آقایان/ بیش از حد آرام بانوان ما آگاه هستند که شیوع رمان CoronaVirus (Covid-19) اعلام شده است یک بیماری همه گیر توسط سازمان جهانی بهداشت. ما به عنوان یک شهروند مسئول نیاز به مراقبت از خود را همراه با آنهایی که نزدیک و عزیز با به طور منظم و مطابق با اصول بهداشتی خودمان و نیز با حفظ فاصله اجتماعی به عنوان آنجا که ممکن است. این بحران در حال رفتن به یک دراز مدت تاثیر بر اقتصاد جهانی و همچنین در ذهن افرادی که تصمیم به ماندن در خانه و حمایت از خانواده های ساخت خود را در دسترس تمام وقت.

آقایان/ بیش از حد آرام بانوان اجازه دهید من به شما بگویم که چگونه این جهانی همه گیر شده داخلی دوزخ در خانه من. با تقریبا همه عمده موسسات تحت یک مستند آن را ثابت کرده است که یک ترکیب کشنده با تمام چهار نفر از ما قفل ما شاخ با یکدیگر زیر یک سقف. بچه ها داشتن یک جشن زمان با تبدیل خانه به یک زمین بازی است که در دسترس در همه زمان ها. خود من نجیب زاده که در حال حاضر کار از خانه به دلیل شیوع ویروس تبدیل مطالعه به یک R. K. استودیو. در حالی که او کاملا متصل به لپ تاپ خود را در یکی از گوشه های مورد علاقه خود را بالیوود موسیقی یکپارچهسازی با سیستمعامل خود را نگه می دارد در زمینه پخش. خود را نگه دارید دل تنگ شما یک شوک از زندگی خود را هنگامی که شما خواهد آمد به می دانم که در فواصل مکرر او شروع می شود croaking در حالی که تلاش خود را برای مطابقت با طول موج که از خوانندگان افسانه ای.

من یکی بزرگتر در گوشه دیگر آنقدر بی تاب در حالی که تماشای LaLiga که او و لگد زدن به توپ است که نگه داشته بود در نزدیکی سمت جدول کامل خود را ممکن است. توپ را وارد و مستقیما به هدف. قبل از مخاطبان می تواند به تحسین او 32 اینچ صفحه نمایش که بر روی دیوار آویزان کردم مو-خط ترک خوردگی در آن به پایان می رسد. بدون اتلاف وقت با ارزش من من برداشته من بزرگ بدن است که تقریبا گیر کردم در چرخش و پرتاب آن در هوا. من تقریبا از دست رفته بزرگتر من یکی سر حتی اگر من سعی کردم به پا زدن آن را دقیقا در همان شیوه ای که او انجام داده بود به توپ. در حالی که در تلاش برای فرار از ضربه بزرگ از من dhai کیلو کا haath (عضلانی دست) او صاف روی مبل در حالی که دست خود را پرتاب آب کوزه نگه داشته و در مرکز میز و در هوا. آب ریخته شده بر روی زمین و من خانه تئاتر سیستم شروع به شناور در به تازگی تبدیل Aqua تئاتر.

من دکمه چشم مانند ظهور و در مورد شروع wading را از طریق آب در کف من وقتی کنترل آن به دلیل آب و کمی سرد به علت طوفان یا رگبار تگرگ در شب. من آرامش و خونسردی آقا کاملا unperturbed توسط همه هرج و مرج در تلاش بود خود طناب صوتی در ‘ Chaahe کوی mujhe junglee kahe….’ زمانی که من یک جوان آمد در حال اجرا از هیچ جا و skidded در طبقه جیغ Yaaaahoooo!!!

آقایان/ بیش از حد آرام خانم من سخت در تلاش برای کنترل فشار خون من در حال اجرا از طریق رگهای باریک و مهم نیست که چقدر من می خواستم به صحبت در پایین زمین صدای من طنابهای blurted همه زبان عامیانه است که من می دانستم که با دقت قرار داده شده تحت بی حد و حصر بوق. در جلسه اغتشاش, خانه من-کمک آمد و از آشپزخانه با عجله او را بونسای گیاه مانند, بدن, برگزاری, پودر زردچوبه را در یک دست و بطری سس گوجه فرنگی ، همانطور که من درخواست او را به mop طبقه با صدای بلند عطسه آمد از این مطالعه که منجر به او دست لرزان به چلپ چلوپ زردچوبه و سس گوجه فرنگی مستقیم من به تازگی دیوار نقاشی شده است.

در حال حاضر از دست دادن کنترل مطلق بر اعصاب من شروع کردم به تکان دادن دقیقا مثل من نزدیک به دو دهه پیر Sumeet میکسر چرخ. برای جلوگیری از بیشتر ویران من با عجله به سمت اتاق من و کوبیدن درب از داخل. من سعی کردم بسیار سخت به کنترل بر سیستم عصبی سمپاتیک و از جیبش یک کتاب با عنوان ‘ نگه داشتن شما سرد است سرد و سقوط بزرگ در ملکه “الیزابت” تخت. آقایان/ بیش از حد آرام بانوان, من آن را به خاطر این تخت بوده و وفادار به قبیله ما برای تقریبا نود و سه سال در حال حاضر.

با کتاب در دست و چشم-توپ در سقف آن را کاملا غیر ممکن است برای من به تمرکز و خواندن. از این رو من منحرف توجه من نسبت به من تلفن همراه است که نگه داشته بود در نزدیکی نارگیل من سر به شکل. در پیمایش آن را بالا و پایین من کشف بسیاری از پست ها در #WorldSleepDay. من فکر کردم عمیقا برای مدتی و سپس شروع به رقص من Metacarpals و Phalanges بر روی کلید تلفن, تایپ :

“خواب است مانند پر زرق و برق از امواج دریا
آن را نگه می دارد در عقب کشیدن آن را به عنوان سر نسبت به زندگی را به ساحل”.

در عرض چند ثانیه از این توییت یک اعلان ظهور بر روی صفحه نمایش چشمک نام Chetan Bhagat. آقایان/ بیش از حد آرام بانوان در وجد من شروع به پریدن کرد به طوری که سر من تقریبا در برخورد با سقف. اما خوشبختانه جاذبه عقب کشید تا با تمام توان خود و با صدای بلند creaking صدا در بستر آن ریخته من راست داخل تخت خواب-جعبه. من سقوط کرد در وارونه موقعیت در حالی که تصور من قول را به یک طرح به Chetan Bhagat برای نوشتن کتاب بعدی خود و چه بیشتر از آن را الهام بخش راج کومار Hirani به طور مستقیم آن را بر روی پرده نقره ای. من سر بیش از پاشنه در حالی که تفکر چگونه Paparazzi خواهد دنبال من در همه جا در حالی که من مشغول خواهد بود برش روبان در هر گوشه و گوشه ای از جهان.

با احساس غرور و افتخار من بازدید من صدای جیر جیر فعالیت دوباره این بار با من کوته عینک سمت راست بینی من است. آقایان/ بیش از حد آرام بانوان در حال حاضر همه از ناگهانی شروع کردم به شبیه مانند ‘Chandu’ از Kapil Sharma شهرت. در نزدیک مطالعه از اطلاع رسانی من در بر داشت که صدای جیر جیر من دوست شد توسط هیچ یک دیگر از @ChetanBhagat’sPresswala. من آرزو به دفن خودم در آن وجود دارد و که بیش از حد در زیر لایه های بسیاری که در زیر تخت جعبه. آقایان/ بیش از حد آرام بانوان, من نفرت را به من را قبول شکست از این رو کف با من کرکی دست سه بار و به دستور من هیپوتالاموس قرار داده و من را به یک خواب عمیق تا زمانی که مواد مخدر کشف شده است به مبارزه با این کوروناویروس.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de