حزب خرده خرده

حزب بزرگ قدیمی هند، حزب کنگره، از زمان استقلال این کشور از بریتانیا در سال ۱۹۴۷، نزدیک به ۵۰ سال بر این کشور حکومت کرده است.

در ابتدا، مبارزان آزادی از دوران بریتانیا به خوبی بر این کشور حکومت می کرد. اما به زودی فساد و هوبرس بر حزب چیره شد. امروز حزب فقط يک ايالت بزرگ را در دست دارد راجاستان هند در همه ۲۸ ایالت دارد.

BJP در سطح ملی کشور را حکومت می کند. BJP فقط اخیرا ً کنگره را از قدرت یک دولت بزرگ دیگر به اسم مادهیا پرادش خلع کرده است و در تلاش است تا قدرت را در راجاستان و همچنین در ماهاراشترا به دست بیابد، جایی که کنگره نقش یکم در حکومت کردن دارد.

در راجاستان، معاون نسبتاجوان سابق وزیر، ساچین خلبان، با وزیر ارشد بسیار مسن تر، آشوک گهلوت، همراه ی نمی شد. خلبان تلاش کرد به پیچ BJP، درست به عنوان دوست خود Jyotiraditya Scindia در Madhya پرادش انجام داد، اما قانونگذاران کافی با او برای تشکیل یک دولت BJP در راجاستان نداشت. گهلوت با موفقیت از ش دور زد

اما اینقدر قوی است که خون بد در حال حاضر بین Gehlot و خلبان است که فرماندهی بالا حزب، که شامل خانواده گاندی از سه، سونیا، راهول، و پریانکا، کاملا احتمالا مجبور به آوردن خلبان از راجاستان و به او یک پیام ملی.

اما چه پستی ملی به او می دهد؟ باید یک پیام مهمانی باشد. در حال پیشنهاد به هند بود به نمایش نامزدها برای انتخابات مجلس ماهاراشترا. اون اينو به مدد داد حتی پیش از این، او به عنوان دبیر کل حزب برای اوتار پرادش غربی خوشحال به نظر نمی رسد. او می خواست به عنوان وزیر ارشد Madhya پرادش، درست به عنوان خلبان به عنوان وزیر ارشد راجاستان می پرهد.

یک شیک گرایی به طور باز بین اعضای حزب نسل راهول و نسل سونیا درهم شکسته شده است. نسل سونیا–احمد پاتل، گهلوت، کمال ناث، پی چیدامبارم، کاپیل سیبال، شاشی ثاروهر، غلام نبی آزاد، لیست طولانی است–نمی خواهند از کنترل حزب دست بکشند. نه در واقع سونیا. اون بهش فشار ميياره تا مسئول بمونه اون به حرفاونا گوش ميده

راهول قادر به کشت هیچ قابل توجهی در حزب نیست. به نظر نمی رسد که او نتواند نخست وزیر شود. شهند و خلبان ضعف او را حس کرده اند. آنها احساس کرده اند که یک وزیر ارشد یک دولت بزرگ خواهد شد سنگ پله خود را به نخست وزیری.

چنین سرانجامی، آناتما به سونیا است، که از دل می خواهد راهول به بالای سر شکند. پریانکا به عنوان تقویت آورده شده است. او دارای کاریزما، فحش و نواس سیاسی برای گالوانیزه کردن حزب است، اما او می داند که او نمی تواند مستقل از سونیا یا راهول فعالیت کند.

سونیا در چنگ مشاوران قدیمی مانند احمد پاتل است. پاتل دقیقا چی بدست آورد؟ حزب در سال 2014 و همچنین در سال 2019 drubbed شد، اما او گوش سونیا را حفظ کرده است. حالا اون داره مياد تا شکاف حزب رو در راجستن درمان کنه

در سراسر حزب، در سراسر حزب، تماشاچی اندر و امیت شاه مانند یک هیولای فرانکنستنیان. او اولین بار دولت مورد حمایت کنگره در کارناتاکا را نابود کرد؛ سپس دولت منتخب کنگره در مجلس نمایندگان؛ تقریبا یک کودتا در راجاستان را از سر گرفته است؛ و از هر ترفندی در کتاب و همچنین خارج از کتاب استفاده می کند تا دولت مورد حمایت کنگره در ماهاراشترا را تخریب کند.

رهبران کنگره آنقدر قدرت را چشیده اند که نمی فهمند که دیگر قدرت کافی برای به اشتراک گذاشتن در میان خود وجود دارد مگر اینکه حزب را بازسازی کنند. فقط خرده قدرت باقی می ماند. فرصت بازسازی وجود دارد، اما آنها باید به سختی برای مقابله با حاکمان فعلی و گالوانیزه کادر خود را تلاش کنند.

چون به نظر می رسد کنگره با تخریب مواجه است، دولت مودی در غیاب هر گونه مخالفت قوی، به نظر می رسد به یک بحران خود رفته است. سیاست ها یا برنامه های ارزشمندی از دولت نشـاده است. در آن فرصت ی کنگره نهفته است. اما این یک مسافت طولانی برای آنها خواهد بود زیرا سال 2024 هنوز چهار سال از آن فاصله دارد و به نظر می رسد هیچ چیز تا آن زمان دولت مودی را تکان نمی دهد.

چهار سال چهار سال طولاني آميت شاه به اونا ميگه سیاست هند فقط انگاره های آمت شاه را قبلا ً دیده بود و آن سانجای گاندی بود. .. ناقابل کاملا ً قابل سرزنش نيست رهبران کنگره، پیر و همچنین نه خیلی جوان، دیگر، باید متوجه آنچه که آنها در برابر. آنها باید عطش قدرت را برای چهار سال دیگر لغو.

آنها باید از هرج و منگ بین نسلی خود جلوگیری کنند. نخست وزیر و آميت شاه قول کنگره موکت بهارات را داده اند. که به آرامی اما مطمئنا تبدیل شدن به یک واقعیت است. که تبدیل به یک واقعیت اگر کنگره meanders همراه با راه فعلی. مبارزه و دعوا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im