نگاهی به سرفصل های اخیر ممکن است ترک برداشت که بسیاری از جهان است واشدن. کشورهای در حال برش روابط با چین بیش از یک شیوع ویروس. هفته گذشته بریتانیا تقسیم از اتحادیه اروپا است. در آمریکا دموکرات ها و جمهوری خواهان بیشتر تقسیم از همیشه به عنوان استیضاح به پایان می آید و رای گیری اولیه شروع می شود برای سال 2020 انتخابات است.

حتی خانواده سلطنتی بریتانیا است آن “Megxit” به عنوان شاهزاده هری و مگان, the Duchess of Sussex, حرکت برای شمال امریکا است.

در عین حال آنچه که اغلب از دست رفته در داستان چنین کسانی هستند که در یک طرف که می دانیم درد و رنج دیگر و سعی کنید به تعمیر نقض با یک اندازه گیری از احترام و محبت حتی کمک به دست.

نگاهی به مبارزه با تروریسم در اروپا را ترک کرده است که یک تلخی خاصی در دو طرف کانال انگلیسی.

در نامه سرگشاده ای به انگلیسی, مردم, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: “شما در حال خروج از اروپا” با وجود کاهش اتحادیه جک در خارج از پارلمان اروپا در ژانویه. 31. وی با تمجید انگلیسی ها به عنوان بازیکنان تاثیرگذار در اروپا است. او ارائه شده به تعمیق روابط امنیتی و باز کردن یک “فصل جدید … بر اساس قدرت بی نظیر ما روابط.” او پیش بینی کرد بریتانیا و قاره اروپا ممکن است تا پایان نزدیک تر می توان تصور.

در ماه ژوئن در فرانسه رهبر قصد دارد به جایزه لندن با لژیون افتخار به امید احیای عبور از کانال روابط. در همین حال رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: اتحادیه اروپا به دنبال یک “بی سابقه همکاری” با بریتانیا به عنوان دو طرف شروع مذاکرات برای رسیدن به یک تجارت جدید ارتباط است.

همانطور که برای چین که چهره انتقاد از خود در واکنش به شیوع کروناویروس و همچنین شدید جداسازی به عنوان هواپیمایی سفر محدود می شود بسیاری از رهبران جهان در حال افزایش به ارائه همدردی و کمک.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال ارائه شده “هر گونه کمک که لازم است.” اتحادیه اروپا ساخته شده مشابه ارائه دهد. کره جنوبی و سنگاپور و ژاپن و چند کشور دیگر در حال ارسال کمک. “اگر ما به کمک چین در مقابله با این, من فکر می کنم مشکل کوچکتر می شود برای هر کس دیگری گفت:” سنگاپور بهداشت وزیر گن Kim Yong.

در ایالات متحده, که در آن تعصب به نظر می رسد در اوج تعدادی از نیروهای مخالف در حال کار برای به چالش کشیدن این کشور را سفت و سخت دودویی سیاست و برای پایان دادن به چرخه سیاسی ،

ده از حزبی شهروند گروه در حال تلاش برای بهبود گفتمان عمومی با تواضع و گوش دادن حتی یک های شخصی آسیب پذیری به زندگی مدرن است. جدید اشخاص ثالث مانند خدمت به امریکا جنبش در حال گرفتن بر روی برگه های رای. و به عنوان وزیر خارجه به تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از سناتورهای برنامه ای برای تعمیر آسیب به نهاد خود را با رسیدن به سراسر راهرو.

شاید بزرگترین چالش شدید قطبش می آید از ظهور مستقل رای دهندگان. تعداد آنها در نزدیکی رکورد 45 درصد از 38 درصد در ماه اکتبر گذشته. در حالی که بسیاری از مستقل ناب چپ یا راست آنها نشان دهنده امکان گفت و گو در سراسر اختلاف و تبادل ایده ها به جای توهین. بسیاری سعی کنید برای پیدا کردن بهترین حریف نظر و حتی خدا را شکر برای آن است.

قدردانی برای کسانی که با شما اختلاف نظر دارند می نویسد: محقق Arthur C. بروکس در سال 2019 کتاب “عشق دشمنان خود را” بهترین “تحقیر قاتل.” این نشان می دهد که احترام و کرامت است که ممکن است پس از آن باید متقابلا. قدردانی و سخاوت و تواضع و گوش دادن می تواند کمک به recouple یک نفر که در حال تقسیم و یا پایان پارگی بین ملت.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو