رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت به فدرال رزرو, جودی شلتون به نظر می رسد قبل از بانکی سنای کمیته برای تایید شنوایی پنج شنبه.

عکس: J. Scott Applewhite/آسوشیتد پرس

واشنگتن—پنتاگون: برخورد قابل توجهی شکست به یکی از رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد به فدرال رزرو هیئت مدیره زمانی که آنها نگرانی های خود را نوشته و بیانیه های عمومی در تایید شنوایی پنج شنبه.

قانونگذاران از هر دو حزب در مجلس سنا کمیته امور بانکی گفت: آنها ناراحت کننده با حداقل برخی از جودی شلتون را سیاست تنظیمات. این مشاور سابق آقای تهمت انتخابات ریاست جمهوری حمایت فدرال رزرو برای کاهش نرخ های بهره در آمریکا در طی سال گذشته در واکنش به کاهش نرخ بهره توسط بانک های مرکزی دیگر و برای جلوگیری از دلار آمریکا از تقویت نسبت به ارزهای دیگر.

“این بسیار خطرناک مسیر به پایین رفتن. این گدا-تو-همسایه متقابل کاهش ارزش پول است نه نفع ما است و نه در دستور تغذیه به دنبال آن گفت: سناتور. پت Toomey (R. Pa.).

سناتور. ریچارد شلبی (R. Ala.), کمیته طولانی ترین-شاغل عضو و رئیس سابق گفت: خانم شلتون پاسخ آن در طول دادرسی به حال حل و فصل شک و تردید خود را در مورد اینکه آیا او باید خدمت می کنند. “من نگران هستم” او گفت:.

خانم شلتون شده است بحث انتخاب به دلیل سابقه حمایت از بازگشت به استاندارد طلا است که می تواند محدود کردن تغذیه توانایی برای پاسخ به آمریکا تورم و اشتغال و از آنجا که او تا به حال به نظر می رسد به ولگرد از آن برگزار شد دیدگاه های پس از این که در نظر گرفته شده توسط کاخ سفید برای تغذیه نامزدی سال گذشته است.

یک سوم جمهوری خواه جان کندی سناتور. (R., لا.), گفت: او مردد در نامزدی. “هیچ کس می خواهد کسی در فدرال رزرو است که یک fatal attraction به ایده های دیوانه,” او گفت:. “در حال حاضر من نمی گویم که این مورد در اینجا بود که مرتب از دیالکتیک در جریان است.”

مخالفان از هر جمهوریخواهان و به ویژه از آقایان Toomey و شلبی که در میان پانل ترین اعضای ارشد—می تواند ارائه یک ضربه به او نامزدی زیرا دموکرات ها به نظر می رسد ایران در اپوزیسیون هستند. جمهوری خواهان لذت بردن از یک رای اکثریت در این کمیته ،

این امر می تواند دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای او برای پیروزی در سنا تایید بدون مطلوب توصیه کمیته. جمهوری خواهان می تواند از دست دادن بیش از سه رای در سنا داده شده است که آنها کنترل 53 کرسی است.

خانم شلتون دریافت پشتیبانی از چندین دیگر جمهوری خواهان در بانکداری پانل از جمله رئیس مایک Crapo از آیداهو.

مقامات کاخ سفید گفت: بعد از روز شنبه آنها اعتماد به نفس خانم شلتون خواهد غلبه بر هر گونه شک و تردید طولانی برای پیروزی در سنا حمایت و اختلاف یک گزارش که گفت: او را برداشت و از در نظر گرفتن.

“من فکر می کنم او به خوبی امروز و من فکر می کنم او به رهبری برای تایید” گفت: لارنس Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی.

سناتورها از هر دو طرف نشان داد هیچ نگرانی با تغذیه هیئت مدیره نامزد کریستوفر والر, مدیر تحقیقات در بانک فدرال رزرو سنت لوئیس.

دو نفر آشنا با این موضوع گفت: این کمیته شده بود چشم دوخته اند یک رای در عرض دو هفته, هر چند آن را نمی توان تعیین کرد که آیا این برنامه منتقل شده بود به بعد از جلسه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در بانک مرکزی و رئیس آن جروم پاول بیش از 18 ماه گذشته برای اولین بار برای بالا بردن نرخ بهره و بعد از آن برای برش آنها را به شدت بیشتر است. اما او موفق به برنده شدن پشتیبانی برای چهار زودتر میدارد از جمله دو است که هرگز به طور رسمی نامزد برای پر کردن دو جای خالی در تغذیه هفت عضو حکام.

خانم شلتون تحمل بحرانی سوال از همه دموکرات ها در پانل.

در طول یک بورس سناتور. Doug Jones (D., Ala.) استخراج عذرخواهی از خانم شلتون سابق آمریکا در ایران به بانک های اروپایی برای بازسازی و توسعه برای مقایسه یک محکوم ارز counterfeiter به حقوق مدنی آیکون رزا پارکس.

در حالی که او ارائه شده زمینه برای برخی از بحث برانگیز بیشتر نوشته های خانم شلتون همچنین گفت: “من ادعا نمی تواند در جریان اصلی اقتصاددانان.”

او در تقابل آقای تهمت عمومی حمله به آقای پاول با دیگر روسای جمهور که بخش خصوصی تحت فشار فدرال رزرو رئیس. “در برخی از راه آن طراوت که در باز” به گفته خانم شلتون.

خانم شلتون دفاع اخیر بدن از کار که در آن او تایید کاهش نرخ حمایت آقای ترامپ با برجسته چگونه ده ها تن از بانک مرکزی در حال کاهش نرخ باعث خارجی خود را-نرخ ارز کاهش نسبت به دلار. “اگر بانک های مرکزی دیگر درگیر در آن شیوه های ناعادلانه می تواند تاثیر اشتغال به ویژه تولید کنندگان ما که باید به رقابت,” او گفت:.

آقای Toomey ارائه شده کمی نشانه حمایت از او خود را در نظرات به خبرنگاران پس از شنیدن هر چند او گفت که او تا به حال ساخته شده است تا ذهن خود را. گفت: “من هنوز نگران است که او یک مدافع با استفاده از سیاست های پولی به کاهش ارزش دلار,” او گفت:.

فدرال رزرو نمی کند به طور فعال به هدف و یا مدیریت نسبی ارزش دلار. آن را به حساب طول می کشد که چگونه تغییرات در شرایط مالی از جمله ارزش دلار نفوذ خود را گسترده تر اهداف افزایش اشتغال و حفظ ثبات قیمت مصرف کننده.

تحلیلگران سیاسی گفت: خانم شلتون شانس در تایید تضعیف شده بود پنج شنبه. “این بود که وقت خود را به درخشش و تسکین نگرانی گفت:” براندون Barford سابق جمهوریخواه کمیته امور بانکی کارمند که در حال حاضر یک استراتژیست در Beacon سیاست مشاوران. “وجود ندارد یکی دیگر از انجمن های عمومی به انجام این کار و به [هستهای] پوشش سیاسی برای تغییر ذهن خود را.”

نوشتن به نیک Timiraos در nick.timiraos@wsj.com و سارا در Chaney sarah.chaney@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im