Parentals کنترل

ورزش کنترل والدین شده است موضوع به صورت عمیق درون گرایی همیشه و در تمام مراحل. رو به رشد و همراه با چالش های اجباری هستند اما راه مقابله و رسیدگی به این چالش ها متغیر هستند و اختیاری. چرخه زندگی یک فرد از عبور از مراحل و همه برای یکی. محیط خارجی هرجور پویا است. هیچ دو شرایط یکسان و مشابه همان محیط متفاوت خواهد بود و برای افراد مختلف متفاوت است. بنابراین برای پدر و مادر مهم است که نیاز به هشدار هوشیار همدلی و فعال در رویکرد هنگامی که دست زدن به کودکان است. فوق صفت باید در خصوص نظر گرفته شده است برای تاکید بر یک واقعیت است که همه والدین ادعا می کنند که فرزندان خود را بسیار باهوش هستند. درست است که هر نسل یک قدم جلوتر از قبلی است. این است که عمدتا به دلیل این واقعیت است که زمانی که پدر و مادر تحصیل کرده بیشتر فرزندان خود را در حال وقف با یک خوبی تعریف شده DNA ترکیب باعث می شود آنها را به طور طبیعی باهوش تر از پدر و مادر خود را. این نتیجه تماس برای پدر و مادر برای توسعه توانایی برای رسیدن به کفش از فرزندان خود فکر می کنم که آنها فکر می کنم و عمل جلوتر مناسب است.

مناسب از بدو تولد تا 10 سال از سن کودک جسمی و حرکتی و عاطفی و فکری و اجتماعی و توسعه در یک سرعت سریع. در این مرحله خود را در محیط داخلی تجارب بسیاری از مواد شیمیایی و هورمونی در جریان کمک به رشد و توسعه روند. محیط خارجی نقش مهمی در این فرایند از طریق غذاهای او مصرف احساسات او را تحت تمرین های او متعهد و قرار گرفتن در معرض حواس خود را به انواع مختلف مواد.

سن بلوغ پایین رفته است. هنگامی که پسران و دختران شد رسیدن به سن بلوغ در سن 13 یا 14 سال در این زمان قوای ذهنی خود را نیز تا به حال توسعه یافته به یک حد خاص. اما در حال حاضر سن بلوغ پایین رفته تا 9 و 10 سال. در این زمان مغز کودک نیز به دست آمده در آن رشد ترک به تنهایی بلوغ. یکی از دلایل عمده این است که قرار گرفتن در معرض به محتوای آن است نه سن مناسب است.

در این عصر تکنولوژی رونق زیادی از اطلاعات می خواستم و ناخواسته سن مناسب و نامناسب است که به راحتی در دسترس در یک کلیک. چند بار این سوال آمده است که چرا هیچ کنترل بر روی اطلاعات ارسال شده در net. قبل از آن ما تا به حال سانسور تخته استفاده می شود که برای ادامه عضویت این فیلم محتوا به ‘A’ درجه به طوری که کودکان زیر 19 سال بودند مجاز به تماشای نگه داشتن در ذهن تاثیر منفی محتوا در حال توسعه ذهن. اما در حال حاضر با رسانه ها و دسترسی آسان به اطلاعات همه شاهد یک تغییر در الگوی رشد کودکان است.

تکنولوژی باز درهای خود را به هر و هر انسانی در این جهان با یک فرصت برای نمایشگاه و استعداد خود و در نتیجه ساخت یک ظرفیت برای به دست آوردن پول است. این رضایت بخش است یک انسان نیاز به شناخت گرفتن نام و شهرت و پول یک شبه. تعداد زیادی از جوانان پیوست ارابه موسیقی در اوایل زندگی خود را. دلیل این امر این است که کودکان در حال توسعه که در معرض محتوا مانند نرم احساس آدرنالین روان و مستقیم آنها تمام قابلیت های ذهنی خود را به اتخاذ همان اقدامات و یا سعی کنید برای توسعه چیزی هیجان انگیز و چالش برانگیز به دست آوردن توجه و بینندگان. آنها تمایل به نادیده گرفتن اخلاق به عنوان دور به عنوان محدودیت نگران هستند. تنها نیروی محرکه برای آنها است به دست آوردن محبوبیت امثال و پیروان. این نگرش نشان می دهد که دستاورد گرایش کودکان است.

محتوا در شبکه توسعه داده شده است به تهیه کردن برای همه سنین و سلیقه ها و سلیقهی. کنترل می تواند اعمال می شود به راحتی از آن است که اگر انجام شده با استحکام فکری و نه بدنی. هر فردی کودکان و بزرگسالان به طور یکسان های مختلف مشاهده الگوهای. برای پدر و مادر, آن ضروری است که یک تعادل بین انتخاب محتوا است که بچه های خود را می توانید تماشا و کنترل بر نوع محتوای آنها ضروری به خصوص در جریان سیستم عامل است. این روزها همه کانال ها به انواع مختلف کنترل برای فعال نگه داشتن پدر و مادر یک آهنگ را در تاریخ برنامه های بازدید. در این جهت Netflix اعلام کرد نونما کنترل والدین بر روی Netflix نگهبان و بزرگان می توانید حق را مشاهده و تصمیم گیری برای خانواده خود را. گزینه های برای اضافه کردن پین حفاظت از فیلترینگ مناسب سن عناوین دسترسی به به چه بچه در حال مشاهده شده است – همه این را می دهد پدر و مادر و خانواده توانایی برای شکل دادن به تجربه آنها می خواهند بچه های خود را و کمک به آنها را امن نگه دارید و رشد به طور طبیعی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>