گزارش ها نشان می دهد که یک آفت کش ها لایحه مدیریت 2020 آماده معرفی به مجلس در این جلسه با قبل از 2008 نسخه پیشنهادی به خارج توسط دولت است. وضعیت فعلی قوانین و مقررات از آفت کش ها در هند با استفاده از extant قانون به نام حشره کش عمل 1968 است نه با پست مدرن مدیریت آفات علم و نه گرفته است, شناخت از بدن بزرگ از شواهد علمی در مورد اثرات سوء آفت کش های مصنوعی. زمان آن است که قانون جدید به ارمغان آورده است – اما آنچه مشخص نیست این است که اگر آفت کش ها لایحه مدیریت 2020 در واقع بازرسی و نگهداری رویکرد خود را به تنظیم به عنوان مورد نیاز است.

هند چهارمین تولید کننده آفت کش ها در رابطه با تقسیم بندی بازار کج عمدتا نسبت به حشره کش های با علف کش ها بر روی افزایش اخیر است. گزارش شده است که هشت متحده مصرف بیش از 70 درصد از آفت کش ها استفاده می شود در هند. در میان محصولات برنج حساب برای حداکثر سهم مصرف (26-28%) و به دنبال آن پنبه (18-20%) با وجود همه اعتیاد به مواد مخدره در اطراف Bt فن آوری است. وجود دارد 292 سموم ثبت شده در کشور تخمین زده می شود که در اطراف وجود دارد 104 آفت کش ها که همچنان به تولید/ استفاده می شود در هند است که ممنوع شده است در دو یا چند کشور در جهان است. این صنعت رشد کرده است به یک INR 20,000 کرور کسب و کار در هند با 3 شرکت با داشتن سهم بازار 57%.

حاد مسمومیت با آفت کش مرگ و میر و hospitalisations که هند farmworkers و کشاورزان سقوط طعمه به رسوا در حال حاضر. آن است که نه تنها انسان بلکه حیات وحش و دام است که در حال مسموم به طور معمول توسط سمی آفت کش ها به عنوان گزارش های متعدد نشان می دهد.

در برابر این پس زمینه, هر آفت کش ها لایحه مدیریت (PMB) باید به عنوان یک فرصت برای تعیین حق بسیاری از کاستی های موجود قانونی رژیم در اطراف آفت کش ها در هند و تمیز کردن به غذا و سیستم های کشاورزی تا آنجا که ما می توانیم. اطلاعات را از وزارت کشاورزی و کشاورزان رفاه در آخرین پیش نویس این لایحه نشان می دهد برخی از پیشرفت نسبت به نسخه های قبلی. با این حال بسیاری از کاستی ها را به وصل قبل از این قانون می توان به تصویب رسید و این مقاله تلاشی است برای شمردن برخی از مقدار مورد نیاز اصلاحات.

اولا تنها هدف از این قانون می شود اظهار داشت: در مقدمه باید به وضوح محدود به حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست از خطرات ناشی از آفت کش ها. هر “خانه پاک” یا تسهیل اهداف در تنظیم مقررات قانون نشان می دهد خاصی تبلیغاتی رویکرد که به خوبی جواب نمی دهد. تمام تنظیم کننده نیز خواهد بود واضح تر در مورد مسئولیت خود را با این تنها هدف ایمنی زیستی حفاظت به عنوان دلیل برای این قانون است. ترویج نمی کند و نیاز به تنظیم مقررات و قانون است که معمولا از طریق برنامه ها و طرح های. در این روح باید وجود داشته باشد هیچ محدودیت زمانی مشخص شده برای ثبت نام از آفت کش ها از زمان دریافت نرم افزار. چرا باید سریع ثبت نام از مواد سمی را در تمام زمانی که کشاورزی در واقع می توان بدون استفاده از آفت کش های مصنوعی و با استفاده از پست مدرن مدیریت آفات علم و کشت و شیوه های زیست محیطی?

دوم همه قانونی قرار ملاقات به مرکزی آفت کش های هیئت مدیره و ثبت نام کمیته باید به وضوح مشخص است که اعضا باید مستقل و به طور کامل عاری از هر گونه تضاد منافع با آفت کش ها میباشد.

