Peloton سیاهی از ویژگی های فنی آن دوچرخه و مبتنی بر اینترنت آموزش برنامه های. عکس: Jeenah ماه/مهر نیوز

Peloton Interactive ,Inc. این ساز محبوب در خانه تناسب اندام, دوچرخه, گفت: آن را تا به حل و فصل اختلافات حقوقی با فلایویل ورزشی, Inc. بیش اتهام سرقت تکنولوژی و اختراعات در نظر گرفته شده مهم برای موفقیت در رشد بوتیک تناسب اندام میباشد.

حل و فصل است و به احتمال زیاد یک توسعه مثبت برای عموم معامله Peloton دلیل آن سیاهی آن ویژگی های فنی به عنوان دلیل آن دوچرخه و مبتنی بر اینترنت آموزش برنامه های برتر هستند. Peloton می گوید آن تکنولوژی یک محصول از هزینه های سنگین و سال از توسعه است.

در بیانیه ای مستقر در نیویورک گفت: Peloton چرخ طیار—که همچنین تولید دوچرخه ثابت با متصل برنامه های آموزشی—متوقف خواهد شد با استفاده از به اصطلاح رهبران تکنولوژی که Peloton ادعا می کند که اختراع شده است. چرخ لنگر نیز رها کردن آن چالش به اعتبار Peloton را اختراع Peloton گفت. در بورس, Peloton را اخراج دادخواهی در برابر لنگر ثبت در سال 2018 در دادگاه فدرال در تگزاس است.

به سرعت در حال رشد نوپا مانند Peloton تحت فشار قابل توجهی را نشان می دهد سرمایه گذاران آنها شرکت های فن آوری و نه فقط کسب و کار سنتی ارائه یک چرخش جدید در یک ایده قدیمی است. که فرض شده است شرکت هایی مانند Uber Technologies, Inc. در ادعای آنها بیشتر از یک برنامه تلفن هوشمند از یک شرکت تاکسی. WeWork شکست خورده تلاش برای متقاعد کردن سرمایه گذاران شد که در آن بیش از یک شرکت املاک و مستغلات شد و غالب خط داستان در سال 2019.

“ما بسیار هیجان زده به ثبت یک پیروزی ما در مبارزه برای محافظت از Peloton را مالکیت معنوی” Hisao Kushi, Peloton بنیانگذاران و رئیس امور حقوقی گفت: از فلایویل توافق. “این نتیجه تقویت قدرت ما ثبت اختراع نمونه کارها.”

شرایط مالی Peloton را حل و فصل با فلایویل نیست افشا می شود.

در بیانیه ای ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه در مارشال تگزاس لنگر رئیس امور مالی جفری Naumowitz گفت: چرخ لنگر در حال حاضر به رسمیت می شناسد Peloton را اختراع ثبت شده در حال اجرا و بستری چرخ لنگر کپی عناصر خاصی از Peloton طراحی. آن را بکشید تکنولوژی از آن دوچرخه در مدت 60 روز با توجه به این بیانیه.

در آن طرح دعوی در دادگاه Peloton گفت: چرخ لنگر را در زمان واقعی یکی از ویژگی های رهبران بیش از حد نزدیک آینه Peloton است. Peloton سیستم اجازه می دهد تا سواران برای رقابت با صدها یا هزاران نفر از کاربران دیگر در زمان واقعی و یا در طول یک آرشیو شده تمرین.

چرخ لنگر مقابله با دادخواست ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر به ابطال برخی از Peloton را اختراع ثبت شده است. با چرخ لنگر را فسخ که دادخواست دوشنبه, Peloton به پایان رسیده است یک تهدید برای خود ادعا می کند که آن را ایجاد فن آوری است.

Peloton بیش از 500,000 کاربران فعال آن می گوید و انتظار دارد که رشد سریع در سال 2020 است.

مرتبط

  • است Peloton تناسب اندام مد زودگذر یا یک شرکت با تکنولوژی? همه چیز را در پاسخ (Jan. 17)
  • Peloton واکنش: جنجال بر Ads اغلب ثابت کوتاه مدت (Dec. 6)

Peloton گزارش درآمد سه شنبه در تشریح عملکرد خود را برای دومین مالی سه ماهه پس از آن رفت و عمومی در نزدک بازار بورس در سال گذشته. این شرکت گزارش قوی رشد درآمد در گذشته اما هنوز به پست یک سود. سهام به تازگی و تجارت بود که حدود 7 درصد کمتر از این بالا تمام وقت مجموعه در دسامبر اما حدود 15 درصد بالاتر از آن در ماه سپتامبر قیمت IPO.

در اواخر سال گذشته این شرکت جلب انتقاد برای تعطیلات ads به عنوان انتقاد جنسیتی. تحلیلگران گفته اند که آنها انتظار نداریم که منفی ضربه مالی از جنجال. Peloton ایستاده بود آن تبلیغ و دفاع بازاریابی خود را با به اشتراک گذاری ایمیل های مثبت آن را دریافت و با برخی از رسانه ها.

نزدیک برگزار چرخ لنگر است که حدود یک دهه و بر خلاف Peloton است با اتکا به شدت در آجر و ملات studios. این شرکت تلاش کرده است که برخی از کسانی که studios تعطیل مجبور چرخ لنگر مدیریت تیم به تمرکز بیشتر بر روی در خانه تمرین روند.

Peloton مبارزه نیست بیش از این. معامله تاثیر نمی گذارد جداگانه دادخواهی که در Peloton تحت پیگرد پله تناسب اندام, LLC بیش اتهام سرقت تکنولوژی و شیوه های بازاریابی.

Chattanooga دنیاست. -بر اساس رده بندی شده است رشد فروش دوچرخه هایی که شبیه رهبران تکنولوژی و طراحی که در برخی جهات شبیه Peloton را دوچرخه. لو Lentine, پله بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی را رد کرده است Peloton ادعا می کند که این شرکت را به سرقت برده و فن آوری گفت: Echelon نیست کپی Peloton نام تجاری دوچرخه, طراحی و یا استراتژی است.

رده بندی ماه گذشته افتتاح دومین استودیو در میامی. این برنامه به روز رسانی خود را آنلاین دوچرخه سواری برنامه ها در سال 2020 با ویژگی های است که می تواند کمک به آنها را متمایز از Peloton محبوب دوچرخه.

نوشتن به John D. Stoll در john.stoll@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im