همه گیر مدل: John Krasinski دیدار یک دبیرستان نیاز

درخشان لباس کامل کمان روابط جلا و براق طلا و جواهر – class از سال 2020 آماده بود برای prom. اما به همه گیر جاروب در سراسر جهان لغو همه چیز را از, رویدادهای ورزشی, برای مجالس عروسی, بسیاری از نوجوانان نیز محروم از این عمده دبیرستان نقطه عطف.

تا زمانی که بازیگر John Krasinski تصمیم به میزبان خود را آنلاین حزب پارگی کیسه آب.

در قسمت چهارم از خود تصویری مثبت سری “خبر خوب” آقای Krasinski قرار داده و روی خود را سیاه و سفید کراوات منفجر طلا بالن و آویزان حزب streamers به تشویق نوجوانان در سراسر کشور است. آقای Krasinski کشیده از شبکه خود از افراد مشهور برای یک علت های خوب و میزبانی منحصر به فرد حزب پارگی کیسه آب با مهمانان مانند برادران جوناس, Billie Eilish, Chance the Rapper و سابق شرکت ستاره Rainn Wilson. براد پیت حتی کوتاه ،

“همه ما در حال رفتن را از طریق این هم” آقای Krasinski گفت: “این بسیار عجیب و غریب زمان. اما هر یک از شما چیزی از دست رفته و این حداقل من می تواند انجام دهد و من نمی تواند بیشتر مفتخر به انجام آن است.”

از طریق یک ویدئو زندگی می کنند, نوجوان قادر به پیوستن به در از اتاق نشیمن و اتاق خواب و آشپزخانه و رقص اجرای زنده از مهمانان موسیقی.

این ویدئو که در حال حاضر بیش از 4 میلیون بازدید همچنین شامل یک بخش ستایش بسیاری از خط مقدم قهرمانان پوشیده نیست scrubs – فروشگاه مواد غذایی, کارکنان, ابزار تکنسین های پلیس و آتش نشانی و بهداشت و حمل و نقل کارگران تحویل و رستوران کارگران است.

فضانوردان حتی در ظاهر ارسال خبر خوب از ایستگاه فضایی بین المللی.

“وجود دارد خیلی خوب اخبار اتفاق می افتد در جهان فضا در حال حاضر در این سال ما خواهد بود جشن 20 سال از ادامه حضور انسان در هیئت مدیره ایستگاه فضایی بین المللی” ناسا دکتر جسیکا Meir گفت: از مدار. “ما شده ایم تا اینجا انجام هزاران آزمایش که به کمک نفع زندگی بر روی زمین است.”

فضانوردان همچنین راهنمایی برای شکستن انزوا از جمله ورزش و خوردن به دنبال از پنجره به بیرون و یا ارتباط با دوستان و خانواده.

در هفته های اخیر چهره های عمومی و مشهور شده اند با هم آنلاین هم برای جلب رضایت عمومی تقاضا برای نشاط بخشی, اخبار, بلکه آنها را به ماندن درگیر و متصل به خود اختصاص داده و مخاطبان است.

از زمان شروع این بیماری همه گیر بسیاری از نوازندگان به اشتراک گذاری شده است livestreams از عملکرد خود را به آوردن برخی از شادی به طرفداران گیر در خانه از جمله صورتی, Katharine McPhee و دیوید فاستر, Keith Urban, قاتلان, Andrea Bocelli, و بسیاری دیگر.

در مارس 18, بیش از 20 میلیون نفر به تماشای “یک جهان: با هم در خانه” کنسرت برگزار شده توسط شهروند جهانی. در این کنسرت که ویژه هنرمندان بزرگ از جمله لیدی گاگا, استیوی واندر و رولینگ استونز مطرح $128 میلیون دلار برای حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

از سرگرمی به اعمال محبت و یا عمده کمک های مالی بسیاری از افراد مشهور در سراسر جهان را به شدت به کمک در مبارزه با این بیماری همه گیر. بازیکن NBA Bismack Biyombo اهدا کرده است بیش از 1 میلیون دلار ارزش تجهیزات پزشکی از جمله 10,000 ماسک صورت و 780 مواد خطرناک مناسب به جمهوری دموکراتیک کنگو کشور خود. طراح مد ایتالیایی Donatella Versace و دخترش اهدا 200.000 یورو به میلان San Raffaele بیمارستان برای کمک به مقابله با کمبود تجهیزات.

دیگران مثل آقای Krasinski, به سادگی به میزبانی یک شب سرگرم کننده برای stuck-at-home ،

“ما آن را به دست آورده همه ما به دست آورده این” آقای Krasinski گفت: پایان های ویدئویی خود را.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de