فایزر برای شناسایی سرب Coronavirus نامزد مواد مخدر

فایزر مونتاژ یک تیم از 50 محققان به کار در coronavirus و ramped تا پروژه بررسی پتانسیل های مختلف دارو است.

عکس: مونیکا Jorge برای وال استریت ژورنال

Pfizer Inc. PFE 2.95% پیدا کرده است امیدوار کننده است اما در اوایل بالقوه coronavirus درمان آن داروسازی با هدف شروع آزمایش در بیماران در این تابستان.

تحقیقات آزمایشگاهی نشان می دهد این دارو نامزد بلوک جدید کروناویروس از تکرار Pfizer تحقیق-و-توسعه رئیس Mikael Dolsten در مصاحبه ای گفت:. این یافته ها نشان می دهد که داروی آزمایشی می تواند آهسته یا متوقف کردن گسترش ویروس در بیماران با خفیف تا متوسط علائم هر چند انسان آزمایش خواهد بود لازم برای اثبات.

اوایل پیشرفت است که در میان چندین تحولات در Pfizer multipronged تلاش برای پیدا کردن coronavirus دارو و واکسن.

فایزر نیز شروع به تست خود را تایید روماتوئید آرتریت مواد مخدر Xeljanz در coronavirus بیماران در ایتالیا این هفته برای دیدن اینکه آیا درمانی به نفع دکتر Dolsten گفت. و این شرکت در حال برنامه ریزی برای انتشار تحقیقات در مورد اینکه آیا یکی از آن آنتی بیوتیک ها کمک می کند.

علاوه بر این شرکت گزارش شده است کار با BioNTech SE BNTX -1.43% از آلمان به توسعه یک واکسن بر اساس ظهور ژن مبتنی بر فن آوری است. فایزر گفت که قصد دارد به حرکت به آزمایش های بالینی به عنوان اوایل به عنوان پایان این ماه با چهار واکسن به طور همزمان و با هدف به حرکت یکی از بهترین مهاجم در مطالعات آینده است.

“من احساس می کنم اعتماد به نفس است که ما را به پیروزی در نبرد با نبرد به نوبه خود در اطراف این ویروسی جنگ علیه جامعه ما” دکتر Dolsten گفت.

وجود دارد هیچ تایید دارو برای درمان و یا جلوگیری از جدید کروناویروس که باعث می شود این بیماری شناخته شده به عنوان Covid-19. تست های مورد نیاز برای اطمینان از دارو و واکسن با خیال راحت کار می رود که به ماه.

ده ها تن از شرکت ها و محققان دانشگاه شده اند hustling به توسعه درمان یا واکسن در برابر ویروس. بیش از 140 در حال توسعه در سراسر جهان بسیاری در مراحل اولیه از جمله حدود ده در حال حاضر در مطالعات بالینی با توجه به Informa داروسازی هوش.

FDA کمیسر Stephen هان گفت: این سازمان را تست کلروکين یک داروی ضد مالاریا به عنوان یک coronavirus درمان است. این دارو می تواند در خدمت به عنوان یک واسطه درمانی قبل از واکسن در دسترس می شود. عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

در میان دیگر داروسازان شاغل در درمان الی لیلی LLY 3.06% & Co., Gilead Sciences , Inc. مطلا کردن 0.43% و تاکدا Pharmaceutical Co. تک 1.32%

فایزر مستقر در شهر نیویورک مونتاژ یک تیم از 50 محققان از بخش های مختلف به کار بر روی coronavirus و ramped تا پروژه بررسی پتانسیل های مختلف دارو است.

یکی از چالش داروسازی مواجه شد reconstituting ضد ویروسی تحقیق پس از انحلال این گروه در سال 2009. برای محدود کردن فعل و انفعالات در میان پرسنل شرکت coronavirus تیم هنوز برای ملاقات در فرد است.

تیم بررسی ترکیبات است که نشان داده اند فعالیت در برابر دیگر coronaviruses از جمله سندرم حاد تنفسی یا سارس دکتر Dolsten گفت.

Pfizer و در آزمایشگاه تحقیقات نشان می دهد که در آن مواد مخدر منجر شود و داوطلبان مشابه قوی هستند مسدود کننده های کلیدی آنزیم شناخته شده به عنوان یک پروتئاز است که کمک می کند تا ویروس ها تکثیر دکتر Dolsten گفت. فایزر به آغاز طرح مطالعه منجر دارو در بیماران در اوایل ماه اوت چند ماه جلوتر از برنامه.

“زمان ضروری است در اینجا,” او گفت:. “هر ساعت هر روز می شمارد.”

قادر به ایجاد منابع کافی از مواد مخدر نامزد برای تست Pfizer چند هفته پیش خریداری مواد اولیه مورد نیاز برای تولید دارو گفت: شارلوت اللرتن که منجر Pfizer پزشکی طراحی شده است.

فایزر انتظار محاکمه در ایتالیا ارزیابی Xeljanz اثر در coronavirus بیماران را به پایان برساند در ماه جولای. این شرکت می گوید این دارو می تواند کمک به مرطوب یک پاسخ ایمنی بیش از حد فعال رخ می دهد که در برخی از بیماران و می تواند منجر به نارسایی تنفسی و مرگ شود.

دیگر داروهای ضد التهابی مانند روشه برگزاری AG RHHBY 0.82% ‘s Actemra نشان داده اند نشانه هایی از کار در coronavirus بیمارانی که دچار مشکلات تنفسی. Xeljanz توابع متفاوت از Actemra و می تواند یک جایگزین برای بیمارانی که نمی پاسخ به داروهای ضد التهابی مانند روشه مبارزه با مواد مخدر دکتر Dolsten گفت.

فایزر انتظار برای انتشار یافته های خود در anticoronavirus قدرت آنتی بیوتیک آزیترومایسین که Pfizer فروش تحت نام تجاری Zithromax. بسیاری از پزشکان فاقد ثابت گزینه های درمان Covid-19 بیماران با آنتی بیوتیک و antimalaria مواد مخدر.

شرکت گزارش همچنین به آغاز طرح دو مطالعه با بریتانیا بر اساس لیورپول دانشکده طب گرمسیری برای بررسی اینکه آیا coronavirus بیماران در معرض خطر بالاتر ابتلا به پنوموکوک ذات الریه و اگر هر دو عفونت منجر به بیماری شدید.

این شرکت با همکاری BioNTech است کاوش واکسن بر اساس ژن های مبتنی بر فن آوری شناخته شده به عنوان messenger RNA. Messenger RNA یا mRNA حمل دستورالعمل از DNA به سلولهای بدن به پروتئین های خاصی.

هیچ mRNA واکسن تایید شده اند. مدرن , Inc. MRNA 1.25% و Inovio Pharmaceuticals , Inc. INO 0.60% باید شروع به تست خود را mRNA coronavirus واکسن در بیماران است.

ماه گذشته شرکت گزارش گفت: آن را برخی از تحقیقات بر روی این ویروس در دسترس عموم آنلاین برای محققان دیگر. در داروسازی نیز گفت: این امر در دسترس ارائه ظرفیت تولید به شرکت های دیگر اگر آنها برنده تصویب و نیاز به کمک خود را ساخت دارو.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Jared S. هاپکینز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>