‘بیماری های همه گیر نیست و تشخیص مرزهای بنابراین ایران واکنش بین المللی حیاتی است تحت هدایت که’

سازمان ملل متحد برای کاهش خطر بلایا (UNDRR) سر مامی Mizutori شده است یک مدافع از یک رویکرد جامع برای مقابله با بلایای طبیعی حمایت بین المللی همکاری. او توضیح می دهد که این رویکرد به Pradeep Thakur در زمینه Covid-19 شیوع:

جهانی توجه Covid-19 بی سابقه است. آیا این به دلیل غنی هستند بیشتر تحت تاثیر قرار?

مانند بسیاری از بیماری شیوع Covid-19 نمی تمایز بین فقیر و غنی. وجود دارد در سراسر جهان و توجه آن به دلیل آن را تهدید هر کشور بدون در نظر گرفتن وضعیت توسعه. بلایای طبیعی بر تمام این حوادث تحت تاثیر قرار نمی هر کس به همان اندازه و در مورد Covid-19 آن هم درست است. این است که چرا کشورهای توسعه یافته با منابع بیشتر در دسترس برای پاسخ به وقوع خواهد شد نیاز به حضور در درجه اول به ایمنی و رفاه شهروندان خود دارد و همچنین باید حمایت بین المللی به پایین و کشورهای با درآمد متوسط هستند که در تلاش برای مقابله با شیوع. بیماری های همه گیر نیست و تشخیص مرزهای بنابراین ایران واکنش بین المللی حیاتی است تحت رهبری و هدایت سازمان بهداشت جهانی است.

ما را دیده اند, ابولا و آنفلوآنزای مرغی. چقدر متفاوت است Covid-19?

Covid-19 است نه یک بیماری محدود به چند کشور است. آن اعلام شده است یک بیماری همه گیر میکنند. وجود دارد یک تفاوت مهم. فهرست کشورها گزارش شیوع بیماری روزانه در حال رشد است. هیچ ملتی بر روی زمین است که می تواند به سیستم ایمنی بدن از خطر است. هزاران نفر کشته شده و بسیاری از هزاران نفر در حال مبارزه برای زندگی خود را در بیمارستان ها در سراسر جهان است. ما هنوز در مراحل اولیه این بیماری همه گیر. این ضروری است که کشورهایی که هنوز به تجربه فشار کامل از این بیماری باید با مشاهده و یادگیری از کسانی که بیشترین نهفته به ویژه چین و ایتالیا و ایران و جمهوری کره. وجود دارد بسیاری از درس های ما می توانند یاد بگیرند از این کشور است.

چگونه می توانید از هند به طور موثر مقابله با خطرات ناشی از حوادث?

هند بسیار قوی سیاست مدیریت خطر بلایا و این آشکار است از آن تحمل صفر رویکرد به تلفات در سوانح حوادث و کامل خود را در آغوش سندای چارچوب است. ائتلاف برای فاجعه انعطاف پذیر زیرساخت های راه اندازی شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در سازمان ملل متحد اقدام آب و هوا در اجلاس سران در سال 2019 و پشتیبانی توسط UNDRR بر اهمیت بهداشت عمومی و زیرساخت ها است.

هند نمی بینم Covid-19 شیوع به سادگی به عنوان یک مسئله بهداشتی است اما گرفته همه از دولت همه-از-جامعه رویکرد است که بسیار در روح سندای چارچوب است. به مقامات بهداشت عمومی در حال همکاری نزدیک با بدن مانند ان دی ام ای و وزارتخانه ها مسئول حمل و نقل هوایی عمران و حمل و نقل و تولید پارچه از جمله مواد حفاظتی مانند ماسک.

هند نیز با استفاده از تکنولوژی تلفن همراه در یک راه هوشمند است که می تواند اتخاذ شده توسط کشورهای دیگر است. هر کسی که ساخت یک تماس تلفن همراه باید گوش دادن به یک پیام سلامت در زبان از انتخاب خود را قبل از تماس خود را ایمیل. این یک راه بسیار خوبی برای برقراری ارتباط با جمعیت 1.3 میلیارد نفر است.

هند نیز نشان رهبری در سطح منطقه ای است. من درک می کنم که در حالی که تعداد موارد در حال حاضر کم است هند پله تا پاسخ آن و ظرفیت نظارت و نقشه برداری منابع آن است. در همان زمان آن ساخته شده است که کمک های مالی به منطقه ای پاسخ صندوق و ابراز تمایل خود را برای کمک به دیگر کشورها نشان دهند. این همبستگی بین المللی در بالاترین مرتبه و من فقط می توانم ستایش هند برای رویکرد خود را.

می تواند اروپا و آمریکا به کار گرفته اند همه چیز بهتر است ؟

ادراک یک معلم بزرگ است. این Covid-19 شیوع یک گام به ناشناخته. هیچ کس نمی تواند منطقی ادعا شده است آمادگی کامل برای آنچه که اتفاق می افتند در حال حاضر در سراسر جهان است. من می خواهم برای جلب توجه به بحرانی مشاهدات در مورد تغییر ماهیت خطر که UNDRR برجسته در ارزیابی جهانی از خطر گزارش منتشر شده در مارس 2019. اگر 2019 بسیار روشن است که خطر به طور فزاینده ای سیستمیک. ما شاهد این با Covid-19 تند اقتصاد جهانی است. تنها راه مبارزه با ریسک سیستماتیک است که با یک پیوست تا سیستمیک در پیشگیری و پاسخ روش است. این به این معنی است که ما نمی توانیم به کار در سیلوهای ما باید نقشه و مدل چگونه خطر آبشار به خطرات دیگر و از همه مهمتر ما باید قادر به کار های مرزی در یک واحد مد و نه ناسیونالیستی مواضع به خطرات – که همانطور که ما به خوبی می دانیم که هیچ respecters از مرزها.

بسیاری از کشورها محدود شده اند فعالیت های اقتصادی. چگونه باید دولت کاهش تاثیر?

ریشه کنی فقر است که هیچ 1 توسعه پایدار هدف است. در این زمان بحران از آن مهم است که ارائه شده است برای کسانی که به ویژه آسیب پذیر هستند. این می تواند اشکال مختلفی از جمله پرداخت نقدی سرپناه اضطراری و توزیع مواد غذایی برنامه. مهم ترین چیز این است که فقیر بود مشورت در مورد نیازهای خود و از جمله در پاسخ فرآیند برنامه ریزی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>