خطر از تشخیص چهره تکنولوژی: رو به پایان از آزادی یک چهره در یک زمان. دیوان عالی کشور باید مداخله

توسط Mishi Choudhary و Eben Moglen

در ژوئن 9, IBM از طریق یک نامه توسط خود مدیر عامل Arvind کریشنا اعلام کرد که این خروج از تشخیص چهره تکنولوژی کسب و کار در دسترس نباشد و نمی پوشی استفاده از هر فن آوری مورد استفاده برای توده نظارت و دهها که نقض “حقوق اساسی بشر و آزادی”. این آغاز یک روند مثبت در میان شرکت های فن آوری. مایکروسافت جمهور براد اسمیت تایید در ژوئن 11 که مایکروسافت نمی خواهد به ما فروش از پلیس خود را تشخیص چهره تکنولوژی یا نه. آمازون همچنین اعلام کرد یک سال توقف در فروش سازمان های اجرای قانون دسترسی به “Rekognition” آن بدنام تشخیص چهره تکنولوژی.

Timnit Gebru رهبر گوگل اخلاقی AI تیم توضیح داد که چرا او فکر می کند “تشخیص صورت است بیش از حد خطرناک مورد استفاده قرار گیرد در حال حاضر برای اهداف اجرای قانون” – برجسته سازی اختلاف در نرخ خطا به خصوص که تکنولوژی تشخیص نمیده برای پوست تیره تر است. اجازه دهید که غرق در آمریکا در هند که در آن همه از ما “عادلانه و دوست داشتنی” و چهره colourism روزمره ما پوست تیره.

برای چندین سال فعالان شده است گریه خشن در مورد سوء استفاده از این فن آوری. اما در مارس 11, دولت هند معمولی اعلام کرد کامل تصویب تکنولوژی شناسایی چهره فعال نظارت است. به ما گفته شد که با استفاده از عکاسی و دیگر اطلاعات از دولت “پایگاه داده”, 1,100 فردی شرکت کنندگان در دهلی شورش شناخته شده بود. تعداد بعدها مطرح شده به 1,900. نرم افزار ما گفت: “نمی دیدن لباس” تنها چهره – یک تلاش آشکار برای انکار کند که فن آوری مورد استفاده برای شناسایی فرد “تظاهر” امروز می تواند مورد استفاده برای شناسایی هر فرد فردا.

آیا UIDAI را Aadhaar پایگاه داده در میان دولت داده فروشگاه به که در این اطلاعیه اشاره شده است موضوع از اظهارات متناقض. NatGrid نشده است به طور خاص ذکر شده است. آن را به سختی مهم است. دولت در واقع اعلام عزم خود برای استفاده از اطلاعات آن دارایی برای قرار دادن یک چهره در هر عمل که دولت اشیاء.

همانطور که ما قبلا نوشته شده و دیگر دموکراسی های پیشرفته شده اند و کند کردن و یا متوقف در دسترس نباشد با استفاده از تشخیص چهره در حوزه عمومی. آنها با آگاهی از این آسیب است که می تواند انجام شود توسط دولتی سوء استفاده از تکنولوژی خودکار, تشخیص صورت ، از یک مهلت قانونی در اتحادیه اروپا برای ممنوعیت آشکار در کالیفرنیا شهرداری روند فعلی نشان می دهد ناگهانی و تیز به رسمیت شناختن است که دولت قادر به شناسایی هر صورت در همه جا در همه زمان ها می توانید خاموش کردن آزادی در یک ضربه. این شده است با کمک این پروژه نمایشی در فن آوری توتالیتاریسم صحنه توسط حزب کمونیست چین در سین کیانگ.

