اگر نیست آن را برای دانا ون Abbema می گوید: الکس نویمان یک فعال جوان با پیت Buttigieg ستاد انتخاباتی او هرگز خوردن شام. او و دیگر مردم آیووا نمایندگان شان در متن او تقریبا روزانه درخواست آنچه که او می خواهم و سپس رها کردن پودر کردن در حوزه های محلی ،

“من همیشه به شوخی است که من نمی دانم آنچه در آن مانند به زندگی با یک, مادر, به خاطر من, گی پدران می گوید:” آقای نویمان که از سان فرانسیسکو خنده. “اما در حال حاضر من می دانم.”

هر چهار سال فعالان جوان فرود بر آیووا برای کمک به نامزد خود را برنده این کشور برای اولین بار نامزدی مسابقه. برای تعداد زیادی از افراد جوان به این معنی که در حال حرکت به جایی که آنها به احتمال زیاد هرگز – دولت است که در بیشتر خوک از مردم است.

ماهیت شغل خود نیاز به آنها را به ادغام خود را به جامعه جدید خود را. این نتایج در برخی تعجب آور و در عین حال عاطفی و دوستی بین مردم که خود را برای همکاری با یکدیگر به همان علت است.

خانم ون Abbema می گوید او احساس می کند “مادر-مانند” نسبت به آقای نویمان و مذاکرات در مورد او چقدر رشد کرده است بیش از چند ماه گذشته.

“من تبدیل شدن نزدیک با دانا کشور به ارمغان می آورد با هم در راه کوچک خود می گوید:” آقای نویمان.

نورث لیبرتی, آیووا,

الکس نویمان اجرا می شود بالا و پایین snaking خط از مردم آیووا نمایندگان شان, به طور آهسته از بالا-سپاس و آغوش. گرگ, دافنه بکی و ده ها بیشتر به او خوش آمد می گوید همه آنها را با نام. یک دختر کوچک gasps و امتیاز و گفت: “مامان نگاه کن! این الکس!”

چند ماه پیش آقای نویمان یک غریبه بود به همه این افراد است. در واقع او یک غریبه به ایالت آیووا. در حال حاضر او خود را میبیند کار راهرو آزادی دبیرستان در نورث لیبرتی خوش کارگردانی داوطلبان و تبریک دوستان است.

هر چهار سال فعالان جوان و زمینه دهندگان فرود بر دولت برای کمک به نامزد خود را برنده این کشور برای اولین بار نامزدی مسابقه. برای تعداد زیادی از افراد جوان بسیاری از آنها از سواحل این به این معنی در حال حرکت به جایی که آنها به احتمال زیاد هرگز به دولت است که در بیشتر خوک از مردم است.

ماهیت شغل خود – سازماندهی محلی برای حمایت از نامزد خود – نیاز به آنها را به ادغام خود را به جامعه جدید خود را. این نتایج در برخی تعجب آور و در عین حال عاطفی و دوستی بین افرادی که در غیر این صورت بسیار متفاوت از یکدیگر است اما پیدا کردن خود کار هم به همین علت است.

“ما هیچ چیز مشترک است. من یک زن میانسال در منابع انسانی می گوید:” دانا ون Abbema محلی داوطلب با پیت Buttigieg کمپین و دوست الکس. سپس او به حرکت در اطراف اتاق. “اما ما باید این یک چیز.”

خانم ون Abbema شرح زیر است آقای نویمان سفارشات تبریک ورود و کارگردانی آنها را به پشت خط. او می گوید: او احساس می کند “مادر-مانند” نسبت به آقای نویمان و مذاکرات در مورد او چقدر رشد کرده است بیش از چند ماه گذشته. در ابتدا او خجالتی و مردد در مورد نزدیک شدن به غریبه ها می گوید: خانم ون Abbema با افتخار او را به تماشای کار خط.

“من تبدیل شدن نزدیک با دانا کشور به ارمغان می آورد با هم در راه کوچک خود می گوید:” آقای نویمان.

“شما ساخته شده است یک دختر از نیویورک در خانه احساس راحتی کنید”

در تظاهرات در سراسر آیووا بسیاری از نامزدهای معرفی شده توسط حوزه های محلی سازمان. در آقای Buttigieg شمالی آزادی رویداد یک زن جوان به نام روبی طول می کشد مرحله.

