همه گیر به شمار جدی ترین تهدید برای بانک فدرال اهداف در طول عمر ما,’ Clarida می گوید

تغذیه نایب رئیس ریچارد Clarida گفت: آن را دشوار است به پیش بینی اقتصاد به دلیل فعالیت و استخدام خواهد شد بستگی دارد در این دوره از ویروس.

عکس: سارا Silbiger/مهر نیوز

Coronavirus همه گیر به شمار جدی ترین تهدید “در طول عمر ما” به فدرال رزرو اهداف حفظ قوی اشتغال و ثبات قیمت, فدرال رزرو معاون رئیس ریچارد Clarida گفت: پنج شنبه.

آقای Clarida گفت که او انتظار شوک به تقاضا برای کالا و خدمات می شود سخت تر از ضربه زدن به اقتصاد کشور ظرفیت برای تامین آنها قرار دادن فشار رو به پایین بر تورم است.

“این Covid-19 شوک رفتن به disinflationary نه تورم در کوتاه مدت و میان مدت” آقای Clarida گفت: در طول یک بحث است که به دنبال آنلاین سخنان به نیویورک انجمن اقتصاد کسب و کار.

به طور جداگانه فدرال نیویورک گفت که او می بیند کمی خطر ابتلا به تورم در حال حاضر و کاهش نگرانی ها در مورد افزایش فدرال وام گرفتن. “عظیم وجود دارد تقاضای جهانی برای وزارت خزانه داری ایالات متحده اوراق بهادار” آقای ویلیامز گفت. “من خیلی نگران در دراز مدت اثرات آن بر نرخ بهره در ایالات متحده به دلیل بالاتر کسری بودجه و بدهی در حال حاضر.”

حتی قبل از بحران همه گیر آمار در اواسط ماه مارس نرخ تورم در حال اجرا بود در زیر بانک مرکزی هدف 2%. فدرال رزرو نرخ بهره بین بانکی نزدیک به صفر و کاهش تورم خواهد به این معنی است که نرخ بهره کوتاه مدت تنظیم برای تورم می تواند به افزایش نما یک چالش برای تغذیه سیاست گذاران به عنوان آنها به دنبال ارائه محرک در ماه های آینده.

فدرال رزرو مقامات شروع به فکر ماه گذشته چگونه به ارائه بیشتر محرک پولی در ماه های آینده. آقایان Clarida و ویلیامز که در حال بالا lieutenants به رئیس بانک فدرال جروم پاول پیشنهاد بانک مرکزی نبود احساس عجله به رول از راهنمایی های جدید. جلسه بعدی فدرال ریزرو نرخ تعیین کمیته برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 9-10.

“این رفتن به گرفتن برخی از زمان برای ما در تغذیه به دریافت احساس از آنچه که این اقتصاد چه ارتجاعی به طور بالقوه می تواند مانند” آقای Clarida گفت. فدرال رزرو خواهد یک دسته بهتر در اقتصاد را در مسیر سپتامبر, او گفت:.

“این طبیعی است که برای ما به جمع آوری اطلاعات بیشتر و بینش در این وضعیت که ما فکر می کنم در مورد پتانسیل اصلاحات به ما راهنمایی و ما تعادل-ورق ارتباطات,” او گفت:.

مقامات به شدت کاهش نرخ بهره در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس عمیقتر و آنها تأیید قصد دارد در ماه آوریل به نگه داشتن نرخ بهره را نزدیک به صفر تا آنها با اعتماد به نفس اقتصاد در مسیر تورم برای رسیدن به هدف 2% و نرخ بیکاری به بازگشت به سطح سال های اخیر است.

فدرال رزرو در آینده بحث های سیاست های پولی در حال چرخش در نحوه سیگنال برنامه های خود را برای پایین نگه داشتن نرخ بهره و گسترش آن منابع از خزانه داری و اوراق بهادار وام مسکن.

یک استراتژی خواهد کراوات برنامه های آینده برای دستیابی به اقتصادی خاص نتایج چنین عنوان کرد و گفت: بانک مرکزی نمی خواهد افزایش نرخ تا نرخ تورم به 2 درصد. یکی دیگر از گزینه خواهد بود به ارائه تقویم مبتنی بر هدایت چنین عنوان کرد و گفت فدرال رزرو خواهد نگه داشتن نرخ بهره تا زمانی که برخی از تاریخ در آینده است.

آقای Clarida که صرف 14 سال به عنوان مشاور در باند غول پیکر اقیانوس آرام شرکت مدیریت سرمایه گذاری. قبل از پیوستن به فدرال رزرو در سال 2018, اذعان برخی از بازار مفسران مشتاق برای جزئیات بیشتر در مورد برنامه های فدرال ریزرو را.

“گاهی اوقات مردمی در بازارهای از دست دادن بینایی از تصویر بزرگ و تصویر بزرگ است که ما تمام سیاست های بسته و کل ما مجموعه ای از ارتباطات است که بسیار آسان به درک در از 30000 پا سطح: ما قصد داریم به انجام همه چیز ما می توانیم به ارائه پشتیبانی فدرال رزرو می تواند برای رسیدن به ما دو دستور اهداف,” او گفت:.

آقایان Clarida و ویلیامز گفت: بانک مرکزی هیچ علاقه ای به برش آن در سیاست های کوتاه مدت نرخ زیر صفر اما آقای Clarida گفت: نرخ تعیین کمیته می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد استفاده از کلاه در کوتاه مدت و میان مدت وزارت خزانه داری اوراق بهادار به عنوان یک راه برای تقویت بانک مرکزی کلامی راهنمایی در مورد چگونه این برنامه به نگه داشتن نرخ بهره را نزدیک صفر است.

به اصطلاح عملکرد منحنی کنترل, که, اجرا شده توسط استرالیا در بانک مرکزی در ماه مارس “یک مکمل طبیعی برای تقویم مبتنی بر هدایت” گفت: آقای Clarida. “آن را حس برای ما در برخی از نقطه به جریان در چه خوب است که کار کرده و اینکه آیا یا نه آن را قابل اجرا به آمریکا”

آقای Clarida گفت: در حالی که اخبار اقتصادی در هفته های اخیر بوده است “unremittingly افتضاح” او اشاره کرد که فدرال ریزرو تصمیم گیری در اواسط ماه مارس به قرض دادن گسترده به کسب و کار شهرستانها و ایالات متحده از طریق برنامه های اضطراری و برای خرید هنگفتی از خزانه داری و اوراق بهادار وام مسکن تا به حال موفق به جلوگیری تیز دررفتگی در بازارهای مالی است.

این که آیا آن خواهد بود “با دوام” او گفت: بستگی دارد در این دوره از ویروس اما حداقل راحت تر وام گرفتن شرایط برای خانواده ها و شرکت ها “خرید برخی از زمان تا زمانی که اقتصاد شروع به بهبود می یابند و رشد رزومه و بیکاری شروع به سقوط.”

مربوط تصویری

فورد به طور موقت متوقف می شود خطوط مونتاژ در کلید کارخانه; جمهور تهمت و تهدید میشیگان و نوادا با بودجه یخ برای گسترش رای گیری توسط ایمیل; یو اس اس تئودور روزولت بازگشت به دریا. وال استریت ژورنال است Jason بلینی است که آخرین عنوان جهانی coronavirus موارد آمار پنج میلیون نفر است. عکس: اسکات اولسون/گتی ایماژ

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de