خطرات این بیماری همه گیر و ابرها از قاچاق انسان

سازمان جهانی کار در تازه ترین گزارش Covid-19 و جهان کار توصیف Covid-19 pandemic به عنوان یکی از “بدترین بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم و که در هند 400 میلیون کارگر در بخش غیررسمی اقتصاد را لغزش به عمیق تر فقر است. ILO دیگر گزارش Covid-19 و کار کودک: زمان بحران در یک زمان عمل نمایانگر آن است که این بیماری همه گیر فشار ممکن است میلیون ها نفر بیشتر کودکان به کار کودکان و فقر است. یک مطالعه جهانی غذا سازمان می گوید که این بیماری همه گیر خواهد شد و در نتیجه بیش از یک چهارم از یک میلیارد جمعیت رنج گرسنگی حاد تا پایان سال 2020 است. در سطح جهانی و مردم به سرعت خود را از دست دادن معیشت و دستمزد و درآمد با توجه به قفل فراز و محدودیت های اعمال شده در صنایع, کسب و کار, رسمی محل, شیب تقاضا و محدودیت سختگیرانه تر کالا و خدمات و زنجیره تامین.

کارگران مهاجر تشکیل می دهند بزرگترین نیروی کار مشغول در بخش غیررسمی در هند. آنها عمدتا متمرکز در 53 میلیون به علاوه متراکم شهری که شامل 140 میلیون 377 میلیون جمعیت شهری کشور معادل 43 درصد از کل جمعیت شهری طبق سرشماری سال 2011. در طول سال های پی در پی دولت باید مراقبت کمی در مورد شماره محل کار شرایط و هویت این کارگران و اکثریت آنها باقی مانده نامرئی خسته شده اید و نادیده گرفته به دلیل عدم اجرای قوانین دولت و سیاست. بین کارگران مهاجر عمل 1979 به تصویب رسید برای تنظیم و حفاظت از حقوق کارگران مهاجر شده است در طول تاریخ نادیده گرفته شده و ضعیف اجرا شده در هند.

مهاجرت و یا تحرک شهروندان یک حق اساسی مندرج در قانون اساسی هند. این کارگران مهاجر عمل 1979 مجاز عملکرد به واسطه کشتی کارگران مهاجر و عرضه آنها به کارخانجات و بخش ساخت و ساز و واحدهای تولیدی است. این منجر به میلیون ها نفر بودن استخدام, حمل و شاغل در بخش غیررسمی در مناطق شهری است. واقعی, دولت, آجر, کوره های خرد کردن سنگ, هیبرید, تولید بذر پنبه ginning نخ ریسی آسیاب های پوشاک کارخانه های امروز استخدام 90 درصد از کارگران خود را از طریق سازماندهی کار قاچاق کسب و کار شبکه ای از پیمانکاران و واسطه ها در سراسر ایالات متحده. آنها به دور از تنظیم یا بازرسی توسط سازمان های اجرای. بخش ساخت و ساز در هند یکی از بزرگترین ارائه دهندگان دستمزد اشتغال به هر دو ماهر و کارگران غیر ماهر استخدام 49.5 میلیون نفر است. مدرن صنعت نساجی در هند استخدام بیش از 35 میلیون نفر از کارگران و هند به عنوان دومین تولید کننده آجر, استخدام حدود 2.3 میلیون کارگران مهاجر. از لحاظ تاریخی کوره های آجر شده در اخبار برای شایع استفاده از کار اجباری و اسارت بدهی.

