Peter Thiel را Palantir دیدم Coronavirus آینده. در حال حاضر این پرانتز برای تاثیر.

Palantir بود co-founded by Peter Thiel در سال 2004 برای کمک به دولت اتصال مجموعه داده.

عکس: Kiyoshi Ota/مهر نیوز

Peter Thiel اطلاعات شرکت Palantir Technologies, Inc. کردم پرش در اوایل coronavirus یادآوری کارکنان از خارج از کشور جلوتر از بسیاری از شرکت ها. در هفته های اخیر آن parlayed که دانش به رشد نقش کمک به دولت ها در سراسر جهان پیگیری بیماری همه گیر.

که ممکن است به اندازه کافی به قطعات یدکی این شرکت از درد. Palantir کسب و کار است که فشرده به عنوان مشتریان شرکت های بزرگ پاره بازگشت هزینه های پیشرو در دره سیلیکون شرکت در قرعه کشی عمیق هزینه کاهش و در نظر گرفتن عقب هل دادن بیشتر آن مدتها در انتظار عرضه اولیه عمومی به گفته افراد آشنا با این موضوع.

علاوه بر این, برخی از درون Palantir با احتیاط از درخواست دولت برای ساخت محل دقیق-ابزار ردیابی که در برابر آزادیخواه آرمان که آقای Thiel علنا حمایت مردم گفت.

Palantir اتحاد دیرینه قرارداد با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها و شرکت های برتر برنج در کار محرمانه مدل در اوایل سال نشان داد که پتانسیل برای یک سرعت در حال افزایش شیوع آنها گفت. Palantir با عجله در اواسط ماه فوریه به یاد کارکنان از خارج از کشور و سفارش آنها را به چهار هفته قرنطینه.

تعداد فزاینده ای از بیمارستان ها در حال بررسی آنتی بادی آزمایش خون و پلاسما درمانی به عنوان یک راه برای مبارزه با کروناویروس جدید در بیماران مبتلا به بیمار. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

که خوب بود قبل از بزرگ ترین شرکت های تصویب اقدامات مشابه و جلوتر از بسیاری از دولت ایالات متحده هشدار درباره افزایش خطرات برای آمریکایی ها. یک Palantir سخنگوی گفت: شرکت “عمل کرده و تنها با اطلاعات عمومی است.”

به عنوان همه گیر به دست آورده حرکت این شرکت شروع به ارائه مدل سازی و تجزیه و تحلیل به دولتها در سراسر جهان برای کمک به آنها را پیگیری اثرات Covid-19 با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. این محصولات که آن را برای اولین بار شروع به ساختمان برای انگلستان خدمات بهداشت ملی دارند نورد در بیش از یک دوجین از کشورهای خارج از ایالات متحده از جمله یونان و برخی از ایالات آلمان.

Palantir را در داشبورد کمک به مقامات بهداشت پیگیری برای مثال زنجیره تامین خود را برای تجهیزات حفاظتی و هواکش در حالی که همچنین پیش بینی چه تجهیزات—و که کارگران آنها نیاز دارند که به عنوان ویروس گسترش می یابد, مردم آشنا با این موضوع گفت. یکی از Palantir داده-خرد ابزار است و در حال اجرا در 10 خیابان داونینگ در انگلستان

دولت انگلیس علنا گفت در اواخر ماه گذشته که Palantir نرم افزار کمک می کند تا “ارائه یک منبع حقیقت در مورد سرعت در حال تحول وضعیت است.”

بسیاری از Palantir است تلاش های بین المللی در حال ارائه نرم افزار رایگان در حال حاضر یکی از مردم گفت. مانند بسیاری از شرکت های Palantir در طول تاریخ ارائه محصولات خود را به برخی از مشتریان رایگان در امید تامین امنیت قراردادهای بلند مدت بعد.

ایالات متحده نهادهای دولتی از جمله CDC وزارت بهداشت و خدمات انسانی و گارد ساحلی در حال حاضر پرداخت Palantir. برخی از کار خود را در ایالات متحده شامل کمک به شرکت های خصوصی به اشتراک گذاری لجستیکی داده ها با دولت—به عنوان مثال ارائه دید در زنجیره تامین برای محصولات مانند N95 ماسک گفت: افراد آشنا با کار.

این شرکت به تازگی تبدیل کردن چندین پروژه که شامل محل-ردیابی قطعات تا حدودی به دلیل نگرانی در مورد دیده می شود به کار بر روی پروژه های که تجاوز بر حریم خصوصی گفت: یکی از مردم است.

Palantir مدیره قبلا تصمیم به فایل برای ارائه عمومی اولیه به عنوان به زودی به عنوان این سقوط پس از انتخابات نوامبر, اما آن را به تازگی به سرمایه گذاران نشان داد که همه گیر آشفتگی است که به احتمال زیاد برای به تاخیر انداختن این برنامه گفت: یک فرد مطلع در این بحث.

این شرکت است که در پالو آلتو کالیفرنیا به شرکت تاسیس شده توسط آقای Thiel در سال 2004 برای کمک به دولت اتصال مجموعه داده و آن را کار کرده است به گسترش رسیدن به آن به کسب و کار. آقای Thiel صندلی هیئت مدیره شرکت.

یکی از موضوع های مداوم قولنج از سرمایه گذاران و کارکنان است که Palantir پیچیده شده است, عملکرد مالی خود در یک مخلوط انتخابی آشکار و غیر متعارف حسابداری به گفته افراد نزدیک به این شرکت است.

به کارکنان و سرمایه گذاران Palantir سیاهی به اصطلاح نقد مجموعه متریک از قراردادهای امضا شده است که شمارش به عنوان درآمد فعلی برخی از پرداخت برای کار انجام شود در آینده. این شرکت توضیح داده متریک به برخی از سرمایه گذاران به عنوان درآمد و اعلام آن به کارمندان در اوایل این سال به عنوان بزرگتر از $1 میلیارد.

تحت سنتی اصول حسابداری Palantir درآمد در سال گذشته کمتر از $750 میلیون دو سرمایه گذاران می گویند.

یکی دیگر بارها ذکر شده رقم “cash-flow.” در اوایل این سال Palantir ارشد اجرایی, Alex Karp گفت: کارکنان این شرکت بود “جریان نقدی مثبت” گفت: افراد آشنا با این موضوع که کارکنان تفسیر به معنی این شرکت سود آور بود.

در واقع این شرکت برای پنجمین سال متوالی نمی تحقق وعده برای سرمایه گذاران به نوبه خود سود سرمایه گذاران می گویند. معلوم نیست چه آقای Karp وسیله جریان نقدی. او گفت: در مصاحبه با CNBC در ماه ژانویه است که این شرکت با تمرکز بر “رشد با کیفیت بالا درآمد.” او در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

برخی از سرمایه گذاران در حال حاضر هل دادن این شرکت به استخدام رئیس امور مالی در یک پیشنهاد به استاندارد های آن گزارش های مالی است. زمان مدیران می گویند آنها هنوز در بر داشت مناسب.

این Palantir سخنگوی کاهش یافته است به پاسخ دقیق سوال در مورد شرکت های مالی. “در سال های اخیر Palantir است در درجه اول با تمرکز بر GAAP درآمد به عنوان یک شاخص کلیدی موفقیت,” او گفت: با اشاره به اصول عمومی پذیرفته شده حسابداری. Palantir کارکنان با سهام خود در این شرکت دسترسی به دو سال از داده های مالی و سرمایه گذاران خارج ممکن است درخواست اطلاعات مالی, او گفت:.

او گفت: نقد مجموعه “یک شاخص پیشرو است که منجر به درآمد.”

این شرکت با ارزش شده است بخش خصوصی در حد 20 میلیارد دلار است.

این شرکت در ارزیابی بالا نسبت به رشد آن است “کمی افراطیترین از واقعیت برای کسب و کار آنها به خصوص در این آب و هوا گفت:” آناند Sanwal مدیر اجرایی محقق CB Insights.

آقایان Karp و Thiel باید به طور جداگانه به فروش می رسد برخی از آنها شخصی سهام در این شرکت در قیمت های زیر شرکت خصوصی ارزیابی افراد آشنا با این موضوع می گویند. آنها نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Palantir braced خود را در اوایل برای coronavirus رسید. در علاوه بر این به یادآوری کارکنان از خارج از کشور این همه اما مسدود استخدام—معادل عمدی انقباض با توجه به شرکت سازگار کارکنان بوسیله اسباب گردنده.

مدیران ارشد دستور داد کارکنان به منظور جلب بیش از 100 میلیون دلار در پتانسیل کاهش از جمله کاهش هزینه های سفر, برای سال جاری با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

Palantir بزرگترین مشتریان شرکت شامل برخی از شرکت ها سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر از جمله ایرباس SE و BP PLC. این دو شرکت شد و قرار به پرداخت Palantir حدود 200 میلیون ترکیب این سال گفت: دو نفر در جریان این موضوع است. سخنران برای این شرکت کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد آینده خود برنامه.

به عنوان آن را برای دولت Palantir تنظیم شده است برخی از شرکت های بزرگ ارائه شده به آدرس این بیماری همه گیر. برای مثال شرکت اقتباس آن Skywise پلت فرم برای شرکت های هواپیمایی و تامین کنندگان به طرح راه های کم هزینه برای mothball هواپیماهای آنها نمی نیاز برای ماه های آینده با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

نوشتن به غارت Copeland در [email protected] و سام Schechner در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>