طاووس NBCUniversal جدید, جریان, خدمات, می پیوندد شلوغ زمینه در زمان به چالش کشیدن

طاووس اصل موجود در راه اندازی شامل ‘هوش’ یک فیلم کمدی با بازی دیوید شویمر در مورد یک کاراگاه انگلستان دولت عامل.

عکس:
NBCUniversal

Comcast Corp. ‘s NBCUniversal است که راه اندازی آن طاووس خدمات جریان چهار شنبه, شرط بندی قیمت پایین آن در ازای محدود تبلیغات تجدید نظر به استقبال مشتریان و آن را یک جایگزین مناسب برای آن گرانتر از رقبا.

پلت فرم چهره مقدار زیادی از چالش: نه تنها آن را به پیوستن به جریان جنگ سال اگر نه سال بعد از رقبای خود را, اما آن را نیز اولین بازی بدون برنامه ریزی بازاریابی محور توکیو المپیک تابستانی بود که به تعویق افتاد 2021. مقدار زیادی از محتوای اصلی آن آماده نیست و هنوز با تولید در وقفه میان coronavirus بیماری همه گیر. و طاووس نخواهد موجود در کشور دو تا از بزرگترین جریان های بازیکنان— Roku , Inc. و آمازون.com , Inc., که کنترل اکثریت قریب به اتفاق بازار—هنگامی که آن را راه اندازی.

“این بدجور شلوغ میشه و رفتن به سخت طاووس برای شکستن از طریق” گفت: Craig Moffett یک تحلیلگر در رسانه ها-شرکت تحقیقات MoffettNathanson Inc.

که خدمات جریان هستند برای شما مناسب است ؟ نگاهی به وال استریت ژورنال مسابقه.

طاووس حق بیمه است که هزینه های هر کدام 5 دلار در ماه با تبلیغات و یا 10 دلار بدون—سیاهی بیش از 20 ، 000 ساعت از محتوای نزدیک به دو برابر آنچه انتظار می رفت که از آن رونمایی شد در ماه ژانویه است. نیز وجود دارد یک نسخه رایگان با حدود نیمی از محتوا است. جدید نشان می دهد که آماده برای راه اندازی عبارتند از “دنیای جدید شجاع” بازیگران هری لوید از “بازی تاج و تخت” شهرت و شامل دمی مور و توطئه هیجان انگیز “جذب” و همچنین کودکان و نوجوانان نشان می دهد مانند “جورج کنجکاو.”

طاووس رئیس مت استروس گفت: وجود تقاضا برای کمتر از گران قیمت و آگهی پشتیبانی خدمات جریان به خصوص در زمانی که مردم در حال hunkered در خانه.

“مصرف کنندگان در حال حاضر نشان داد آنها به دنبال گزینه های بیشتر” آقای استراوس گفت. “تبلیغ که احساس می کنند مانند آنها بوده ام در حاشیه…شده اند قادر به شرکت در جریان به دلیل این واقعیت است که بسیاری از بزرگ streamers آگهی رایگان.”

در ماه نوامبر والت دیزنی Co. راه اندازی دیزنی+ برای $6.99 و Apple Inc. معرفی $4.99-یک-ماه کوچک خدمات جریان هر دو بدون تبلیغات. در مارس HBO شروع به ارائه آن تجاری-رایگان HBO حداکثر برای $14.99, با مطالب جدید و یک کتابخانه است که شامل تمام HBO premium مطالب و مجموعه ای از برادران وارنر فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی است.

هر کس که به مراتب پشت سر رهبر صنعت Netflix , Inc., که رسیده 182.9 میلیون مشترک در سطح جهانی به عنوان از آوریل گذشته. دیزنی Hulu است که در 32 میلیون خانه در ایالات متحده در حالی که دیزنی+ در حال حاضر در بیش از 50 میلیون خانه در سراسر جهان. دیگر رقبا عبارتند از آمازون نخست تصویری و ViacomCBS Inc.’s فردا همه دسترسی داشته باشید.

بر خلاف بسیاری از رقبای خود طاووس تا به حال به گردد به مکمل—سازش—شرکت مادر آن میراث کسب و کار: NBCUniversal کابل شبکه و Comcast کابل تلویزیون کسب و کار. هر دو شده اند خونریزی مشترکین سیم برش شتاب.

نیل Begley گر مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: NBC نیاز به انتقال به دنیای جدید است. “آنها نمی توانید فقط نشستن وجود دارد و بقیه در شبکه خود را برای همیشه لطفا برای” او گفت:.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما مایل به تماشای برخی از تبلیغات در ازای کاهش صورتحساب ماهانه? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

حتی در داخل NBC ارشد رتبه وجود دارد نگرانی هایی است که این شرکت نبود تهاجمی بودن به اندازه کافی در مورد جریان است. رئیس جف پوسته ساخته شده است روشن است که طاووس اولویت وقتی که می آید به منابع و ابراز نگرانی کرده است آن را ندارد وسعت محتوا از رقبای خود.

در همان زمان NBCU نمی تواند به نوبه خود پشت خود را در میراث خود را کسب و کار است که در حالی که در حال کاهش هستند و هنوز هم اصلی درآمد ژنراتور.

