شرکت گزارش BioNTech دریافت Covid-19 واکسن منظور از دولت ایالات متحده

این شرکت گزارش-BioNTech واکسن توسعه برنامه ارزیابی حداقل چهار تجربی واکسن.

عکس: برندان mcdermid/ایسنا

Pfizer Inc. PFE 0.52% و BioNTech SE BNTX 3.85% گفت: آنها باید امضا $1.95 میلیارد دلار توافق با وزارت بهداشت و خدمات انسانی و وزارت دفاع به امن صدها میلیون دوز از coronavirus واکسن که آمریکایی ها را رایگان دریافت خواهید کرد.

تحت قرارداد با دولت ایالات متحده را دریافت 100 میلیون دوز از BNT162 این Covid-19 کانديد واکسن به طور مشترک توسعه یافته توسط شرکت Pfizer و BioNTech و می توانید به دست آوردن تا 500 میلیون دوز اضافی. فایزر را واکسن.

مرتبط

  • Coronavirus واکسن داده ها را افزایش می دهد امید برای سه نفر از نامزدها (20 جولای)
  • آلمانی بیوتکنولوژی می بیند آن Coronavirus واکسن آماده برای تصویب در ماه دسامبر (10 ژوئیه)
  • Coronavirus واکسن نامزد از شرکت گزارش BioNTech تولید نتایج مثبت در اوایل مطالعه (1 جولای)

این BNT162 برنامه بر اساس BioNTech اختصاصی mRNA فناوری و پشتیبانی شده توسط Pfizer جهانی واکسن و توسعه قابلیت های ساخت. این BNT162 واکسن نامزدهای تحت مطالعات بالینی و در حال حاضر تایید شده برای توزیع در هر نقطه در جهان است.

این شرکت گزارش-BioNTech واکسن توسعه برنامه ارزیابی حداقل چهار تجربی واکسن. اگر این مطالعات موفق هستند Pfizer و BioNTech انتظار به خدمات اورژانس با استفاده از مجوز و یا نوعی از تصویب قانونی در اوایل ماه اکتبر.

این شرکت در حال حاضر انتظار می رود به تولید در سطح جهانی تا 100 میلیون دوز تا پایان سال 2020 و به طور بالقوه بیش از 1.3 میلیارد دز تا پایان سال 2021 موضوع به دوز نهایی انتخاب از آزمایش های بالینی.

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de