“شما ساخته شده است یک دختر از نیویورک احساس در خانه در یک محل است که هنگامی که احساس بسیار دور می گوید:” روبی, به سلامتی از جمعیت است.

برای بسیاری از مردم آیووا نمایندگان شان را مهمان نوازی فراتر از ایدئولوژی. اگر چه آنها به طرح های پارلمانی برای یک کاندیدای خاص آنها رفتار و برخورد محلی سازمان در سراسر مبارزات انتخاباتی. نه تنها آنها خوش شانس به صدای جدید در جوامع خود را, اما آنها نیز آن را به عنوان وظیفه خود را.

در یک مهمانی در خانه برای بهداشت ، ctq در نیوتن آیووا در روز جمعه سه نفر از زنان تجارت داستان در مورد جوان کارکنان آنها میزبانی و دوست در طول سال. اگر چه محلی Newtonians Fran Henderson, Jenni Patty و جوآن تایلر در حال برنامه ریزی برای حزبی برای سناتور Klobuchar آنها تشکیل روابط با کارکنان در سراسر چندین کمپین.

خانم هندرسون بازنشسته داروخانه صاحب میزبانی “یک گروه از کودکان و نوجوانان” از شیکاگو با Buttigieg مبارزات انتخاباتی. خانم پتی, یک استاد در کالج میزبانی یک کارمند با سن. Cory Booker انتخاباتی در این تابستان.

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

در یک مهمانی در خانه برای بهداشت ، ctq در نیوتن, آیووا, Joan تایلر (سمت چپ) Jenni Patty (مرکز) و Fran هندرسون به اشتراک گذاری داستان در مورد جوان زمینه سازمان آنها را دوست. “آنها همه از جمله بچه های خوب” می گوید: خانم تایلر بازنشسته معلم “خیلی مودب و بلند پروازانه است.”

حتی جیم Pryke میزبان از خانه شده است و در حال حاضر میزبانی یک سازمان برای تام Steyer مبارزات انتخاباتی.

“گفتم تاپیک رو به عنوان یک راه برای این چیز خوبی است” می گوید: “آقای Pryke با اشاره به این میدان بزرگ از نامزدها. “به طوری که بسیاری از نامزدها گفت: چیزهای مشابه و به بسیاری از مردم با گوش دادن – من فقط رفت و به این شناخت وجود دارد بزرگتر دموکراتیک پیام به گسترش است.”

آقای Pryke دعوت از کارکنان محلی برای بهداشت ، الیزابت وارن بیش از یک cookout پس از چهارم جولای رژه. برخی از وارن کارکنان پرسید: اگر دوستان و هم اتاقی می آیند. به زودی به اندازه کافی حزب ballooned به تقریبا دو دوجین مردم با سازمان برای خانم وارن خانم Klobuchar آقای بوکر آقای Buttigieg و بهداشت ، کامالا هریس همه در خانه اش خوردن همبرگر. از آن پس او دعوت کرده است تا همه از محلی سازمان بیش از هر هفته برای یک کشور بزرگ صبحانه. نهایی یکی است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه او می گوید: به همراه آخرین بار قبل از جلسه.

Bev کلارک yells به اتاق نشیمن گفتن یک داوطلب نام کریس آمده خود را دریافت کنید برخی از سناتور Klobuchar معروف گوشت-و-Tater Tots hotdish قبل از آن رفته است.

“Bev من به شما گفته ام این را می گوید:” کریس Kingsby که نقل مکان کرد و به نیوتن از آرکانزاس به کار برای سناتور Klobuchar انتخاباتی. “من pescatarian.”

آقای Kingsby می خندد به عنوان او توضیح می دهد که به خانم کلارک, دوباره, چه معناست. او به من می گوید بعد از آن که خانم کلارک است که بهترین دوست خود را در نیوتن و گاهی اوقات از تماس های او در 10 p. m. به او مشاوره در مورد چگونه برای رسیدن به بیشتر مردم آیووا نمایندگان شان.

خانم کلارک با افتخار تماشای آقای Kingsby کار جمعیت می گوید: او می دانست که به زودی به عنوان او وارد است که او نمی آورد و لباس گرم به اندازه کافی برای یک آیووا زمستان. او به او یک کت شوهرش و جهت به فروشگاه مزرعه – که در آن او گفت که شما خرید همه چیز در آیووا از لباس ها را به مواد غذایی به ماشین زداینده.

