به عنوان یک کودک در حال رشد در کلکته من همراه مادرم زمانی که او بازدید او را دوست Kabiben که تا به حال دو بالغ و رشید و پسران هر دو ازدواج کرده اند. دختران-در-قانون خدمت چای به مادر من و پیشنهاد من رفتار مانند gurpaddi و sakarparas هم که من دوست داشتم.

اما آنچه واقعا هیجان زده من در مورد رفتن به Kabiben خانه بود که پسر خردسال او یک پزشک بود و زندگی به اندازه ماکت اسکلت انسان های نمایش داده شده در مورد شیشه ای در یک اتاق داخلی. من می خواهم در آن خیره تصور در شب آن استخوانی انگشتان باز کردن درب شیشه ای آن استخوانی پا به پله از این مورد من نه ساله که با frisson خوشمزه ترور.

در هر حال حاضر و پس از آن زمانی که ما بازدید Kabiben من می خواهم توجه کنید که یک یا دیگر از دختران در قانون نشسته بود جدا شده در یک گوشه pallu از ساری پوشش چهره او نه صحبت کردن به کسی و نه به صحبت.

اولین بار من متوجه این کار ما در راه بازگشت به خانه من مادرم پرسید دلیل. او ناخوش? اگر پس نباید Kabiben دکتر پسر درمان ،

این زنان مشکل شما را درک زمانی که شما در خانه مادر من پاسخ داد و من می دانستم که بهتر از او فشار برای جزئیات بیشتر. سال بعد من متوجه آنچه زنان مشکل بود; آن بود قاعدگی که در آن ارتدوکس روز باعث شده زن تحت دوره او به دوری مانند یک outcaste حتی اگر خانواده او شامل یک پزشک.

شصت سال بعد کمی تغییر کرده است. در یک مورد اخیر دختران در خوابگاه دانشجویی در بوج گجرات شد نوار جستجو برای دیدن اگر آنها عادت ماهانه و باید جدا از دیگران طبق قوانین از استقرار. در یک پست اسکریپت یک به اصطلاح “سوامی’ گفت که عادت ماهانه زنانی که پخته شده خواهد بود به دنیا آمد به عنوان سگ خود را در زندگی بعدی.

قاعدگی – ‘نفرین’ آن را به عنوان نامیده می شود – همچنان بدنام شدن تابو. این طنز غم انگیز این است که کسانی که stigmatise آن را نمی دانند که چرخه خون نیز چرخه زندگی; این گل نشانه ای از رحم بارور. اگر زنان فاقد این عملکرد بیولوژیکی وجود دارد می تواند هیچ بیشتر تولد و نژاد بشر خواهد آمد به توقف کامل است. دوره.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im