این بیماری همه گیر است و برای اولین بار در هند به ارمغان آورد و مسائل مربوط به کارگران مهاجر به مرکز مرحله از گفتمان و جریان نا معلوم و دردناک تصاویر از مهاجران منجر به گسترده غم و اندوه و اعتراض عمومی. مردم در واقع “اره” بیچاره مهاجر کارگران و کسانی که درگیر در پرداخت کم, کثیف, خطرناک تحقیرآمیز شغل در خیابان با هیچ کار و یا جایی برای اقامت. هر دولت منابع نزدیک به 6.7 لاخ مهاجر کارگران معادل کل جمعیت جمهوری بلغارستان رفت و برگشت به منبع متحده است. اما ما هیچ اطلاعاتی که چگونه بسیاری از در میان آنها زنان و مردان و کودکان و جوانان و یا تحت چه شرایطی آنها رشته. هیچ جزئیات در دسترس هستند در کودکان شاغل در کارخانه ها و بدهی های مهاجر کارگران جنسی, کارگران, کارگران خانگی و پوشاک کارگران گفته مجبور به کار در پریشانی شرایط.

یک تحقیق مختصر منتشر شده توسط سازمان ملل متحد دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم و جنایت در ماه مه سال 2020 نشان می دهد که از دست دادن اشتغال و معیشت در کشورهای در حال توسعه ممکن است شرایط تولید رسیده و به صورت قاچاق. مهاجرین بازگشته مهاجران باید خود را کثیف داستان برای گفتن. آنها تبدیل شده اند neo-untouchables در خود روستاها. اخیر سریع ارزیابی انجام شده توسط انسان آزادی شبکه در اوتار پرادش و بیهار برجسته که منncome شوک افزایش آسیب پذیری به اسارت بدهی و قاچاق. وجود دارد عدم دسترسی به کارت های تحت MGNREGA و مزایای زیر برنامه های دولت. از دست دادن معیشت و انحراف از منابع دولتی نسبت به Covid-19 نیز منجر به کمبود تغذیه ای پیشگیری و خدمات بهداشتی و درمانی به آسیب پذیر ترین.

اخبار در حال حاضر نشان می دهد که حتی به عنوان بسیاری از مهاجران باقی می ماند در منبع متحده برخی از آنها شروع به حرکت بازگشت به مترو و شهرستانها آنها رها شده و به سادگی از آنجا که آنها نیاز به امرار معاش. به عنوان همه گیر جوانی آنها ممکن است مجبور به قبول دستمزد پایین تر و یا هر کار می آید راه خود را از سقوط بیشتر به دام گذاشته شده توسط واسطه ها بی پروا و قاچاقچیان. “اشتغال و کار مناسب و معقول برای صلح و انعطاف پذیری توصیه 2017” توسط ILO ایجاب میکند که دولتها اطمینان از به حاشیه رانده گروه “آزادانه انتخاب اشتغال” در هنگام بازسازی و اقدامات توانبخشی ارسال هر گونه فاجعه است. اکثر قربانیان قاچاق انسان در هند به طور نامتناسبی به نمایندگی از مردم به طور سنتی محروم جنسيت و طبقه مذهبی و زندگی مردم در گذشته مایل مناطق. طعنه امیز است که آنها را مجبور به تحمل هزینه های این بیماری همه گیر. ضروری است که دولت آدرس این وضعیت از طریق یک خوبی کالیبره شده ساز و اشتغال, مواد غذایی, سلامت اجتماعی و امنیت انسانی است.

در حالی که این بسیار مهم است برای مهاجرین بازگشته مهاجران به اصلاح خود را از دست داده مشاغل در شهرهای این مسئولیت دولت شروع به کار نسبت به ایجاد و سالم و غیر استثماری و مناسب شرایط کار و زندگی برای آنها است. تعلیق از قوانین کار از طریق اطلاعیه ها و احکام توسط برخی از دولت ممکن است کمک به صنایع اما خواهد شد که تاثیر نامطلوب بر حقوق و امتیازات کارگران مهاجر. دنیای کار به صورت رسمی و کارگران مهاجر باید به شکل از طریق urgent ذی نفعان همکاری و هدفمند مداخلات در میان جوامع دولت و سازمان های جامعه مدنی برای بهبود معیشت اجتماعی, حق, حمایت اجتماعی, تغذیه و بهداشت دسترسی و در نتیجه کاهش آسیب پذیری به اسارت بدهی و قاچاق انسان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net