صلح نجات تظاهرات

سه ماه قبل از جورج فلوید درگذشت زیر زانو از مینیاپولیس, افسر پلیس, بالا, مقامات اجرای قانون در مینه سوتا توصیه می شود یک راه برای کاهش چنین نیروی مرگبار مواجه است. آنها را تعیین مصلح. یک دولت رسمی خواهد میانجیگری اختلافات و ترویج شفا در جوامع است. موقعیت هنوز ایجاد می شود. اما این نقش دقیقا چیزی بود که نشان از دوشنبه گذشته توسط آقای فلوید برادر.

ترنس فلوید بازدید نقطه ای که در آن برادرش کشته شد و خطاب به شورش و غارت در مینیاپولیس و ده ها تن از دیگر شهرستانها ایالات متحده است. “من درک می کنم شما همه ناراحت,” او گفت: جمعیت. “اجازه دهید را تغییر دهید آن را. انجام این کار مسالمت آمیز لطفا.”

او سپس به تعریف صلح به عنوان یک نیروی مثبت است, نه صرفا فقدان خشونت است. او از مردم خواست تا کانال خشم خود را به آموزش خود و با استفاده از قدرت خود را در صندوق های رای. او همچنین رهبری نماز دایره در سایت.

در بسیاری از شهرهای دیگر صلح را با عجله به deescalate نوع خشونت که پیشی گرفت و تظاهرات مسالمت آمیز پس از مارس 25 کشتن. این فعالان طیف وسیعی از کلیسا و روحانیت در کلمبوس, اوهایو, سابق, نور, قهرمان سنگین وزن چاک لیدل در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا.

در ایالت نیویورک ضد خشونت گروه بوفالو صلح ترویج گفت و گو است. یک گروه مشابه, درمان خشونت جهانی فعال بود در شهر نیویورک است. در جریان تظاهرات روز سه شنبه در فیلادلفیا یک هواپیما پرواز در سراسر شهرستان کشیدن یک بنر خواندن: “برکت صلح برای آنها وارث زمین است.”

این خشونت interrupters ممکن است برنده جایزه صلح نوبل اما مطمئنا آنها سزاوار اعتبار برای آوردن خویشتن داری و درک به تظاهرات.

در سال گذشته 47 جهان 195 سازمان ملل شاهد افزایش ناآرامی های مدنی با توجه به تحلیل سیاسی شرکت Verisk Maplecroft. در بسیاری از آنها را به معترضان تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا استفاده از تاکتیک های خشونت آمیز کمک خواهد کرد و یا مانع آنها شود. در هنگ کنگ به عنوان مثال فعالان به شدت تقسیم شده در این سوال. رکورد روشن است اما در کدام مسیر بهتر است. 2013 یک مطالعه توسط محققان اریکا Chenoweth و ماریا استفان یافت که مبارزات بدون خشونت مقاومت بودند موثرتر از خشونت شورش از سال 1900 تا 2006.

به فعالان در تلاش برای جلوگیری از خشونت و صلح است یک فعل. “در مرکز عدم خشونت می ایستد اصل عشق” اظهار داشت: مارتین لوتر کینگ جونیور از عشق به برادر خود آخرین جمعه, Terrence فلوید ایستاده بود تا به معترضان با استفاده از خشونت و نشان داد که برای بسیاری از در خیابان های, مینیاپولیس و در جای دیگر صلح واقعا یک فعل.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>