“من فکر نمی کنم آنها می خواهند برای منفجر کردن اکوسیستم موجود از آنجا که شبکه های کابلی هنوز هم سودآور” آقای Moffett گفت.

“من نمی بینیم ما لزوما cannibalizing کسب و کار اصلی Comcast گفت:” علامت گذاری لازاروس NBCUniversal رئیس تلویزیون و جریان. “آنها در حال تجهیز نشدن که کسب و کار به بیشتر پهنای باند و تلفن همراه و انواع چیزهایی است.”

طاووس است که به دنبال به جلو به 2021 که بیشتر از آن اصلی را نشان می دهد خواهد شد و زمانی که آن محبوب کمدی “اداره” می رسد به طور انحصاری در جریان پلت فرم. توکیو المپیک نیز انتظار می رود بعد از تابستان است.

‘Brave New World,’ یک سری بر اساس آلدوس هاکسلی کلاسیک dystopian رمان یکی دیگر از اصلی موجود در طاووس.

عکس:
NBCUniversal

برخی دیگر از مشخصات بالا محتوا به تعویق افتاده است از جمله یک نسخه جدید از “Battlestar Galactica” و درام به نام “دکتر مرگ” با بازی آلک بالدوین و Christian Slater بود که در مورد شروع به تیراندازی زمانی که تولید متوقف شد در شهر نیویورک است.

“ما یک روز از تیراندازی” دکتر مرگ است.’ من در نیویورک با بازیگران برای صرف شام و پس از آن همه چیز اتفاق افتاده است و ما تعطیل” گفت: لایحه McGoldrick که مسئول نظارت بر محتوای اصلی طاووس.

آگهی نسخه پشتیبانی از طاووس حق بیمه در دسترس است به Comcast مشترکین پس مارس در هیچ اتهام در حالی آگهی رایگان گزینه هزینه های آنها را 5 دلار در ماه است. از آنجا که راه اندازی نرم آن دیده می شود بسیاری از مردم به آن پایدار کلاسیک-تلویزیونی و فیلم های سینمایی.

“مردم در حال جذب شدن به سمت نوستالژی” آقای استراوس گفت. میان را نشان می دهد طاووس است “به سلامتی” “Frasier” و “Law & Order.” آن نیز منحصر به فرد جریان حقوق به محبوب برترین شبکه درام “یلو استون” با بازی کوین کاستنر.

استیسی Shay, 44, یک Comcast Xfinity کابل مشتری از پنسیلوانیا مرکزی شده است binging در نشان می دهد جمله “دو و نیم مردان است.” او قصد دارد به نوبه خود در کنار “Everybody Loves Raymond.”

گلن Rubenstein اجرا می شود که یک پادکست آژانس تبلیغاتی در شمال سان فرانسیسکو گفت که او و همسر او شیرجه رفتن عمیق به طاووس فیلم کتابخانه. “متاسفانه ما می بینیم بسیاری از همان آشغال دیدیم دیگر [ad-پشتیبانی شده] خدمات,” او گفت:.

هنگامی که آن را در دسترس می شود در سراسر کشور در روز چهارشنبه طاووس ممکن است سخت برای پیدا کردن برای بسیاری از مشترکان بالقوه. نه Roku و نه آمازون سیستم عامل—دو-استفاده از جریان بازیکنان در ایالات متحده آمریکا—باید طاووس در راه اندازی به گفته افراد آشنا با این موضوع.

یک شرکت تحقیقاتی پارک همکاران برآورد Roku و آمازون کنترل 70 درصد از ایالات متحده جریان دستگاه در بازار از اوایل سال 2020 است.

مربوط تصویری

به عنوان سینما نشستن خالی در طول coronavirus همه گیر برخی از فیلم های منتشر شده به طور مستقیم به جریان خدمات و دیجیتال, سیستم عامل, تکان دادن یک مدل توزیع شده است که در جای خود برای چند دهه. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. (در اصل منتشر مه 5 سال 2020)

مسائل مربوط به تقسیم طاووس با Roku و آمازون شامل تبلیغات هر دو توزیع کنندگان می خواهند در جریان پلت فرم و همچنین محتوا از NBCUniversal برای قرار دادن خود به خود برنامه نویسی ارائه شده از یک فرد آشنا با این موضوع گفت. آمازون همچنین می خواهد به خانه طاووس محتوا در آن نخست کانال های ویدئویی ارائه در حالی که NBCU خواهد مانند آمازون به شاتل مشترکین به طاووس پلت فرم. آمازون و Roku در مناقشه مشابه با AT&T Inc.’s HBO حداکثر.

طاووس در دسترس خواهد بود در اکثر تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی و همچنین به عنوان اپل تلویزیون و الفبای Inc.’s گوگل دستگاه های.

علاوه بر Comcast, مشتریان, Cox Communications, Inc. که دارای بیش از 3 میلیون کابل مشترکین دریافت خواهد کرد طاووس به صورت رایگان. NBCUniversal شروع بحث با پرداخت-TV, توزیع کنندگان, اما آنها به احتمال زیاد نمی خواهد این نتیجه تا زمانی که حمل و نقل توافق نامه آمده است تا برای تمدید بعد از این سال با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

نوشتن به لیلیان ریزو در [email protected] و جو سنگ چخماق در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im