می شود خود را در کل تیم می رود به قرنطینه.

P&G در تمام کارخانه ها از جمله آلبانی, چک کارگران درجه حرارت در شروع تغییرات خود را. زمان شروع و ناهار استراحت هستند و مبهوت به اجتناب از خطوط در درب ها و یا مردم نزدیک می شکند. کافه تریا ندارد سالاد بار و یا باز کردن غذا فقط آماده گزینه های. جلسات تیم به طور کلی برگزار می شود بیش از تصویری حتی اگر همه در گیاهان است.

آقای پاترسون, P&G گیاهی جانباز گفت: سخت ترین چیزی است که نیاز به حفظ فاصله از دوستان و خانواده که در حال مبارزه.

“در زمان های دیگر ما وجود دارد می تواند به کنسول مردمی در زمان خود از نیاز واقعا صفحه نمایش است که مهمان نوازی جنوبی” گفت: با اشاره به پیامدهای طوفان و گردباد که آمار آلبانی. همسر او که یک furloughed, پرستار, آموزش فرزندان در خانه از مدارس تعطیل.

او گفت: یک تسلی. “ما قادر به ارائه بیش از من و ام تا کنون دیده ما قبل انجام,” او گفت:. “لطفا اجازه دهید مردمی می دانم که Charmin در راه است.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به شارون Terlep در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im