جدید سازمان بهداشت جهانی گزارش داد که عظیم 1.16 میلیون مورد سرطان گزارش شده در هند در سال 2018 است. بیشتر نگران کننده یک در ده سرخپوستان هستند که میله میله به سرطان در طول عمر خود. هند سرطان بیمارستان ها در حال حاضر در حال ترکیدن در درزهای. اگر دوم طرح صادق وجود دارد و حتی می تواند یک نقطه در آینده زمانی که هند ممکن است 100 میلیون مورد سرطان. برای جلوگیری از چنین فاجعه بار حالات تمرکز باید به سمت پیشگیری قبل از آن خیلی دیر است.

دهان و ریه و کولورکتال و سرطان معده در مردان و سرطان دهانه رحم و سرطان تخمدان را در زنان تشکیل بخش عمده ای از سرطان های تشخیص داده شده در سال 2018 است. که اشاره می کند که سبک زندگی بیحرکت و چاقی و تنقلات و دخانیات مصرف برخی از دلایل جهش در موارد سرطان در هند. آن را نیز ذکر کرد که همبستگی بین کشورهای است که بیشترین توسعه و جهش در معده و سرطان روده. در حالی که در کشورهای با درآمد بالا دیدم 20% کاهش در مرگ و میر زودرس بين 2000 تا 2015 از طریق پیشگیری اولیه و تشخیص برنامه های غربالگری و درمان بهتر نرخ متناظر در کشورهای فقیر است که تنها 5 درصد است.

با توجه به ادامه رکود اقتصادی بعید به نظر می رسد که دولت می تواند به طور قابل توجهی افزایش بهداشت عمومی بودجه در آینده نزدیک. عملی ترین مرحله به دنبال این سناریو است که به شدت تاکید پیشگیری از سرطان از طریق آگاهی از برنامه ها در رسانه ها و مدارس و محل های کار و انجمن های دیگر. ارزان بومی تشخیص سرطان کیت مانند OncoDiscover سال گذشته راه اندازی شد از پونا آشکار وجود دارد که پتانسیل بسیار زیادی برای تحقیق و توسعه است که می تواند در کاهش بار بیماری. اما به پیشرفت سریع تر این مهم است که دولت در بهداشت و درمان ذینفعان و شهروندان به قبول این بحران در میان ما و سپس عمل concertedly برای جلوگیری از شیوع بیماری سرطان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de