خطر بیش از حد بالا فریاد مسابقه در تلویزیون زمان نخست

راجیو تایاگی- سخنگوی ارشد کنگره، دیروز- یک ساعت پس از آن که بخشی از یک مناظره تلویزیونی داغ بود، ناگهان در گذشت. بحث، مانند بیشتر دیگران از این نوع، حتی بیشتر در رسانه های بومی، تأکید ویژه ای بر قدرت ریه از پانلداران. آقاي تاياگي بعد از نمايش دچار حمله قلبي شديد يشده همکاران حزب او سعی کرده اند تا سرزنش در بحث و اضطراب حملات شخصی او را به خود او را به سنجاق. این استدلال بی اساس است، تنها به این دلیل که توانایی آقای تایاگی را در مقابله با تهمت و اظهار نظر شخصی تضعیف می کند. او یک حرفه ای و از جمله ادعاهای انجام هیچ عدالت ی را به چگونگی او حزب خود را برای چندین سال دفاع نمی کند. بنابراین پیشنهاد می کند که بحث باعث مرگ آقای تایاگی است که پیش پا براست.

اما این حادثه بار دیگر بی عقلی محض آنچه که اخبار تلویزیونی زمان نخست در هند محسوب می شود را به ارمغان می آورد. رسانه ها – یا املاک چهارم – نقش محوری در شکل دادن به یک کشور دارد و نمی توان بر نقش آن در یک دموکراسی بیش از حد تاکید کرد. قدرت این بحث ها برای شکل دادن به افکار عمومی، تغییر گفتمون عمومی و حتی تاثیر گذاری بر زندگی شخصی و حرفه ای افراد به خوبی تثبیت شده است.

در سراسر ژانرها و در سراسر زبان ها، بینندگان به بحث های داغ، فریاد مسابقه و تهمت، همه به نام بحث نشان می دهد. شب ها بعد از شب نمایش را تصور کنید که در آن سخنگویان فریاد می زدند “نه، شما مزخرف” به یکدیگر.

متاسفانه، هیچ استثنابرای این سمیت وجود دارد. چون برای برخی از وسایل نقلیه رسانه ای، سطح سر و صدا با سوگیری بیش از حد که همچنین به محتوای رسانه های سمی اضافه کنید جایگزین می شود.

اما مهم است که همه ما مالکیت جمعی از وضعیت فعلی اخبار هند را. این بحث “مزخرف” نشان می دهد که گرفتن eyeballs، یک کشش TRP بزرگ و در نتیجه جذب حمایت بزرگ شرکت های بزرگ است.

اينجا تموم نميشه محاکمه ای که رسانه ها انجام می دن (گاهی اوقات حتی یک “بازجویی” در تلویزیون زنده از “مظنون”!) اضافه کردن به این بازی چه خبر دادن. همه با مصونیت کامل! و باز هم استثناء در این مورد وجود نداره. سردبیران بزرگ از انجام محاکمات رسانه ای سیاستمداران برجسته در مورد نقش ادعایی خود را در تقویت تنش ها، شغلی ساخته اند. بدیهی است که آنها نمی توانند در مورد وضعیت روزنامه نگاری هندی در حال حاضر، زمینه اخلاقی را در دست بگیرند.

مرگ آقای تایاگی باید به عنوان یادآوری برای همه این رسانه های جریان اصلی که نیاز به انجام یک اصلاح دوره خدمت می کنند. و برای آن درون سنجی صادقانه باید انجام شود. فقط در این زمان یک تغییر معنی دار می تواند انجام شود.

فریاد مسابقه به نفع هیچ – نه بیننده ، و نه پانللیست (به عنوان مرگ آقای Tyagi اشاره کرد) و نه لنگر که از طریق تمرین هر روز می رود. این فقط به شهوت های چشم چرانی ما تجدید نظر. اما آسیب نشان می دهد علت چنین قابل توجهی است. این امکان را از ارائه بینش و اطلاعات معنادار که باید هدف نهایی همه نهادهای رسانه ای را ربود. در واقع چیزی است که ما منتظر خواهد شد تا در تلویزیون زمان نخست پیدا کردن است.

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im