مردم ‘سرمایه گذاری’ در مردم این روزها

خوب این یکی به شما می آید به عبارت کلی تر از فقط محدود به coronavirus قرنطینه و یا چیزی. من شده اند با مشاهده این روند پس از مدتها پیش. اجازه دهید من استادانه درست شده.

از آن شده است مدتی پس از بشریت رو منقرض شده است. آیا باور من نیست ؟ دوباره چک کنید. ما به عنوان به خوبی به عنوان به اصطلاح مردم در اطراف ما هستند و بیشتر شبیه ماشین از انسان است. هر کس عامل در مغز بیش از قلب است. و سوخت است ‘را’ به جای محبت و یا هر چیزی مترادف.

اگر شما هنوز هم باور نمی کنم من انجام یک آزمایش امروز. به یک استراحت برای چیزهایی که شما انجام شده است برای کسی که همواره برای اعطا گرفته. شما خواهد شد بسیار به زودی متوقف خواهد شد گرفتن چیزهایی که شما در بازگشت. دلیل بودن که نفس فرد دیگر هرگز به او اجازه می دهد و یا او را به ادامه. آنها را ببینید همه چیز شما را متوقف به انجام آنها و فراموش کردن همه چیز شما را تا کنون انجام داده اند. انجام آن در معرض خطر خود را هر چند به این دلیل که در موارد شدید این رابطه حتی ممکن است زنده ماندن ندارد.

نشان می دهد خاموش pretention یا fakeism هر آنچه که شما ممکن است تماس با آن تبدیل شده است آنقدر شایع است که ما عدم امید به دیدن یک راه بازگشت در حال حاضر. گاهی شکنجه به نام سنت و فرهنگ و دین است که تعجب آور نیست. ایمان واقعی خوب است اما بیش از حد است همیشه بد است. زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند ” و ” zeroed پایین بود و فقط یک نقل قول و نه چیزی بیشتر از آن.

بدون شک گاهی اوقات مردم فراموش جلو آمده و برای ارائه به شما کمک کند و ضروریات اما معمولا هدف این است که فقط آن را به عقب بازگشت. اگر بدون بازگشت, پس از آن هیچ کمک بیشتر. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. نقل قول مانند ‘neki kar dariya mein daal’ یک چیزی از گذشته در حال حاضر. هیچ کس در حال انجام است شما یک نعمت بدون انتظار شما برای پرداخت. احساسات مانند همدردی و همدلی و شفقت رفته اند محدود به تنها چت و تشریفات.

و در حال حاضر اگر ما سعی می کنیم به ارتباط آن با جریان سناریوی از به طور گسترده ای گسترش شیوع بیماری کورونا ویروس بیش از حد نمی بینیم همه بالاتر قابل اجرا است که به عنوان خوبی ؟ تا آن زمان ما شاهد چیزهایی فراتر از آن را به ما بهترین و بقیه را به سرنوشت. پس از همه, که تنها نهادی است که برای تماشای تمام اتفاقات اطراف تمام وجود و همه چیز را رخ می دهد درآمده است.

اجازه دهید به یاد داشته باشید سنجاب ها که دفن آجیل و پس از آن فراموش نکنید که در آن آنها آنها را مخفی می کردند. و حتی ندانسته آنها میلیون ها گیاه از درختان در سراسر جهان است. اجازه دهید خوب و فراموش نکنید. آن را به رشد برخی از روز.

اجازه دهید ما را به این جهان به مکانی بهتر!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de