چندین سال پیش عموی من Madhubhai میزبانی یک مهمانی به مناسبت یک مناسبت بسیار ویژه: او اولین کسی بود که در تمدید Suraiya خانواده در کلکته به خود را یک پاسپورت.

در آن روزها دور زمانی که هند اکران شد و از جهان خارج توسط یک khadi پرده از ریاضت پاسپورت مورد نیاز برای سفر خارجی شد و ارزشمند نادر و Madhubhai به تازگی به دست آورد و جایزه تصویب شد در اطراف دست به دست در میان oohs! و aahs! از حیرت و ترس.

بسیاری تغییر کرده است از کسانی که دور و در حال حاضر گذرنامه تبدیل به امری عادی بودن معادل یک سکه ده.

اگر امروزه مردم نمی پرتاب یک حزب به دلیل آنها رو پاسپورت جدید گذرنامه به خوبی ممکن است بازی میزبان را به یک حزب – حزب نه به این معنا که یک گردهمایی اجتماعی اما یک حزب سیاسی.

جدید گذرنامه گزارش ویژگی های نیلوفر آبی است که نماد BJP. یک سخنگوی رسمی را رد کرده است هر گونه سیاسی اهمیت در طراحی جدید است که ادعا می شود اضافه شده اندازه گیری امنیت و گفت که لوتوس استفاده شده است آن را به عنوان کشور ملی گل.

اما منتقدان اشاره کرده اند که تا چندی پیش در پاسخ به سوال مطرح شده در مجلس BJP MP حال قاطعانه رد کرده است که لوتوس داده شده بود یک نماد ملی ،

در چارچوب چنین ابهام دیگر احزاب سیاسی به خوبی می تواند تقاضا که در منافع دموکراسی و نمایشگاه بازی, آنها بیش از حد باید در پیدا کردن نمایندگی در گذرنامه با داشتن نشانه های خود را قرار داده و در سند است.

وجود دارد بیش از 2200 ثبت نام احزاب سیاسی در هند, و اگر همه آنها را به صورت نمادین به ویژه در گذرنامه افراد را به گذرنامه خود را تمدید کرد نه هر 10 سال به عنوان مورد در حال حاضر, اما هر چند ماه اگر نه هر چند روز.

با توجه به چنین پتانسیل سناریو ممکن است بسیاری از را انتخاب کنید و به ورزش خود را دموکراتیک حق با قرار دادن یک تمبر از مخالفت در این طرح با استفاده از NOTA گزینه در این است NOTA گذرنامه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im