همه گیر را تهدید به کاهش سینما به آوار

پاره کردن سینما است که اغلب جذاب تر از نوسازی املاک کارشناسان می گویند.

عکس: مایکل سامرا/آسوشیتد پرس

اگر محلی خود را در فیلم تسلیم به coronavirus بحران جاذبه های آینده ممکن است یک بولدوزر.

تئاتر صنعت تلاش شد قبل از همه گیر با بالا هزینه های ثابت نصب بدهی و راکد حضور به عنوان در صفحه اصلی گزینه های جریان نشو و نما. اما این مستند افزوده است به کسانی که فشارهای توقف ورودی درآمد برای ماه ها و ایجاد عدم اطمینان بیش از زمانی که و اگر مشتریان احساس راحتی خواهد کرد بازگشت به سینما.

این وضعیت دیده می شود که منجر به بسیاری از تئاتر تعطیلی تحلیلگران می گویند و جانبازان صنعت ایجاد مشکل از چه چیزی برای انجام با این ساختمان پس از پرده پایین می رود ، با توجه به تئاتر و صاحبان املاک و مستغلات کارشناسان سینما تمایل به رابطه جنسی خشن خواص به حرکت به دلیل سراشیب طبقه و اتاق های متعدد آنها را دشوار است به repurpose به خصوص در یک ملک تجاری در بازار انتظار برای دریافت شلوغ با بسته خرده فروشان و کسب و کارهای کوچک و دفاتر.

“سینما تک منظوره و ساختمان” گفت: پل Glantz از بنیانگذاران تئاتر زنجیره ای Emagine Entertainment Inc., که در عمل بیش از 20 مکان در سراسر غرب میانه. آقای Glantz گفت: شرکت می تواند در صورت ورشکستگی—که به معنی از دست دادن تمام خود را در تئاتر—اگر کاهش ظرفیت محدودیت های بیش از حد طولانی گذشته.

“Repurposing فیلم تئاتر ساختمان به طور کلی رفتن به شما ارائه با ارزش اسمی,” او گفت:.

دولت را آغاز کرده اند که اجازه می دهد برخی از تئاتر به بازگشایی اما در یک ظرفیت محدود, بنابراین به عنوان به موقف اجتماعی-فاصله دستورالعمل. ملت سه تئاتر زنجیر— AMC, سرگرمی, برگزاری , Inc., Cineworld گروه PLC را شاهوار سرگرمی و Cinemark Holdings, Inc. —بسته شده اند و از ماه مارس و در حال eyeing اواخر ژوئن یا اوایل جولای بازگشایی به احتمال زیاد در کاهش ظرفیت. هر سه شرکت furloughed کارکنان و تحلیلگران و مدیران می گویند تعطیلی دائم به احتمال زیاد.

Cinemark در حال حاضر به طور دائم تعطیل برخی مکان ها در هفته های اخیر از جمله 14-صفحه بلوغ ژاپنی, قدیمی تئاتر در بریستول, Va. یک Cinemark سخنگوی گفت: تعطیلی دائم بودند یک نتیجه از دوره عادی از کسب و کار به عنوان شرکت بررسی عملیات خود را.

وجود دارد چند گزینه برای آلاینده فیلم-تئاتر ساختمان های خود را با بسیاری از سالن, سراشیب طبقه و فضای خرده فروشی.

عکس: بریتنی Greeson برای وال استریت ژورنال,

پس Cinemark اعلام کرد در ماه مه بود که بسته شدن بلوغ ژاپنی, قدیمی ملک را مالک شده است و وزن گزینه های.

بر خلاف عمده شرکت کنندگان کوچکتر اغلب شرکت کنندگان اموال خود را که در آن خود را در تئاتر ایستاده است. آنها همچنین تمایل به سرسخت دسته مشتاق در مورد تئاتر کسب و کار به دلایلی که فراتر از ملاحظات مالی.

نگاهی 84 ساله بایرون برکلی که صاحب 4 ستاره سینما در کیلگور, Texas. پس از صرف بیشتر از زندگی بزرگسالی خود را در حال اجرا چندین تئاتر یک کسب و کار او را دوست دارد آقای برکلی در حال برنامه ریزی برای حل و فصل کردن و مدیریت درست خود کیلگور محل که او را متعلق به 30 سال.

اما آقای برکلی معتقد است اگر همه گیر نیروهای تئاتر به سینه که به احتمال زیاد آخرین تصویر نشان می دهد این شهر در حدود 15,000 ساکنان حدود دو ساعت رانندگی شرق دالاس.

“آن نشسته سمت راست در یک بزرگراه اصلی به طوری که اموال با ارزش است,” او گفت:, غرق در افکار, آنچه ممکن است اتفاق می افتد به چهار-صفحه نمایش تئاتر ساخته شده در سال 1987. “کسی ممکن است می گویند:” ما فقط می خواهیم آن را تکه پاره و ساخت برخی از ساختمان بزرگ.'”

پاره کردن است که اغلب جذاب تر از نوسازی املاک کارشناسان می گویند. سینما شده اند که مجهز به صندلی استادیوم یا خانه چند سالن جداگانه—و تمام در و دیوار که نیاز به سخت تر برای تبدیل از یک فروشگاه قدیمی است که اساسا یک جعبه خالی که محروم از آن راهرو.

پس از شاهوار بسته 18-صفحه نمایش تئاتر در نورت چارلزتن, S. C., اواخر سال گذشته ملک را مالک واشنگتن نخست گروه, فروش زمین. توسعه دهندگان شده اند که برنامه ریزی برای ساخت یک مجتمع آپارتمانی در تئاتر را محل با توجه به محلی گزارش.

تخریب یک احتمال قوی برای 20-صفحه AMC تئاتر در Southfield, Mich., که بسته در ماه آوریل گفت: Robert Mihelich تجاری املاک و مستغلات کارگزار به دنبال پس از ملک. او گفت: وجود دارد چند گزینه برای آلاینده 180,000 فوت مربع ساختمان با بسیاری از سالن, سراشیب طبقه و فضای خرده فروشی.

“شما شروع به پوست کندن آن را مانند یک پیاز و ناگهان آن را مانند ‘خدای من به این نگاه کل این بخش اینجا را پشتیبانی دیوار,” او گفت:.

بیش از 90 سال از B&B و سینماهای زنجیره ای و خانواده و کسب و کار در حال حاضر در آن چهارمین نسل است متناسب با تغییرات در صنعت با نصب صندلی که آسان تر است برای حذف, بنابراین, ساخت, تبدیل ارزان تر رئیس جمهور باب Bagby گفت. او نمی خواهید برای دریافت یک ملک است که کمی ارزش فروش مجدد و بهتر است به پاره کردن.

“است که یک نقطه فروش به بانک های ما” گفت: آقای Bagby که شرکت اجرا می شود حدود 50 مکان در جنوب و غرب میانه. “آنها دوست دارند هدف دیگری برای این ساختمان فقط در مورد.”

نوسازی مسن تئاتر با نصب کمتر راحت recliners ترجمه کرده است به کرسی های کمتری در تئاتر با توجه به تجارت ،

عکس: بریتنی Greeson برای وال استریت ژورنال

برای بسیاری از ناظران صنعت ایالات متحده تئاتر صنعت آماده شد برای یک اصلاح قبل از همه گیر به عنوان بازار اشباع شد در 1990s زمانی که اعتباری ارزان قیمت سوخت رونق ساخت و ساز و ظهور megaplexes تئاتر بود که گاهی اوقات بیش از 20 صفحه نمایش در یک مکان.

تعداد سینماهای کاهش یافته و به حدود 5500 سال گذشته از 7,200 در سال 1996 با توجه به انجمن ملی تئاتر صاحبان. و همه گیر خواهد شد بیشتر MoffettNathanson پیش بینی کرد. این شرکت تحقیقاتی گفته است که در حالی که جعبه-دفتر حضور و غیاب کاهش یافته است از آن سطوح اوج در اوایل 2000s “تعدادی از ایالات متحده آمریکا [فیلم] صفحه نمایش برگزار کرده است ثابت برای بیش از یک دهه.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا منطقه شما محبوب سینما در معرض خطر از بیرون رفتن از کسب و کار ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

ناتو را رد کرد و این تصور که آمریکا در بازار نفت است. “تعداد نمایش گمراه کننده است” سخنگوی پاتریک کورکوران گفت که نوسازی مسن تئاتر با نصب کمتر راحت recliners ترجمه کرده است به کرسی های کمتری در تئاتر است.

تام Quinn, مدیر اجرایی مستقل برچسب نئون توافق کردند که همه گیر می تواند منجر به عملکرد ضعیفی تئاتر بسته شدن تا فروشگاه خوب است, اما هنوز هم احساس اعتماد به نفس در چشم انداز دراز مدت برای این صنعت است. “سینما وجود ندارد و بدون تئاتر.”

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>