صلح معامله ؟ چرا ما راه اندازی یک حمله هوایی در ولایت هلمند ،

واشنگتن

کمتر از 24 ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: “بسیار خوب صحبت” با بالا طالبان و اصرار این گروه می خواهد به توقف خشونت های نظامی ایالات متحده هواپیماهای بدون سرنشین در چهار شنبه هدفمند به گروه های شبه نظامی – تلافی یک چشم انداز مثبت در حملات طالبان علیه نیروهای افغان.

سیگنال مخلوط تأکید شکنندگی ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله امضا در آخر هفته گذشته که با هدف پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ.

مقامات ایالات متحده روز چهارشنبه گفت این حمله هوایی در نظر گرفته شده بود به عنوان یک پیام به طالبان به ادامه اجرای کاهش خشونت تعهد آنها را پذیرفته جلوتر از داخل افغانستان در مذاکرات صلح که قرار است به شروع هفته آینده. آنها تاکید وجود دارد همیشه این انتظار وجود دارد که میتواند سکسکه در روند و بی نقض خواهد نه لزوما دهانه معامله و یا داخل افغانستان شد.

مقامات اشاره کرد که این قرارداد امضا شده در دوحه قطر را شامل نمی شود کامل در آتش بس بلکه برگ مذاکرات جامع در سراسر کشور آتش بس به داخل افغانستان شد. در این میان کاهش خشونت تعهد شده بود انتظار می رود به احترام. آن را نمی کند اما می گویند که این آتش بس و یا تکمیل یک توافق صلح هستند شرایط لازم برای خروج نیروهای آمریکایی.

وزیر دفاع علامت Esper گفت: سنا پنل شنبه که طالبان تجلیل توافق با حمله آمریکا و نیروهای ائتلاف “اما نه در شرایط تداوم کاهش خشونت.” وی افزود: “نگه داشتن آن گروه از مردم در هیئت مدیره یک چالش است. آنها خود را از طیف وسیعی از سخت آستر نرم و آستر و به طوری که آنها در حال کشتی با این که بیش از حد من فکر می کنم.”

آقای Esper بود که در کابل روز سه شنبه با رهبران افغان در حالی که توافقنامه صلح امضا شد و در دوحه گفت: این سند اجازه می دهد تا ایالات متحده را به عمل در دفاع از افغانستان. “این تعهد من به افغان ها زمانی که من وجود دارد در روز شنبه. ما ادامه خواهد داد برای دفاع از افغان,” او گفت:.

مذاکرات صلح خواستار جامع در سراسر کشور آتش بس به مذاکره در داخل افغانستان مذاکرات و می گوید ایالات متحده باید شروع برداشت بیش از 4000 نیروهای ایالات متحده از افغانستان در هفته آینده یا بیشتر.

هنوز افزایش نیروها در افغانستان پس از امضای پیمان صلح همراه با امتناع تا کنون دولت افغانستان برای آزادی هزاران نفر از زندانیان طالب از زندان ممکن است خطر برنامه ریزی شده در مارس 10 شروع افغانستان مذاکرات است.

و به عنوان تجدید خشونت پیچیده وضعیت قانونگذاران ایالات متحده ابراز نگرانی کرد که ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق دهد و به دور بیش از حد بیش از حد کوچک است و ممکن است تهدیدی برای آمریکا امنیت ملی است. آنها همچنین در مورد شکایت دو ضمایم به توافقنامه ای که ساخته شده است نه عمومی که پخش کردن مراحل برای خروج از آمریکا و نیروهای متفقین.

“من خواندن راز ضمایم به طالبان معامله امروز. خط پایین: دولت با گفتن یک گروه تروریستی شرایط (مانند آنها) از ما خروج از افغانستان, اما نه گفتن مردم آمریکا است. این اشتباه است. و آن را در خدمت هیچ امنیت ملی هدف” گفت: Rep. تام امریکا D-N. J., یک مقام پیشین وزارت خارجه.

حتی آقای تهمت متحدان مانند بهداشت ، لیندزی گراهام R-S. C. و تشکر. لیز چنی R-Wyo., باید پخش شک و تردید است.

در کنگره شنوایی در سه شنبه خانم شنی ساخته شده یک نقطه شبیه به آقای نگه داشته است. “اسناد دیده شده است توسط طالبان بنابراین من معتقدم که مردم آمریکا شایسته بدانید که چه توافق شده است وارد شده به نام ما با تروریست ها” که در پناه آن پشت سپتامبر. 11, 2001, حملات, او گفت:.

آقای گراهام متهم طالبان از نقض قرارداد. “همیشه مشکوک طالبان که آن را به هر گونه توافق صلح اما نمی توانم باور آنها این احمق” آقای گراهام توییتی اضافه کرد که به خشونت “نه تنها نقض روح ادعا صلح معامله آن را نقض حرف از توافق.”

ارتش ایالات متحده و سخنگوی سرهنگ سانی لگت گفت: در یک صدای جیر جیر که روز شنبه را “دفاعی” اعتصاب بود با هدف مقابله با یک حمله طالبان در افغانستان با نیروهای دولتی در جنوب ولایت هلمند. او گفت: نیروهای طالبان تا به حال انجام شده 43 حملات بر نیروهای افغان روز سه شنبه در ولایت هلمند میگویند که فرماندار گفت: دو افسر پلیس کشته شدند.

افغانستان در وزارت کشور گفت: چهار غیرنظامی و 11 سرباز کشته شدند روز شنبه در یک موج از حملات طالبان در سراسر کشور است.

در حساب خود را از تماس با ملا عبدل غنی برادر از بنیانگذاران طالبان و سر خود را به دفتر سیاسی در قطر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که رابطه اش با آقای ملا است “بسیار خوب” و طالبان “می خواهید به توقف خشونت است.”

کاخ سفید بازخوانی تماس بود و بیشتر محدود. آن گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “با تاکید بر نیاز به ادامه کاهش خشونت” و خواست طالبان برای شرکت در داخل افغانستان شد.

در یک صدای جیر جیر چهارشنبه نماینده ویژه زلمای خلیل زاد گفت: او تا به حال ملاقات با آقای برادر و دیگر اعضای طالبان قبل از تماس با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “همه ما توافق کردیم که هدف ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق است برای هموار کردن مسیر به یک جامع صلح در افغانستان” او گفت:.

آقای ترامپ نگاه به این توافق به عنوان یک گام به سوی پیشرفت در مبارزات انتخاباتی خود تعهد برای استخراج نیروهای ایالات متحده از “جنگ بی پایان.”

اگر چه این توافق نامه امضا شده در دوحه می گوید: مرحله به مرحله خروج از آمریکا و متفقین نیروهای وابسته به طالبان با ورود به داخل افغانستان مذاکرات و مصرف آنها را به طور جدی برداشت تنها به طور خاص مشروط طالبان دیدار خود در مبارزه با تروریسم تعهدات از جمله رد القاعده و گروه های دیگر.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im