محدود خود هدف: آمریکا حرکت بین المللی برای لغو ویزای دانشجویی است که بی رحمانه به دانش آموزان و لطمه می زند و ما منافع

ما مهاجرت و گمرک حرکت به لغو F-1 ویزا برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفتن به طور کامل دوره های آنلاین در آینده ترم پاییز یک فکر حرکت می کند که باعث مشکلات برای بسیاری از. شاید کاخ سفید با هدف کشتن دو پرنده با یک سنگ: اجبار دانشگاههای آمریکا در حال حرکت به حالت آنلاین را به دانش آموزان و برگشت در محوطه دانشگاه و تسکین دادن یک بخش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پایگاه اجتماعی در انتخابات سال است. آنچه می تواند در نهایت اتفاق می افتد هر چند که نیازی آزار و اذیت دانشجویان بین المللی میدوی را از طریق خود برنامه و یک کاهش شدید در ثبت نام در دانشگاه های آمریکا.

وجود حدود 1.1 میلیون دانشجویان بین المللی کمک حدود 41 میلیارد دلار به اقتصاد ایالات متحده. تعجب بسیاری از مديران دانشگاه با آمریکا در یخ بخشنامه. در بسیاری از دانشگاه ها دانش آموزان باید چند گزینه اما برای شرکت در کلاسهای آنلاین برای ارام کردن Covid نگرانی. یخ را امتیازی برای دانش آموزان برای انتقال به دانشگاه که در آن فرد در یادگیری ارائه شده است کمی جبران علاوه بر اینکه دلیلی مخل. اکثر زبان آموزان با اهداف روشن و از کجا و چه برای تحصیل و گاهی حتی آنها را تحت مطالعه.

نزدیک به 2 لاخ دانش آموزان هندی در حال مواجهه با خطر اخراج از کشور. آینده از ویزای H-1B تعلیق تا دسامبر امریکا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است کسب شهرت برای رادیکال سیاست عدم قطعیت و کوردلی مشخصه بسیاری از کشورهای جهان سوم. برای چند دهه آمریکا بهره مند است از مهاجرت. هر دو F-1 و H-1B محدودیت سیگنال یک جنگ درون آن محدود دولت آمریکا به نظر می رسد مجزا ناراحت کننده با کشور خود را قدرت نرم و درخواست تجدید نظر جهانی در آموزش عالی و تکنولوژی. هر دو به عنوان رای نواز و Covid آنلاک استراتژی این جاهل حمله به دانشگاه ها و دانشجویان می تواند نتیجه معکوس در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای پایه از جمله در بسیار vaunted ما سیستم دانشگاه است که دلیل اصلی که چرا ما یک ابرقدرت.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>