اما در اینجا ما در هند به نظر می رسد نه تنها سفر در سرعت بالا در جهت دیگر اقدامات نشان می دهد که حکومت قانون است که بیش از یک دست انداز در جاده ها در راه ما. آنچه چنین استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی به ما می گوید این است که دولت در نظر دارد به هر دو دست انداختن مفاد Aadhaar قانون و دادگاه عالی Puttaswamy قضاوت گذارم اساسی ما قانون اساسی حق حفظ حریم خصوصی.

آن را قابل ستایش برای دولت به حفاظت از نظم عمومی برای شناسایی و تعقیب مجرمان. یک مسئول دولت به دنبال حضور مقام قضایی برای استفاده از رمان حریم خصوصی مهاجم فن آوری و خواهد قانون معرفی به formalise فرآیندهای بررسی قضایی در آینده است. یک دولت است که به جای استفاده از مناسبت اختلال عمومی برای معرفی چنین اقدامات اجرایی فیات تنها می تواند مشکوک به استفاده از رویدادها برای براندازی قانون اساسی آن و آن پلیس در حال سوگند یاد کرد برای محافظت از.

اما در حال حاضر Covid-19 اپیدمی است که استفاده می شود به عنوان یکی دیگر از “مشروع” توجیهی برای بیشتر پیگیری از حرکات و فعل و انفعالات در سراسر جامعه با دولت در نظر گرفتن مزیت دیگر شرایطی برای گسترش آن غیر قابل توصیف با استفاده از این فن آوری است. همه را توجیه ترس از گسترش بیماری است که توسط یک دولت برای سفر سریع تر و بیشتر پایین جاده به توتالیتر روند در زیر روکش از یک دموکراسی حفاظت از خود در زمان بحران. این اثر کار botched با Aarogya Setu برنامه صحبت می کند دقیقا به این.

که در آن دولت می خواند هر صورت مخالفت سیاسی است که تحت دائم تهدید و ارعاب. ما نمی توانیم زندگی ما در خارج از طیف وسیعی از دیگران’ دوربین های دیگر. هر جا که ما بروید و هر کاری که در حوزه عمومی ما می توانیم انتظار ما تصویر ثبت می شود بدون آگاهی یا رضایت شما. به همان اندازه به عنوان Aadhaar فرار کرده آن نقش اصلی در حفاظت از یارانه های دولتی در برابر سرقت و تقلب و تبدیل شدن به جهانی لینک بستن تمام زنجیره از اطلاعات شخصی با هم – ما می توانیم انتظار ما “اطلاعات سایه” به دنبال از طریق هر مالی و اداری معامله است. اگر دولت مجاز به قرار دادن این دو قطعه با هم – با جستجو در تصاویر موجود در خود پایگاه داده ها و رسانه های اجتماعی مجموعه ها و گره زدن آنها را به Aadhaar مرتبط با پایگاه داده از اطلاعات شخصی – این “کل اطلاعات آگاهی”.

مگر اینکه این آگاهی قرار است به بررسی قضایی هنگامی که آن استفاده می شود وجود دارد و پس از آن نظارت قضایی برای جلوگیری از سوء استفاده از ما به زندگی خود ما است. دولت در حال حاضر پیش بینی – اجازه بدهید به ما می گویند فرض – که در انگلستان است که بیش از حد شلوغ و یا بیش از حد خوابیده به پشت برای تحمیل قانون اساسی در دولت را به جای راه دیگری در اطراف. مداخله فوری توسط SC بر اساس دادخواست آورده شده توسط طرفداران برای قانون اساسی حریم خصوصی لازم است.

این بیماری نه تنها ما ترس است. مگر اینکه ما هوشیار در حال حاضر حتی به عنوان ما را تحت آنقدر فشار اضافی توسط همه گیر و انسان آن وقت ما باید زندگی می کنند نیز از طریق مرگ آزادی است.

تو مال من میشی باراد Choudhary قانونی است مدیر نرم افزار قانون آزادی مرکز, New York. Eben Moglen است استاد حقوق و تاریخ حقوقی در دانشکده حقوق کلمبیا

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im