“جوامع ما در اطراف در اینجا خیلی قدیمی; ما نیاز به افراد جوان می گوید:” خانم کلارک. “پیری آیووا یک مشکل بزرگ است.”

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

کریس Kingsby (سمت راست) که نقل مکان کرد و از آرکانزاس به نیوتن آیووا به کار برای بهداشت ، ctq انتخاباتی می گوید بهترین دوست خود را در شهر Bev کلارک. “ما مانند پدر و مادر به این کودکان می گوید:” خانم کلارک. “آنها همیشه گرسنه است.”

با توجه به آیووا بخش در پیری, آیووا, رتبه 18 برای سهم خود را از افراد سالمند جمعیت: تقریبا 17 درصد بیش از سن 65. تقریبا 45 درصد از کسانی که مردم آیووا نمایندگان شان زندگی می کنند به تنهایی ساخت این تازه کشف روابط و حتی بیشتر با ارزش است.

“به عنوان یک فرد مسن تر شما به حال نادیده گرفته شده توسط افراد جوان می گوید:” خانم تایلر یک معلم بازنشسته. “اما این بچه ها واقعا در مورد مراقبت از روابط بین نسلی. در حال حاضر ما به گفتگو و بحث آنها به ما مانند ما مردم است.”

“من می خواهم به شما بگویم در مورد پسر خود”

آقای نویمان که بزرگ شده در خارج از سان فرانسیسکو با همجنس پدران هرگز فکر نمی کردم او می خواهم به انجام چیزی شبیه به این.

اما در سال 2008 در کالیفرنیا پیشنهاد 8 (اصلاحیه ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان بود که در نهایت لغو), “پاره خانواده اش جدا است.” بنابراین به عنوان به زودی به عنوان یک همجنسگرا, نامزد های کوچک-شهر ایندیانا شهردار خود را اعلام کرد اکتشافی کمیته آقای نویمان می گوید او به درگیر شدن.

او فارغ التحصیل شد و یک سال زود از دانشگاه نورث وسترن در اوانستون ایالت ایلینوی به کار برای آقای Buttigieg انتخاباتی در آیوا در ماه اکتبر. اما آن را تا پدران خود رانندگی شد او از کالیفرنیا و او را تماشا مایل نبراسکا مزارع ذرت سرعت گذشته در بزرگراه بین ایالتی 80 که آن ضربه زدن به او.

“من مانند ‘Uh-oh. چه هستم من انجام می دهند؟'” او می گوید خنده.

اما تردید پژمرده به عنوان به زودی به عنوان او وارد شد در خانه خود میزبان خانواده است. این فقط قرار بود برای خواب در شب, اما او می گوید که زن و شوهر همیشه ارائه می دهد و به او خوراک و باعث می شود مطمئن شوید که او یک ماشین زداینده به صورت برف است.

او می گوید: او به سختی در خانه اغلب کار تا ساعت 11 شب اگر نیست آن را برای خانم ون Abbema و دیگر محلی زنان می گوید: آقای نویمان او هرگز خوردن شام. آنها متن او تقریبا روزانه درخواست آنچه که او می خواهم و سپس رها کردن پودر کردن در حوزه های محلی ، برای کریسمس, خانم ون Abbema به آقای نویمان bobblehead ماکت خود را با دو Buttigieg کمپین دستبند او می پوشد در هر روز است.

“من همیشه به شوخی است که من نمی دانم آنچه در آن مانند به زندگی با یک, مادر, به خاطر من, گی پدران می گوید:” آقای نویمان خنده. “اما در حال حاضر من می دانم.”

آقای نویمان پدران – دن نویمان و دیوید ریچاردسون – در حال بازدید از کالیفرنیا. یکی می پوشد زرد Buttigieg تی شرت; دیگر تزئین شده است با پیت برچسب. مردم می آیند و در آغوش آنها گفت: آنها باید الکس پدران است. یک زن اشک تا جلسه آقای ریچاردسون گفت او اولین پیوند با الکس در مورد چقدر او را دوست دارد به پدر و مادر خود را.

الکس با هیجان میکشد آقای ریچاردسون به دیدار با بهترین دوست خود را هشتاد ساله هنر تلن.

“من می خواهم به شما بگویم در مورد پسر خود می گوید:” آقای تلن کشیدن آقای ریچاردسون نزدیک به خود واکر. “او انسان فوق العاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو