سئول, کره جنوبی

کره جنوبی واکنش نشان داد و با نادر شادی جمعی شنبه پس از مدیر بونگ جون هو را “انگل” برنده جایزه اسکار بهترین تصویر و سه جایزه دیگر مژده که آمد به عنوان کشور خود را در تلاش برای محافظت در برابر ویروس های جدید و مقابله با کره شمالی تهدید هسته ای.

این فیلم برنده, تاریخ ساخته شده در هالیوود و فیلم کره جنوبی صنایع. کلاس طنز اولین بار است که به زبان غیر فارسی فیلم برنده بهترین عکس در 92 سال تاریخ جوایز اسکار و اولین بار است که کره جنوبی فیلم تا کنون برنده جایزه اسکار.

“شما می توانید بر این باورند که “انگل’ برنده اسکار بهترین تصویر؟” کره جنوبی بزرگترین روزنامه Chosun Ilbo گفت: در یک تیتر است. “آن را بازنویسی آکادمی در سال 92-سال-سابقه.”

کره جنوبی در رسانه های اجتماعی غرق شد با پیامهای تبریک. آقای بونگ “انگل” و دیگر اسکار-اخبار مرتبط نیز تحت سلطه واژه های جستجو در سراسر دوشنبه در عمده پورتال اینترنتی سایت های که سرگرم شده بود با شیوع یک ویروس در چین که به کشته شدن بیش از 900 نفر و بیمار دهها هزار نفر از دیگران به طور عمده در چین است.

نگرانی در مورد ویروس در حال رشد در کره جنوبی که در آن 27 نفر گزارش شده است هر چند هیچ مرگ و میر رخ داده است. فروش در آژانس های تور, رستوران, سینما, تئاتر و فروشگاه های بزرگ به شدت کاهش یافته و با افزایش نگرانی ها در مورد تاثیر در کره جنوبی در حال حاضر اقتصاد عقب مانده. احزاب مخالف هستند را متهم به دولت ناکارآمدی در مقابله با شیوع.

اما نگرانی در مورد ویروس ها و جنگ های سیاسی کاسته شنبه به جشن آقای بونگ را برنده.

“این خبر خوشحال مثل باران خوش آمدید, به جمهوری کره که افسرده است, راکد و پرتاب به ناامیدی با توجه به ووهان, پنومونی” اپوزیسیون اصلی آزادی کره حزب در بیانیه ای گفت. ووهان است و این شهر چینی در مرکز شیوع.

رئیس جمهور ماه Jae-در و مشاوران او شروع به طور منظم برنامه ریزی شده در جلسه با کف زدن دست خود را به جشن آقای بونگ را برنده. آقای ماه بعد توییتی که او با افتخار از آقای بونگ و کارکنان خود و “به ویژه سپاسگزار آنها را برای دادن شجاعت و غرور برای مردم ما که در حال غلبه بر مشکلات است.”

“من فکر می کنم این یک فرصت بزرگ را به جهان اجازه می دانم که ارزش واقعی کره ای” گفت: کارگر دفتر چو Sung-ho. “من فکر می کنم آن است که بسیار معنی دار است که جایزه اسکار این بار اذعان کرده است که کیفیت برتر کره ای فیلم.”

سفیر ایالات متحده هری هریس که گفت: به تماشای جوایز اسکار مراسمی با کارکنان سفارت توییتی “وای! تبریک مدیر بونگ تیم #انگل & ROK سینما!”

Hyeonjun Jeong, a 10-year-old “انگل” بازیگر است که همچنان در سئول با شادی فریاد زد که او را تماشا تلویزیون پخش از جوایز.

“من فکر کردم این امر می تواند بسیار جذاب به آنها را دریافت کنید, و ما در واقع برنده آنها” بازیگر جوان آسوشیتدپرس گفت. “بنابراین من تعجب می کنم اگر من در بهشت است.”

در بونگ مادر آلما سئول را Yonsei University, دانشجویان متعلق به یک مدرسه باشگاه فیلم تماشا جایزه اسکار مراسم با هم.

“آن را عمیقا معنی دار کره ای, فیلم و این باز خواهد شد راه را برای توسعه بیشتر. آن را مانند یک افتخار بزرگ است. من لال” گفت: Kim Nam-hoon.

Jeong Ho-cheol, یک, دانش آموز, ستایش آقای بونگ برای خشنود هر دو فیلم منتقدان و جمعیت. “راه خود را از برخورد با سطح زیرین کره جامعه و مشکلاتی از قبیل غنی-فقیر شکاف و راه او در بیان این مسائل بسیار رسا,” او گفت:.

پارک چان-ووک برجسته کره جنوبی کارگردان فیلم است که به عنوان آقای بونگ اصلی رقیب در خانه پیوست تبریک می گویم.

آن است که یک “موهبت بزرگ به کار در همان صنعت به عنوان یک فرد به عنوان با استعداد به عنوان بونگ و قادر به تماس او گفت: آقای پارک که موفق به کسب جایزه بزرگ در سال 2004 در جشنواره فیلم کن برای “Oldboy” در مصاحبه ای با Munhwa Ilbo روزنامه.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسنده کیم تانگ-hyung کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im