همه گیر باعث می شود ایالات متحده-چین فروپاشی اقتصادی بیشتر احتمال دارد ایالات متحده کسب و کار در چین می گویند

در یک نظرسنجی در ماه مارس 44 درصد از 25 شرکت های آمریکایی در چین گفت: واشدن غیر ممکن خواهد بود—از 66 درصد در ماه اکتبر.

عکس: aly آهنگ/ایسنا

شانگهای—coronavirus همه گیر است ساخت “افتراق” از ایالات متحده و چین اقتصاد واقعی تر چشم انداز شرکت های آمریکایی در چین می گویند که آن را مختل زنجیره تامین و گونه بیشتر روابط بین دو کشور.

در ماه مارس 44 درصد از 25 شرکت های ایالات متحده مورد بررسی قرار گفت واشدن غیر ممکن خواهد بود از 66 درصد در ماه اکتبر به اتاق بازرگانی آمریکا در چین و اتاق بازرگانی آمریکا در شانگهای گفت.

نتایج این نظرسنجی در ماه مارس توسط دو سازمان منتشر شده در جمعه, یافت بیش از یک چهارم از شرکت در برنامه به شروع به منابع تمام یا بعضی از مواد خود را از مکان های مختلف پس از همه گیر—هر چند در برخی از موارد مناطق مختلف چین به جای خارج از کشور است. تنها 16 ٪ گفت که آنها در نظر گرفته شده برای تغییر تمام یا بعضی از تولید خود را در خارج از چین است.

و در حالی که 40 درصد از شرکت ها گفت: زنجیره تامین خود را باقی خواهد ماند همان است گفت: بیش از نیمی از آن خیلی زود به بگویید که آیا این بیماری همه گیر را تغییر دهید خود را در دراز مدت تامین استراتژی است.

Coronavirus—که آمار چین برای اولین بار تعطیل کارخانه های و برش زنجیره تامین بسیاری از شرکت های جهانی بستگی دارد—دارای آگاهی از نیاز به تنوع بخشیدن به دور از چین به گسترش خطر گفت: Ker گیبس جمهور AmCham شانگهای.

“این در مورد تنوع به عنوان مخالف به یک جابجایی کامل” آقای گیبز گفت.

حتی قبل از شیوع ویروسی برخی از شرکت ها سؤال شد به عقل خود عرضه زنجیره ای اتکا به چین که در آن هزینه های نیروی کار در حال افزایش هستند و با آمریکا-چین تجارت اختلاف افزایش ریسک سیاسی.

Coronavirus اختلال در برخی از کشورهای صوتی مورد نیاز را تولید و عرضه زنجیره ای خانه برگشت. در اواخر ماه ژانویه ایالات متحده اداره ویلبر راس گفت: شیوع بیماری در چین می تواند کمک به اشتغال زایی در امریکا است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاور پیتر ناوارو به تازگی وظیفه هماهنگی دولت-همکاری های کسب و کار برای مقابله با این بیماری همه گیر به نام برای پزشکی کشور زنجیره تامین به آمریکا مبتنی بر.

ژاپن در این ماه گفت: این امر ارائه یارانه به قرعه کشی سازندگان کالاهای پزشکی و سایر محصولات از خارج از کشور و همچنین برای حمایت از شرکت ها تلاش برای تنوع بخشیدن به زنجیره تامین و جلوگیری از overreliance در یک کشور است.

رئیس جمهور تهمت میسازد دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد در سه فاز چین سوابق آن اولین انقباض در سه ماهه تولید ناخالص داخلی و Gilead Sciences, سهام افزایش می یابد در امید به یک پتانسیل Covid-19 مخدر است. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جان مور/گتی ایماژ

در همین حال پکن—نگران خروج سرمایه های خارجی—نگاه برای کمک به کسب و کار خارجی حل و فصل تعطیلی ناشی از تنگناها و به نام کشور با هم کار کنند برای ایجاد ثبات در زنجیره تامین جهانی.

شوک از این بیماری همه گیر است که وادار کردن شرکت ها به reappraise چگونه آنها خود را مدیریت زنجیره عرضه در معرض خطر هر چند ایالات متحده شرکت های تولیدی در چین برای بازار چین خواهد بود و بعید است به حرکت خود در شبکه های خارج از کشور آقای گیبز گفت.

خطر سیاسی نیز در حال حاضر بالای ذهن بسیاری از شرکت های آمریکایی در چین به عنوان coronavirus بدتر ایالات متحده-چین در حال حاضر ارتباط ساییده شده توسط این دو سال جنگ تجاری با توجه به آقای گیبس.

پیام از شرکت های ایالات متحده در شانگهای یکی از “ناامیدی از رهبری در هر دو کشور” برای اجازه دادن به این بیماری همه گیر برای تبدیل شدن به یک سیاسی flashpoint, او گفت:.

نوشتن به Trefor خزه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im