سوم, ثبت نام مربوط به مقررات باید به وضوح شامل یک نیاز و جایگزین ارزیابی قبل از آفت کش ها ثبت نام نرم افزار پردازش شده است. منطق در اینجا این است که چرا ما باید بیشتر و بیشتر مواد شیمیایی ثبت شده و زمانی استفاده می شود (امن) جایگزین وجود داشته باشد. این یک مکانیسم روشن است که هدف از این لایحه می تواند برآورده شود.

چهارم, روش ثبت نام باید غیر روحانی کردن برخی از شرایط و ضوابط. متقاضی به مشخص کنید که آیا خاص و آفت کش ها ممنوع شده است و یا به شدت محدود شده است در دو یا چند کشور. اگر بله چنین آفت کش ها باید ثبت نام در هند. که در کلاس I و II آفت کش ها باید ثبت نام و همان باید اعمال شناخته شده سرطان زا disruptors غدد درون ریز teratogens و…. و کسانی که آفت کش های دخیل در اکثر موارد از خوردن یا استنشاق مسمومیت در کشور است.

پنجم هر ثبت نام آفت کش ها به طور خودکار باید آمد تا برای بررسی هر پنج سال. بررسی همچنین می تواند توسط هر گونه اطلاعات دستگیر شده در مسمومیت سیستم های اطلاعات به نهاد و یا اقدامات نظارتی در کشورهای دیگر. یک بررسی جداگانه کمیته باید تنظیم شود تا تحت عمل فقط متشکل از کارشناسان ایمنی زیستی متفاوت از ثبت نام کمیته.

ششم همه ثبت نام باید بر اساس دراز مدت مستقل و شفاف ایمنی زیستی ارزیابی بدون هر گونه تضاد منافع. چنین ارزیابی باید از مواد تشکیل دهنده فعال بلکه از “بی اثر مواد’ است که به تدوین یک آفت کش ها و تفکیک محصولات.

هفتم, دولت, دولت باید با قدرت با قدرت به منع تولید و یا استفاده از آفت کش ها در صلاحیت این دادگاه ها (و نه فقط برای یک سال در انتظار بررسی). پس از همه, هند, قانون اساسی خود سبب متحده به این اقتدار و آنها بهترین راه حل مناسب برای کشف کردن که آفت کش ها استفاده می شود و که در ایالات مربوطه می باشند.

هشتم کشاورزی, کارگران, کشاورزان و شهروندان عادی نباید مجبور به مراجعه به قانون حمایت از مصرف کننده به دنبال جبران اگر “تحت تاثیر” (به PMB پیشنهاد این حق در حال حاضر). این اثرات می تواند در سلامت و یا از آن می تواند آلودگی های آلی محصول یا مسمومیت دام و غیره. آفت کش های ثبت نام و تولید کنندگان (این است که اغلب برون سپاری به واحدهای کوچک) باید پاسخگو و مسئول برای هر گونه اثرات برای جبران خسارت و بازسازی است. پیشنهاد صندوق جبران خسارت باید ایجاد شود با جمع آوری یک فرایند از صنعت و نمیتواند تنها در مجازات های جمع آوری شده برای contraventions از عمل. تمام بازیکنان دیگر درگیر در تولید و عرضه زنجیره ای از آفت کش ها می تواند خواسته می شود به دنبال خود redressal در قانون حمایت از مصرف کننده.

نهم مجازات برای contraventions قانون باید جلوگیری به اندازه کافی. امروز حتی اگر هوایی سمپاشی آفت کش ها با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین است غیر قانونی آن در حال انجام است توسط اشخاص متعدد.

دهم و آفت کش ها در صنعت آورده شود باید تحت مقررات حکومت است که باعث می شود آن پاسخگو برای کل محصول چرخه از جمله دفع. قوانین و مقررات نیز باید پوشش تبلیغات و بازاریابی تهاجمی – آفت کش ها پس از تمام مواد سمی!

ترس در اطراف نرخهای بهره وری بدون آفت کش های مصنوعی شده اند افشا و خنثی با یک بدن بزرگ از شواهد علمی و تجربه آلی/طبیعی کشاورزان در سراسر کشور است.

نخست وزیر تا به حال قرار دادن یک شیپور به کشاورزان در استقلال بعد از سخنرانی در سال 2019 درخواست برای کاهش سموم شیمیایی در کشاورزی. این کاملا امکان پذیر است اگر آفت کش ها لایحه مدیریت است که گذشت با همه عناصر فوق گنجانیده شده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو