پدر و مادر در زمان Covid-19 – بقای اصلح?

حرکت کشورهای هر دو تا سه سال با توجه به شوهرم کار ما کاملا ماهر در بسته بندی روند. حتی با یک کودک نو پا در حال حاضر در دو, به جز متعلقات اضافی در حال حرکت است و دیگر یک امر دلهره آور.

بنابراین زمانی که ما بسته بندی شده زندگی ما به جعبه یک بار دیگر در اوایل ژانویه در آپارتمان ما در کویت همه مجموعه ای برای شروع جدید روی لئامت دادن در کوالا لامپور, مالزی – کشور ما تا به حال هرگز حتی بازدید قبل از شور و هیجان قابل لمس بود.

در 11 ژانویه سال 2020 یک شهر به نام ووهان در چین اعلام کرده بود آن را در اعتراض به تازگی گسترش ویروس به نام Covid-19 که تا به حال آلوده 61 سال در یک بازار غذاهای دریایی. به زودی تعداد مرگ و میر شروع به افزایش در ووهان به عنوان ویروس شروع به گردش در یک سرعت سریع. حدود دو هفته پس از این حادثه ما منتقل کیف و چمدان به مالزی. سپس توسط Covid-19 ویروس در حال گسترش به سایر قطعات از چین, ما, مالزی, فرانسه, نپال, استرالیا, کره جنوبی, تایوان و ویتنام است.

کمی به حال ما شناخته شده است که به جای صرف زمان ما با بهره گیری از با شکوه سبز اطراف خوشمزه و معتبر تخم مرغ سرخ شده با برنج, Nasi Goreng و دیگر آب دهان, آسیایی, مواد غذایی, ارائه, اقامت کودک به مدرسه و busying خودمان را با خانه شکار, ما را در زمین سر برای اولین بار به می اندازد جهانی Coronavirus بیماری همه گیر.

تعداد آنها هنوز سرسام آور اما ماسک بر چهره و دستکش در دست در حال حاضر می تواند دیده می شود در اطراف شهرستان. به زودی یک ملت-شبکه مستند اعلام شد و این شهر تبدیل به شهر ارواح شبانه. سوپر مارکت ها بودند غارت و قفسه خالی کردن شب. مدارس و محل های کار و مراکز خرید و سالن ها – همه چیز تعطیل.

بودن در یک کشور از بازداشت یک چیز است اما اینکه در یک دولت از بازداشت خانگی با یک کودک نو پا در دو کاملا دیگری است. ما در حال حاضر مواجه با این کار بسیار دشوار از طریق گرفتن هر روز در محدوده ما جمع و جور اما دنج اقامت موقت در حالی که سرگرم کننده هیجان زده و بیش-فعال دو ساله که به طور مداوم itched به اجرا در خارج از خانه.

و البته در میان این همه شوهر در حال حاضر برای کار از خانه بیش از حد.

با متنوع renditions از بچه کوسه و چرخ در اتوبوس serenading ما در این زمینه من به کار و تلاش برای به دست آوردن راحت در من “طبیعی” زندگی اول منظور از کسب و کار که برای نگه داشتن کودک از اتاق که در آن پدر تا به حال منزوی خود را در حالی که تلاش برای کار. من تصمیم گرفته بود در اوایل که من نمی خواهد به بازگشت به کار فقط رتبهدهی نشده و به ماندن در خانه کار یک سبکبار شانس در حال حاضر. با ما تازه واردها مدرسه بازی در حال حاضر عامل از طریق یک نرم افزار تلفن با ارسال فعالیت های خانه و یوتیوب وجود دارد به ظاهر به اندازه کافی برای نگه داشتن خانه از آتش!

و در عین حال حتی با یک تنه کامل از ماشین ها, کتاب رنگ آمیزی کتاب ها و پازل ها و فیلم ها با موسیقی و رقص مخلوط با کمی بند من ممکن است اضافه کردن ( و به طور کامل همدستی در partaking در تمام موارد بالا خودم) کسانی که دو سال از نگاه چشم حسرت در خارج از پنجره از زمان به زمان. برای آن بود که در آن واقعی, اتومبیل های بزرگ و واقعی مردم البته تعداد بسیار کمی قابل رویت بود این روزها. گریه می کند و درخواست های گرفته شده در خارج فقط برای کمی در حالی که شکستن قلب من هر روز.

اما فقط دو سال از قلب که خارش برای تعامل انسان دوباره.

ما را پسر خود را خارج از هر شب به مدت ده تا پانزده دقیقه قدم زدن برای برخی از هوای تازه و تغییر صحنه. آن است که یک احساس عجیب و غریب که اگر ما همه زندانی در خانه خود ما – احساس ساخته شده تنها بیش از حد واقعی توسط دروازه قفل شده و نگهبانان گشت زنی محیط بسیار شبیه به نگهبانان زندان. آنها با استفاده از دماسنج های دیجیتال به بررسی هر فرد متوسط قبل از اجازه دادن به آنها برای ورود به محل. ما با استفاده از دستکش های پلاستیکی به لمس هر سطح خارج از آپارتمان ما – از دکمه های آسانسور درب ورودی عبور می کند به سوپر مارکت مواد غذایی و چرخ دستی. آن است که در حال حاضر اجباری به پوشیدن ماسک برای ورود به سوپر مارکت ها بیش از حد. حتی دو سال سر راست برای نزول به “شستن دست” را به عنوان او تا موجز دستور ما به عنوان به زودی به عنوان ما راه رفتن در درب جلو.

این طبیعی جدید برای تمام سنین است. و آن گرفته شده جهانی همه گیر به ما یادآوری به بهداشت کمی جدی تر. من خوشحالم که آن را آموخته است من فرزند جوان اهمیت آن در مرحله اولیه است. وجود دارد چند سال قبل از من می تواند او را تدریس درس دیگری است که تنها مشخص شده بیشتر در طول این زمان تست. که از شفقت و همدلی و مهربانی نسبت کمتر خوش شانس.

به نظر می رسید به من که این زمان در قرنطینه نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تغییر برخی از تمرکز برای یادگیری و حد عالی رساندن مهارت های جدید به آن دسته از کتاب های که دروغ گفتن در یک شمع برای ماه انتظار برای خوانده شود. اما تنها پدر و مادر برای بسیاری از بخشی از یک روز کار به معنی زمان است و هرگز در کنار خود. و پس از آن وجود دارد به چالش کشیدن موضوع ورزش بدون پله خارج است. ترغیب خواهر و مربی باشگاه در هند, من به سرعت شروع به regimented برنامه تمرین به دست آمده از طریق آنها از طریق واتساپ و شروع به قرار دادن آلارم برای بیدار کردن اولیه و کار کردن. در حال حاضر کار کردن شکافها را در بر داشت خود را معطوف به شب هنگامی که کودک نو پا می یابد تفریحی کافی در تلاش برای تقلید از من به عنوان من, پرش بلند, جست و خیز و بالا بردن خودم در هوا بیش از حصیر یوگا.

پخت و پز هند همواره یک دشمن قسم خورده من. اما به عنوان آنها می گویند ما باید در حفظ دوستان ما و دشمنان نزدیک تر است. بنابراین من تصمیم گرفت از آن زمان به رفتار و برخورد این دشمن و دعوت آن به قرنطینه زندگی می کند. بی میلی من پاره پاره bandaid پس از شکستن چندین سال تنها انگیزه دامن زدن این فعالیت در حال حل و فصل به تغذیه کودک سالم وعده های غذایی مغذی. همیشه سپاسگزار برای یک دست که سهام همه خانه و فرزند وظایف ما تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن وظایف پخت و پز بیش از حد به هر یک از دیگر برخی از مهلت هر زمان ممکن است. تا کنون آن را باید اعتراف کرد که دشمن من هستند بسیار مورد نیاز آتش بس.

آن است که ذهن بیحس کننده چگونه بسیاری از مردم در بسیاری از کشورها حتی امروز در حال هجوم به درخواست و دستور دولت از مستندات و تجمع در اجتماعات بزرگ به هر حال. در محله ما در کوالالامپور جاگر در حال بازداشت در پارک ها و پیاده رو علی رغم اینکه بارها و بارها هشدار داده. یک دوست در این شهرستان به نام من روز دیگر به ضجه و زاری کردن در مورد swarms از خانواده ها که هنوز هم می تواند دیده می شود در یک پارک نزدیک به خانه خود را به خطر انداختن نه فقط خود بلکه فرزندان خود را بیش از حد.

“نمی توانید آنها فقط چت در Houseparty?” با اشاره به تازگی راه اندازی ویدئو کنفرانس برنامه Houseparty است که در حال حاضر همه خشم. در حالی که کسب و کار در سراسر صنایع درد و رنج یک ضربه بزرگ در طول این آزمایش بار بخش های فن آوری مانند ویدئو کنفرانس قطعا شاهد جهانی بوم.

ماندن در خانه برای همه است که بدون شک مملو از مجموعه خود را از مشکلات. من خودم به طور مداوم نا امید تمیز کردن پس از خود و تلاش برای سرگرم کردن کودک نو پا در محدوده یک آپارتمان کوچک در تمام طول روز در حالی که داشتن به التماس کردن داستان های جدید را به او توضیح دهید که چرا او نمی تواند در “مادر” فقط رتبهدهی نشده است (استخر شنا) و یا دیدار با او بازی دوستان مدرسه و یا رفتن به بازار است. در حال حاضر هفتگی فیلم های یوتیوب خود را از معلمان و آنلاین کوتاه درس قرار داده اند به طور موقت پین در آن خط از سوال. توجه span ممکن است کوتاه زندگی می کردند اما twos وحشتناک قطعا باید یک خلق و خوی خود را.

به طوری که ما “در نگه داشتن نگه دارید” در این زمان نامشخص و به خانه محدود یکنواختی وزن آن را بر ما سنگین تر که هر روز می رود توسط شما اجازه می دهد به یاد داشته باشید و سعی در گرامی داشتن وقت اضافی که صرف با خانواده. بیایید جلو و از کسانی که گرد و غبار تحت پوشش carom تخته و تخته و کسانی که تشک یوگا. آن زمان برای قرار دادن این ابزارهای دور در حالی که هر روز و انتخاب کنید تا مداد رنگی و کتاب داستان با بچه ها دوباره. خنده و خنده و رقص با آنها. در آغوش گرفتن آنها.

آموزش آنها را به آنچه که ما در حال حاضر می دانیم.

که نور وجود دارد در پایان این تونل است. چون این نیز بگذرد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im