پنتاگون تغییر موضع در فروش برای Huawei

ملی-نگرانی های امنیتی باعث شد وزارت تجارت ایالات متحده برای قرار دادن Huawei در صادرات-کنترل لیست سال گذشته است.

عکس: گیرت Vanden Wijngaert/مهر نیوز

پنتاگون کاهش یافته است مخالفت خود را با تلاش در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آن را سخت تر برای ایالات متحده تراشه سازان و شرکت های دیگر برای عرضه در چین Huawei Technologies Co. از خود در خارج از کشور امکانات به گفته افراد آشنا با این وضعیت.

وزارت دفاع را تغییر در پتانسیل قانون می آید را به عنوان ایالات متحده در مراحل مبارزات انتخاباتی خود را برای متقاعد کردن متحدان که Huawei دنده شمار یک تهدید امنیتی. اضافه کردن به فشار فدرال کیفرخواست شد unsealed این هفته شارژ هواوی و آمریکا دو شرکت های تابعه با racketeering توطئه و توطئه برای سرقت اسرار تجاری. Huawei می گوید که این اتهامات بی اساس هستند.

هواوی بزرگترین مخابرات-تجهیزات تولید کننده و رهبر در نسل بعدی 5G شبکه های بی سیم. ایالات متحده معتقد تجهیزات آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دولت چین جاسوسی ادعا می کنند که Huawei بارها رد شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت کرده و بیشتر به محدود کردن شرکت های آمریکایی از فروش برای Huawei حتی در حالی که اعطای برخی از تامین کنندگان موقت معافیت از محدودیت های اعمال شده در بهار گذشته.

در بحث در دولت و وزارت دفاع به حال مقامات ابراز نگرانی که قطع فروش Huawei محروم ایالات متحده تراشه سازان حیاتی درآمد مورد نیاز به صندوق تحقیقات پیشرفته. پنتاگون خود را خرج می کند و به شدت در تحقیقات به ماندن در لبه برش از سلاح و توانایی های دفاعی.

تغییر در بخش موضع که قبلا گزارش شده توسط سیاسی حذف یک مانع برای صادرات-اندازه گیری کنترل های طراحی شده برای کاهش جریان ایالات متحده ساخته شده محصولات هواوی از امنیت ملی و نگرانی.

اما پتانسیل سفت هنوز هم چهره های اپوزیسیون در داخل دولت. وزارت خزانه داری اعتراض به امکان تغییر و موفقیت لابی برای برنامه ریزی یک دولت-نشست سطح در ماده و چین دیگر مسائل مربوط به اواخر این ماه. همچنین شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow به نشانه مخالفت خود را.

بیشتر به طور قابل توجهی رئیس جمهور تهمت نیست وزن در. در این گروه از 20 جلسه در ژاپن در تابستان گذشته او گفت که او می خواست شرکت های ایالات متحده به ادامه عرضه Huawei تا زمانی که محصولات سازش نیست امنیت ملی است.

سخنگوی پنتاگون سو گاف کاهش یافته است به نظر وزارت دفاع بر پتانسیل قانون است. او گفت: به طور کلی پنتاگون “پشتیبانی مشترک بین فرایند است که اجازه می دهد تا حقایق و نگرانی از همه طرف شنیده می شود قبل از اتخاذ بالقوه عمده تغییرات قانونی.”

با استناد به امنیت ملی وزارت بازرگانی مقامات قرار داده Huawei در صادرات blacklist در ماه مه برش آن از برخی ایالات متحده نیمه هادی سازان و شرکت های دیگر که با ارسال میلیاردها دلار ارزش قطعات به هواوی. شرکت های ایالات متحده تهیه چیپس به هواوی که آن هم عمده گوشی های هوشمند ساز, شامل Micron Technology ,Inc. کوالکام , Inc. و Intel Corp.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت شده اند نا امید که این حرکت به نظر نمی رسد به صدمه دیده اند Huawei مالی. مدت کوتاهی پس از ممنوعیت برخی از سازندگان نیمه هادی از سر گرفته محموله به Huawei با خارج از کشور با تکیه بر تولید با استفاده از آنچه که برخی می گویند یک راه گریز در وزارت بازرگانی و مقررات. Huawei رهبران در ضمن باید افتخار در مورد پیدا کردن راه هایی برای ایجاد تجهیزات آن بدون متحده ساخته شده از نیمه هادی ها.

ممکن است قانون جدید خواهد سخت تر کردن مقررات حمل و نقل به شرکت چینی است. بدون یک وزارت بازرگانی مجوز قوانین موجود اجازه می دهد ادامه داد: حمل و نقل به لیست سیاه شرکت برای محصولات ساخته شده در خارج از کشور و با کمتر از 25% آمریکا محتوا. تغییر حکومت باعث کاهش آستانه به 10 درصد برای Huawei محموله که به شدت محدود مواردی است که شرکت های ایالات متحده می تواند فروش این شرکت چینی بدون مجوز صادرات.

روز جمعه دیابت ریک اسکات (R., Fla.) پیشنهاد لایحه ای که نیروی وزارت بازرگانی برای اجرای 10% قانون.

“ما می دانیم Huawei پشتیبانی می کند و کنترل شده توسط رژیم کمونیست در پکن که همچنان به نقض حقوق بشر و سرقت اطلاعات ما فن آوری و مالکیت معنوی” سناتور. اسکات در بیانیه ای گفت. “شرکت در ایالات متحده نباید اجازه فروش به Huawei.”

مربوط تصویری

متحدان ایالات متحده تحت فشار به اجتناب Huawei. اما این شرکت شيوع در موجود های شبکه های مخابراتی و تسلط در فناوری 5G را که تقریبا غیر ممکن است. تصویر: کریستال تای

در همین حال تنش بین هواوی و مقامات ایالات متحده گشاد جمعه در امنیت جهانی جمع آوری در مونیخ.

جان Suffolk یک Huawei معاون ارشد رئیس جمهور برکنار جدید آمریکا علیه شرکت خود را گفت: آنها عمدتا بازیافت از اختلافات مدنی بیش از 20 سال گذشته بود که احکام و حل و فصل.

“آنها امیدوار هستند که اگر آنها پرتاب گل به اندازه کافی در برخی از گل چوب” آقای Suffolk گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ.

ارشد مقامات ایالات متحده تحت فشار قرار دادند در برابر Huawei دفاع در کنفرانس مطبوعاتی خود را.

“در طول چند سال گذشته شده است وجود دارد بیش از اندازه کافی شواهد از راه دولت چین شده است و با استفاده از آن قهرمانان ملی پس واقعا تعهد در Huawei در حال حاضر. آنها را به نشان می دهد آنها یک شریک قابل اعتماد. آنها خود را جدا از دولت چین گفت:” رابرت بلر نماینده ویژه ایالات متحده برای بین المللی ارتباطات از راه دور سیاست.

به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کمپین مقامات ایالات متحده ادعا می کنند که Huawei را حفظ کرده است و به اصطلاح شر در آن تجهیزات است که اجازه می دهد تا دسترسی متعلق به طور معمول برای اجرای قانون است. این اتهام برای اولین بار در گزارش وال استریت ژورنال.

آقای Suffolk گفت که آن را غیر ممکن بود برای Huawei برای دسترسی به شبکه به دلیل تجهیزات موجود در یک جعبه نیست که بخشی از Huawei دنده و تحت کنترل شدید از اپراتور است.

“ما نمی اجرای شبکه های, بنابراین ما نمی دانیم که چه تجهیزات نصب شده است,” او گفت:. “بنابراین ما لازم نیست که دسترسی به این تجهیزات است. ما با ارائه یک طرف از جعبه است که نابینا به سمت دیگر جعبه.”

“اگر شما شواهد آن منتشر می شود. اجازه دهید جهان را ببینید آن را” آقای Suffolk گفت.

افزایش جنگ لفظی در می آید که دولت ایالات متحده در تلاش برای متقاعد کردن آمریکا به تعطیل Huawei از آینده superfast 5G شبکه های تلفن همراه. بریتانیا نزدیک ترین متحد آمریکا در اروپا تصمیم به اجازه می دهد Huawei پیشنهاد برای 5G قرارداد با برخی از محدودیت ها در حالی که آلمان دولت مبني بر قانونی که در صورت تصویب می توانست یک اثر مشابه است.

نوشتن به کتی Stech Ferek در [email protected] باب دیویس در [email protected] و آسا فیچ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im