یک بیماری همه گیر مانند Coronavirus نه صرفا تغییر راه ما نظر ما سلامت; این تغییرات بسیاری از فرضیات اساسی است که ما را در مورد ما زندگی می کند و می پرسد مخدوش سوال در مورد چیزهایی که ما نمی نیاز به فکر می کنم برای یک مدت زمان طولانی.

در بخش هایی از ایتالیا به عنوان مثال رشد انفجاری در تعداد بیماران دارای ضعف سیستم بهداشت و درمان به یک نقطه که در آن پزشکان نیاز به انتخاب کنید که داده می شود باید به طور بالقوه نجات بخش درمان و چه کسی باید از چپ به مرگ. غم انگیز مسائل اخلاقی در حال پرتاب کردن – که به سال بیشتر به زندگی می کنند که بیشتر مورد نیاز خود و خانواده است که بیشتر مفید به جامعه ؟

انگلستان رویکرد اساسا متفاوت از آن که به دنبال در بسیاری از دیگر نقاط جهان است. مشاور ارشد علمی برای انگلستان, Sir Patrick blue palace hotel در ضبط این استدلال که حداقل 60 درصد از جمعیت نیاز به قرارداد COVID-19 به منظور توسعه ‘گله ایمنی” برای جلوگیری از انتقال در آینده است. منطق کار این است که در هر صورت غیر ممکن خواهد بود برای جلوگیری از این اتفاق صرف نظر از آنچه اقدامات امروز گرفته شده است. سخت مستندات کار ممکن است به طور موقت اما به محض این آرامش coronavirus است که به احتمال قوی باز گشت استدلال می رود. هنگامی که اکثریت جمعیت آلوده می شود و در نتیجه می شود سیستم ایمنی بدن به بیماری و سپس ویروس آن از دست می دهد contagiousness و می تواند به طور دائم کنترل می شود.

به غیر از یک موقعیت فوق العاده ای را از نقطه نظر اخلاقی آن است که بسیار در معرض خطر شرط بندی برای تعدادی از دلایل. آن است که همه به خوبی می خواهید برای محافظت از مسن تر و آسیب پذیر تر اما این است که نمی بسیاری از راه های عملی از انجام این کار. آنها اقامت در خانواده ها و جوامع هستند و در بسیاری از موارد نگاه جوان مراقبان. هیچ راه آسان برای منزوی کردن این گروه به طوری که برای محافظت از آن. همچنین یک فرض اساسی که در اینجا ساخته شده است که گرفتن آنفولانزا یک بار اعطا مصونیت پس از آن – و این هنوز رتبهدهی نشده است ایجاد شده است قطعی. در حالی که این است که غالب مشاهده شده اند وجود دارد چند موارد گزارش شده در چین و ژاپن در بهبود بیماران نشان داده اند که نشانه هایی از اینکه دوباره آلوده. در زمان ما ممکن است پیدا کردن که آیا این رویکرد درخشان بود و یا کاملا بی عاطفه.

جدا از چالش های اخلاقی مواجه نیست قبل از زیادی وجود دارد که ناشناخته است و نا آشنا. ما باید راهی برای درمان این بیماری به جز با کنترل علائم آن و امید به سوار کردن دوره از عفونت است. ما نمی دانیم که آیا متوسط نقش مهمی در کاهش انتقال ویروس است. ما نمی دانیم که آیا مهار و استراتژی های کاهش که در حال حاضر مستقر خواهد شد و اثری پایدار بر اساس. هنگامی که ما اجازه سفر و سهولت محدودیت های دیگر این ویروس آمد خروشان به عقب و یا آن را از مرگ ؟ در سطح فردی وجود دارد که هنوز قطعیت بزرگ را احاطه کرده است که تست های درمان این بیماری نیاز به بستری شدن در بیمارستان در دسترس بودن امکانات لازم در مورد یک نوبت حیاتی است.

و پس از آن چیزهایی است که ما می دانیم اما نمی تواند درک. پیشرفت این بیماری می گیرد در یک سرعت است که معنا ندارد برای ما. مغز انسان در تلاش برای درک مفهوم نمایی. زمانی که تعداد زیادی از مردم دو برابر در هر 3 یا 5 روز یا رشد یک هزار برابر در 3 هفته آن را به عنوان در ایتالیا این مشکل به شدت از حاشیه به ویرانگر در هیچ زمان. ما درک می کنیم رشد خطی; تمام مفاهیم کلیدی است که ما با کار بر اساس ضمنی ایده که رشد کسری از مقدار پایه و چیزهایی که تکثیر با مدنیت و خویشتن داری. نمایی نیاید ما حس سفارش برای آن تکثیر در تقسیم عددی بر مضرب.

چنین پیشرفت سریع خواسته های ما یک واکنش است که به نظر می رسد کاملا disproportional. آنچه که ما نیاز به انجام امروز به عمل نمایی در جهت معکوس به انجام خیلی بیشتر از به نظر می رسد معقول و منطقی به ذهن ما که عادت کرده اند به فکر می کنم در مد خطی. این است که واقعا دشوار است برای نوع اقدامات است که برخی از احتمال کاهش این بیماری همه گیر هستند و از یک نوع است که اخلال به طور منظم ما زندگی می کند به طور چشمگیری به همین دلیل است که ما شاهد بسیاری از کشورهای مبارزه با در نظر گرفتن این مراحل است که بسیاری از کارشناسان توصیه.

ما در حال خواسته به بسیاری از آنچه که ضروری است به انسان. سفر ملاقات با مردم برای کار و یا لذت خرید غذا خوردن و حتی لمس کردن افراد دیگر سطوح و یا حتی خودمان. هر نوع تماس با هر چیزی خارج از خودمان است که به طور بالقوه آلوده. ما نیاز به عقب نشینی به خودمان و کوچک شدن جهان ما به طور چشمگیری به منظور زنده ماندن.

به عنوان coronavirus ما آموزش است و آنچه ما می دانیم و می تواند مقابله با کسری از آنچه که در خارج وجود دارد. همراه با مزایای هزینه های توسعه انسانی در حال افزایش است. Coronavirus محصول عمل انسان به عنوان مشکلات طریقی با تغییر آب و هوا. ما به عنوان سرمایه گذاری به اشکال جدیدی از تکنولوژی است که دست بر کنترل و حتی بیشتر را به غیر انسان, هوش, خطر, دیگر ‘ویروس’ ابتلا به ما با تعجب تنها در حال رشد است.

آنچه بحران کنونی انجام داده است را به ما چهره به چهره با لاغری دانش و شکنندگی راه ما از زندگی است. ما ایجاد کرده اند چنین intermeshed و ساختار پیچیده است که آماده است precariously در مجموعه ای از مفروضات است که ما کور تبدیل به. ما گرفته اند و بقای ما به عنوان یک داده و بر اساس خیلی از راه و روش زندگی در آن فرض که یک شوک مانند این جلب ما به طور کامل آماده نشده است. آن را بسیار کمی طول می کشد فقط یک میکروب های کوچک را با ما تجدید نظر همه چیز را بیش از همه دوباره. این بیماری همه گیر است که یک فرصت برای ما به ارزیابی مجدد همه چیز به مجموعه یک دوره جدید برای خودمان چند ماه آینده بسیار مهم خواهد بود, اما این چیزی است که اتفاق می افتد هنگامی که این تهدید است که با آن برخورد خواهد کرد که واقعا شکل آینده ما است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو