فروش کامپیوتر موج تقویت شده توسط خانه نشین کارگران

جهان کامپیوتر محموله های رز 11 درصد به 72.3 میلیون دلار در سه ماهه منتهی به ماه ژوئن.

عکس: ارنست کلمن/زوما پرس

شخصی-کامپیوتر فروش دوباره در ماه ژوئن سه ماهه رانده تقاضا بالاتر از کارگران و دانش آموزان مجبور به مطالعه و کار از خانه در میان coronavirus با توجه به داده های اولیه از دو صنعت-شرکت تحقیقات.

جهانی PC حمل و نقل افزایش یافت 11 درصد به 72.3 میلیون دلار در سه ماهه با آمریکا ارسال به بالاترین سطح خود در سه ماهه حمل و نقل حجم در بیش از یک دهه با توجه به داده های اولیه از داده های بین المللی Corp.

در ضمن Gartner Inc. گفت: در سه ماهه محموله های رشد 2.8% به 64.8 میلیون و با اشاره به کوتاه مدت بهبودی به عنوان فروشندگان restocked کانال های و موبایل-کامپیوتر و تقاضا افزایش یافته است.

ارسال در مارس چهارم شد پایین گرفتار تولید و چالش های لجستیکی با وجود تقاضای بیشتر از راه دور از کار و مدرسه سفارشات در پاسخ به این بیماری همه گیر.

با وجود برخی از طولانی تدارکات مسائل در اوایل ماه ژوئن سه ماهه هزینه و فرکانس از هوا و دریا حمل و نقل نقل مکان کرد و نزدیک به قبل از همه گیر سطح IDC گفت.

در همان زمان این شرکت گفت: سازندگان کامپیوتر یافت, تولید در برخی از موارد بیش از سطح قبلی کمک به فروشندگان دیدار با افزایش تقاضا.

“چه باقی مانده است دیده می شود این است که اگر این تقاضا و سطح بالا از استفاده همچنان در طول رکود اقتصادی و به پست Covid جهان پس از بودجه در حال کوچک شدن هستند در حالی که مدارس و محل های کار بازگشایی” گفت: Jitesh Ubrani, تحقیق مدیریت برای IDC را در دستگاه تلفن همراه انتقالها.

بسیاری از تفاوت در داده ها را از ارائه دهندگان داده می آید از چگونه هر یک از شرکت تعریف عدد. سازندگان سخت افزار در سال های اخیر به طور فزاینده ای مبهم خطوط بین رایانه های شخصی و دستگاه های از جمله قرص است.

IDC داده های رتبه بندی HP Inc. به عنوان شماره 1 فروشنده به دنبال Lenovo Group Ltd. در حالی که اطلاعات گارتنر تا به حال خیر کمی جلوتر.

دل Technologies ,Inc. Apple Inc. و Acer Inc. گرد کردن به بالا پنج.

نوشتن به ماریا Armental در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>