هالیوود به نظر می رسد نمی تواند به توقف صحبت کردن در مورد چگونه یک کره جنوبی فیلم, انگل به مبارزه طلبیده ‘یک اینچ سد’ از زیرنویس برای تبدیل شدن به اولین فیلم خارجی همیشه برای برنده شدن جایزه در اسکار. به نظر من یک فیلم از چرم گاومیش از هند انگل جدید به ارمغان می آورد ضرورت به یک سوال: چرا نمی توانم هند, جهان, پرکارترین تهیه کننده فیلم را حتی به اندازه کافی خوب برای جایزه اسکار?

هند هرگز حتی برنده جایزه بهترین فیلم خارجی – اجازه دهید به تنهایی نزدیک به برنده بهترین عکس جایزه سال. و آن را برای عدم تلاش. آن فرستاده شده بیش از 50 entrees از آنجا که جایزه ایجاد شد و در سال 1957. تنها چند سینما نیروگاهی از جمله فرانسه و ایتالیا ساخته شده اند بیشتر مطالب ارسالی و آنها را برنده تندیس طلایی بسیاری از بار. و نه آن است که فقط فیلم اروپایی نیروگاهی که درخشش در اسکار. فیلم از 27 کشور باید با دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی از جمله entrees از ایران شیلی و ساحل عاج.

هند مدافعان ارائه بسیاری از بهانه. فقیر انتخاب توسط کمیته که انتخاب هندی entrees. محتوا است که با این نسخهها کار در هند کار نمی کند برای مخاطبان جهانی. بازار داخلی ما آنقدر بزرگ است هند فیلمسازان نیاز به زحمت و تلاش به لطفا بین المللی طرفداران بسیار کمتر از منتقدان. و یا مورد علاقه من در هندی فیلم در سطح جهانی اما آکادمی مغرضانه است و نه یک قاضی خوب از کیفیت.

هیچ یک از این بهانه می تواند زنده ماندن حتی گاه به گاه نمي شود. فیلم به طور مداوم سقوط کوتاه نه تنها در آذربایجان بلکه در هر عمده جشنواره فیلم. تعداد بسیار کمی از آن را به اصلی تخته سنگ در جشنواره کن و ونیز و برلین. هیچ فیلم هندی برنده نخل طلا در جشنواره کن و یا شیر طلایی در ونیز. این کشش را نشان می دهد که تمام قضات غلط در مورد فیلم هندی تمام وقت.

خوب Mira Nair, آیا برنده شدن جایزه در برلین برای موسمی عروسی. در سال 2001. دو دهه پیش. و او را صرف بیشتر از زندگی حرفه ای خود را مشغول به کار در خارج از فیلم هندی میباشد.

هیچ حقیقت این است که هند در حال ساخت در سطح جهانی فیلم است و نه برای برخی از زمان. غربال کردن از طریق لیست سرپرستی پیشرو بین المللی منتقدان فیلم در نشریات از نیویورک تایمز به Hbo و نه تنها هند تولید را نشان می دهد تا به عنوان یکی از برترین فیلم های سال گذشته, گذشته دهه یا قرن تا کنون. هنگامی که بیش از یک سال پیش همسرم را از یک لیست از 100 بهترین فیلم خارجی زبان فیلم همه زمان حذف شده از یک نظرسنجی از 200 منتقدان از 43 کشور Satyajit Ray را Pather Panchali تنها فیلم از هند را به لیست. و که منتشر شد در سال 1955.

آن نیست که مدیران باید فیلم لطفا به خارجی منتقدان و مخاطبان جهانی: اگر آنها ساخته شده فیلم های بزرگ قادر به تکان دهنده احساسات و عواطف انسان حداقل یک گاه به گاه فیلم هند را کسب رسمیت شناختن بین المللی.

فیلم صنایع چین و ژاپن و حتی معروف منزوی برزیل نیز هدف بزرگ داخلی مخاطبان و تمام کرایه خیلی بهتر از هند در اسکار, در جشنواره فیلم فجر در مدار و در میان شناخته شده منتقدان. انگل بود یک جعبه دفتر احساس در کره جنوبی قبل از آن خیره بین المللی جمعیت.

پس چه توضیح می دهد که نسبتا کیفیت پایین هندی سینما ؟ فیلم جریان از فرهنگ عامه و ما با وسواس فرقه مشهور به حدی که خورده کیفیت. در دیگر عمده صنعت فیلم فراموش پیشرو ستاره فرمان بزرگتر تکه از فیلم بودجه ترک کنندگان کوتاه در پول برای اسکریپت ویرایش و بقیه از هنر است که بزرگ فیلم است. اسکریپت اغلب نوشته بیشتر به نمایش گذاشتن یک ستاره نسبت به داستان و که تا حد زیادی توضیح میدهد که چرا بسیاری از ما تصاویر را ترک بین المللی منتقدان سرد است.

هند باید انتظار بهتر است. بزرگ, هندی, نیروها که نشان می دهد تا در جشنواره بین المللی فیلم تمرکز بیشتر بر روی آنچه که ما ستاره ها با پوشیدن لباس بر روی فرش قرمز نسبت به محتوای فیلم های ما. رسانه ها در بازگشت به خانه دور تا چاپلوس sartorial کلیپ های اسپانسر شده از طرف مارک های جهانی مشتاق در فروش به بازار هند و چیزی می گوید که هند بارها و بارها می آید و دور دست خالی. آنها انتظار دارند و آنها آن را دریافت کنید.

برای این تغییر بیشتر مردمی در این فیلم داخلی صنعت نیاز به تشخیص این حد وسط برای آنچه در آن است و به احساس سوزش تمایل به تولید کلاس جهانی محتوا.

وجود دارد برخی از نشانه های این فشار در حال ساخت است. بیش از چند سال گذشته بسیاری از بودجه بالا فیلم های بزرگ ستاره را بمباران کردند در حالی که بیشتر در اواسط بودجه فیلم با قوی تر داستان به خوبی انجام داده اند. با جعبه دفتر footfalls راکد و رقابت از جریان زندگی دیجیتال بازی و دیگر منابع از صفحه نمایش و سرگرمی در حال رشد هند تولید کنندگان ممکن است که متوجه کیفیت می تواند مسیر تجاری بقا.

تا آن زمان به عنوان یک فیلم هندی فن در نیویورک زندگی من را حفظ خواهد کرد در راه من به تنها godawful روگرفت از تئاتر که نمایش فیلم هندی در منهتن به عنوان یک راه باقی مانده در ارتباط با یک کشور دارم و از دست ندهید. و من ادامه خواهد داد به این امید که یک شب در دور آینده من خواهد تلو تلو خوردن بر روی یک سنگ با کیفیت انگل.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو