احزاب برخورد بیش از آخرین جمهوریخواه coronavirus بسته امداد

واشنگتن

ایالات متحده خواهان و دموکرات ها مواجه دشوار است مذاکرات در روز سه شنبه در مورد بهترین راه برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از جمهوریخواهان پرده برداری از یک تسکین پیشنهاد روز قبل از میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن مزایای بیکاری فدرال.

جمهوری خواهان مجلس سنا اعلام کرد در روز دوشنبه $1 تریلیون coronavirus بسته کمک چکش با کاخ سفید که بریده بریده فعلی گسترش بیکاری از 600 $در هر هفته علاوه بر بیکاری در دولت که منقضی می شود در روز جمعه به $200.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تبلیغ این پیشنهاد به عنوان یک “طراحی شده و هدفمند” برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس و کسب و کار در حالی که حفاظت از شرکت ها از پرونده های حقوقی.

این طرح موجب فوری مخالفت از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان. دموکرات ها را تقبیح و آن را به عنوان بیش از حد محدود و خیلی دیر در مقایسه با 3 تریلیون دلار پیشنهاد که به تصویب مجلس نمایندگان در ماه مه.

برخی از جمهوری خواهان به نام آن بیش از حد گران است.

جمهوری خواه پیشنهاد می دهد بسیاری از آمریکایی ها پرداخت های مستقیم از 1200 $در هر ارائه میلیاردها دلار وام به کسب و کارهای کوچک و کمک به بازگشایی مدارس.

مکمل فدرال بیکاری بوده است مالی تاسیسات برای گذاشته شدن کارگران و یک کلید برای حمایت از هزینه های مصرف کننده. دموکرات ها به سرعت محکوم کرد و این کاهش به عنوان اژدهایی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها نمی تواند بازگشت به توقیف محل های کار است.

بسیاری از جمهوری خواهان اصرار دارند که نرخ بیکاری بالا پرداخت تشویق آمریکایی ها به ماندن در خانه به جای رفتن به کار. پیشنهاد خود را به $200 هفتگی تکمیلی پرداخت در محل تا زمانی متحده ایجاد یک سیستم برای ارائه 70 درصد دستمزد جایگزینی برای گذاشته شدن کارگران است.

دموکرات ها گفت: “200 دلار پیشنهاد کافی است و خواهد آسیب اقتصاد و تمسخر در پیشنهادات است که مردم ترجیح می دهند در خانه بمانند.

“مردم می خواهند به کار جمهوریخواه دوستان است. آنها فقط نمی خواهید به آن را انجام دهد. ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را از گرسنگی مردن در حالی اتفاق می افتد که” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: در سنا سخنرانی انتقاد جمهوری خواهان.

“بیایید به چیزی انجام می شود. امریکا به شدت به کمک ما نیاز دارد,” او گفت:.

آقای شومر و دموکرات مجلس نانسی پلوسی با توجه به بعد ملاقات روز سه شنبه با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پس از یک جلسه در روز دوشنبه.

حزبی اختلاف می آید که ایالات متحده coronavirus موارد گذشت 4.3 میلیون دلار با حدود 150000 نفر کشته در کشور و ده ها میلیون نفر از کار.

حزب دموکرات به رهبری خانه در ماه مه تصویب آن از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه شناخته شده به عنوان “قهرمانان قانون” اما جمهوری خواه به رهبری سنا حاضر به آن را در نظر بگیرید.

آقای مک کانل اذعان کرد که جمهوری خواه “بهبود عمل” فقط یک نقطه شروع برای مذاکرات است که نیاز به حمایت هر دو حزب برای تبدیل شدن به قانون است.

در سخنان خود افتتاح مجلس سنا روز سه شنبه آقای مک کانل متهم دموکرات از خطر آمریکایی ها خوب بودن در میان بهداشت و بحران اقتصادی با بازی سیاست است.

“این عمل بهبود می یابد کامل از مقررات که من رک و پوست کنده من جرات دموکراتیک همکاران در واقع می گویند که آنها در مخالفت با” آقای مک کانل گفت.

این داستان شد به گزارش رویترز،. ایسنا نویسندگان سوزان Cornwell و لیزا لمبرت کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net