پِلسی قانونگذاران مجلس را به بازگشت به سیاست های آمریکا ی ورتر از

فراخواند

واشنگتن

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا روز یکشنبه گفت که مجلس نمایندگان آمریکا را به جلسه این هفته خود می خواهد تا به لایحه ای که سرویس پستی ایالات متحده را از اجرای هرگونه تغییر در عملیات یا سطح خدمات منع می کند رای دهد. این اقدام در حالی انجام می شود که نگرانی های فزاینده ای وجود دارد که کاخ سفید ترامپ در تلاش است آژانس را در جریان همه گیر شدن ویروس کوروناویروس تضعیف کند در حالی که ایالت ها گزینه های رای گیری را گسترش می دهند.

در نامه ای به قانونگذاران دموکرات عصر یکشنبه، پُسُسی همچنین از همکارانش خواست تا روز سه شنبه در یک اداره پستی در منطقه شان برای یک رویداد خبری هماهنگ شرکت کنند. در زمان همه گیر شدن، اداره ی پستی مرکز انتخابات است. آمریکایی ها نباید بین سلامت خود و رای خود را انتخاب کنند، “او نوشت.

پروسیوگفت استینه هویه یر رهبر دموکرات مجلس سنا به زودی برنامه قانون گذاری هفته آینده را اعلام خواهد کرد. مجلس دموکرات ها به احتمال زیاد به بحث در مورد برنامه در یک تماس کنفرانس در روز دوشنبه و انتظار می رود در جلسه شنبه آینده، یک دستیار ارشد دموکرات گفت: به شرط ناشناس ماندن به دلیل برنامه های خصوصی بود.

پیش از این یکشنبه، قانونگذاران دموکرات خواستار آن شدند که رهبران سرویس پستی در جلسه نظارت اضطراری ۲۴ اوت در تأخیر نامه ها شهادت بدهند.

کمیته نظارت و اصلاحات مجلس گفت که می خواهد از مدیر ارشد جدید ژنرال لوئیس دی جوی و از رئیس هیئت مدیره خدمات پستی فرمانداران، رابرت “مایک” دانکن بشنود. با افزایش بررسی عملیات خود را، آژانس در حال حاضر درخواست افزایش نرخ پیش از انتخابات موقت، از اواسط ماه اکتبر تا کریسمس، اگر چه برای حروف درجه یک نیست.

آژانس بلافاصله به درخواست های اظهار نظر در مورد اینکه آیا این دو مرد در کمیته مجلس ظاهر می شوند پاسخ نداد. اما آن روز یکشنبه گفت که حذف صندوق های پستی آبی مشخص خود را از طریق اواسط ماه نوامبر به دنبال شکایت از مشتریان و اعضای کنگره که جعبه های جمع آوری شده است دور متوقف خواهد شد.

“با توجه به نگرانی های اخیر مشتری خدمات پستی حذف جعبه برای یک دوره 90 روز به تعویق بیفتد در حالی که ما ارزیابی نگرانی مشتریان ما،’ گفت: “مشتری مشتری اخیر نگرانی های خدمات پستی Kimberly Frum گفت:

DeJoy، یک دهنده عمده جمهوری خواه و متحد رئیس جمهور که کنترل آژانس در ماه ژوئن، متعهد به مدرن سازی آژانس از دست دادن پول به آن را کارآمد تر، و حذف بیشتر اضافه کار برای کارگران پستی، اعمال محدودیت در حمل و نقل و کاهش کمیت و استفاده از تجهیزات پردازش ایمیل.

در بیانیه دموکرات های کنگره آمریکا در بیانیه ای که از این جلسه اعلام شده است، دموکرات های کنگره آمریکا اعلام کرده اند که چرا این سیاست های خطرناک جدید را که تهدید به سکوت صدای میلیون ها نفر می کند، به کنگره و مردم آمریکا پاسخ می دهد.

قانون گذاران شامل : پُلسی از کالیفرنیا و نیویورک رپر کارولین مالونی، رئیس کمیته، به همراه رهبر اقلیت مجلس سنا چاک شومر از نیویورک و میشیگان سن. گری پیترز، دموکرات برتر در مجلس سنا ی امنیت داخلی و امور دولتی کمیته، که نظارت بر خدمات پستی.

ترامپ هفته گذشته گفت که او در حال مسدود کردن تزریق اضطراری ۲۵ میلیارد دلاری است که توسط سرویس پستی و همچنین پیشنهاد دموکرات ها برای ارائه ۳/۶ میلیارد دلار پول اضافی انتخابات به ایالات انجام شده است. رئیس جمهوری نگران است که رای گیری در نامه می تواند هزینه های او را دوباره انتخاب کنید. پول برای اداره پستی در نظر گرفته شده است برای کمک به پردازش موج انتظار می رود از نامه در رای. هر دو درخواست بودجه در مذاکرات کنگره بر سر یک بسته جدید امدادی کوروناویروس گره خورده است.

روز شنبه، ترامپ سعی کرد پیام خود را ماساژ دهد و گفت که از افزایش پول برای سرویس پستی حمایت می کند. او گفت که او حاضر به اسیر کردن به دموکرات ها در بخش های دیگر از بسته امدادی، از جمله بودجه برای ایالات با بدهی انباشته شده قبل از همه گیر وزن.

اما منتقدان رئیس جمهور از این کار خوششان نمی اید و ادعا می کنند که ترامپ این محاسبه را انجام داده است که یک نفر از رأی دهندگان پایین تر شانس خود را برای کسب یک دوره دوم بهبود می بخشد.

Sen. Bernie Sanders, I-Vt گفت: “آنچه شما شاهد آن هستید یک رئیس جمهور ایالات متحده است که هر کاری که می تواند برای سرکوب رای گیری انجام می دهد، کار را برای مردم سخت تر می کند تا در زمانی که مردم با نیاز به بیرون رفتن به یک مرکز رای گیری و رای دادن، زندگی خود را روی خط قرار می دهند.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im