همه گیر اظهارات رهبر کاتولیک های جهان در بحران مالی

رم—coronavirus همه گیر است برخورد یک ضربه به کلیسای کاتولیک مالی تهدید گسترده خود در فعالیت های خیریه و پیشرو اسقف و کشیش اهل محله به هزینه های بریده بریده و به دنبال وجوه دیگر.

تاثیر بیماری همه گیر است که کشیده اقتصاد جهانی به احتمال زیاد رکود احساس شده است و در بالاترین سطح از کلیسا. واتیکان به طور موقت از دست داده و بزرگترین آن تنها منبع درآمد موزه واتیکان از بسته شدن در ماه گذشته. موزه ها به طور معمول دریافت بیش از شش میلیون بازدید کننده در هر سال و بازده درآمد برخی €40 میلیون ($43 میلیون).

“اصل مشکل برای کلیسای کاتولیک این است که دارایی های غنی اما نقدینگی فقیر گفت:” برگرد. آنتونی Stoeppel که می آموزد کلیسا سرمایه گذاری در سنت پاتریک حوزه و دانشگاه در منلو پارک کالیفرنیا. “پاپ می تواند در تئوری فروش کلیسای سنت پیتر اما مگر او می کند تا او را ندارد که پول است.”

رابین Klueber سازمان غذا آشپزخانه در کلیسای عروج در روز پنج شنبه. کمکهای مالی فعال شربت خانه برای ارائه به نیازمندان دو بار به عنوان اغلب.

واتیکان نیز به طور معمول را بدست آورده و بین €40 میلیون و €50 میلیون اجاره خواص املاک و مستغلات عمدتا در رم, اما آن نیز به احتمال زیاد به کاهش طول رکود اقتصادی می رود به گذشته فراتر از بازگشایی اقتصاد ایتالیا در حال حاضر به آرامی در راه است. واتیکان گفته است این امر در نظر گرفتن درخواست برای کاهش در پرداخت اجاره بها از مستاجر رنج و سختی.

برگرد. Augusto Zampini عضو پاپ نیروی کار در coronavirus به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که واتیکان شد بهره برداری از اورژانس ذخایر مالی در طول بحران و که برخی از مقامات ارشد ارائه کرده بود را پرداخت کاهش, برای کاهش فشار مالی.

رکود اقتصادی را تشدید یک وضعیت وخیم برای واتیکان. پاپ فرانسیس خواست مقامات در سال گذشته به آدرس مقدس را خمیازه کسری بودجه. بخش عمده ای از پاپ در سراسر جهان سالانه خیریه مجموعه که قرار بود به فقیر اما استفاده از پلاگین کسری, The Wall Street Journal کشف شده است.

در پاسخ به زمان کمبود واتیکان به کاهش هزینه ها از طریق اقدامات مختلف از جمله توقف در استخدام و تبلیغات ممنوعیت ترین کار اضافه کاری لغو کنفرانس و تعلیق سفر کسب و کار با توجه به مقامات واتیکان. کاهش دستمزد یا اخراج از واتیکان حدود 5000 کارگر نیست روی میز مقامات گفت.

جماعت در کلیسای عروج شامل بسیاری از افراد مسن و افراد کم درآمد ساخت سوئیچ به آنلاین دادن دشوار است. دیرین congregant روبرتو Rodan دعا وجود دارد و روزانه است.

واتیکان به طور منظم دریافت کمک مالی از اسقف در کشورهای ثروتمند به ویژه در ایالات متحده و آلمان و ایتالیا سه top منابع سالانه هدیه ای از اسقف ها که به طور منظم بازده بیش از €20 میلیون. اما کلیسا موسسات و خیرین در این کشورها نیز برخورد با بحران کنونی است.

در آلمان کلیسای کاتولیک پزشکی و خدمات اجتماعی عملیات آن را به یکی از بزرگترین کارفرمایان در بودجه تا حد زیادی توسط دولت جمع آوری کلیسا مالیات آورده است که در بیش از €6.6 میلیارد دلار در سال 2018 است. بحران اقتصادی کنونی کاهش خواهد پرداخت آن توسط بزرگ هر چند هنوز هم مقدار ناشناخته گفت: Matthias Kopp سخنگوی اسقف آلمانی, کنفرانس, در بخشی به دلیل کلیسا مالیات پرداخت نشده در دولت مورد حمایت کردند پرداخت.

در ایتالیا, کلیسای کاتولیک در منبع اصلی تامین بودجه است, یک درصد از درآمد-پرداخت مالیات که مالیات دهندگان می تواند تعیین کند برای امور خیریه. تقریبا 80% انتخاب کلیسای کاتولیک ارائه آن را با بیش از €1.1 میلیارد سال گذشته است. تقریبا €220 میلیون از این پول بیشتر از آن در اوایل میله میله برای کلیسا ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری در حال حاضر اختصاص داده شده به همه گیر مرتبط با امداد گفت: Stefano Proietti سخنگوی کنفرانس اسقف ایتالیایی.

تعلیق توده ها در آلمان و ایتالیا در اثر قطع هفتگی مجموعه—پیشرو منبع مالی برای کلیساها که در هر دو کشور مسئول بسیاری از خود را هزینه. چند مجهز به دریافت کمک های مالی آنلاین.

مربوط تصویری

مجلس با تصویب $484 میلیارد لایحه برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان بوئینگ مشکل 737 MAX بعید است به نفع خود تصویب قانونی تا مرداد یا بعد از ماه رمضان شروع می شود در میان سخت مستند سفارشات. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: برنده McNamee/گتی ایماژ

در مقابل تقریبا 90 درصد از 17,000 parishes کاتولیک در ایالات متحده برخی از روش پذیرش آنلاین دادن, با توجه به یک 2019 بررسی توسط من به کاتولیک یک پلت فرم آنلاین. اما این بررسی همچنین نشان داد که 50 درصد از parishes دریافت کمتر از 10 درصد از کمک های مالی سالانه خود را آنلاین.

کاتولیک آمریکا parishes در سال های اخیر مطرح شده اند بیش از 5 میلیارد دلار در سال از طریق بارگیری در این هفته مجموعه ای از اعضای خود را با توجه به علامت خاکستری از مرکز پژوهش های کاربردی در مقام یا شغل پاپ در دانشگاه جورج تاون.

از آنجا که تمام دایره اسقفی در آمریکا به حالت تعلیق عمومی توده ها در ماه گذشته کلیساها را با عجله به اضافه کردن یک آنلاین-کمک های مالی از ویژگی های و یا ترویج آن به اعضای خود است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه است که این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار چگونه شما و کسی که شما را به ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“ما دیده ایم دو و سه فعالیت در تقاضا” از اواخر مارس گفت: جیم Weigert ما یکشنبه بازدید کننده در, Huntington, Indiana, فراهم می کند که سیستم های پرداخت برای کلیساهای کاتولیک در سراسر کشور است. “این سوپر تصویب سطح…از اختیاری زیبا-برای-باید به چیزی است که شما کاملا باید.”

حدود 80 از 195 کاتولیک دایره اسقفی در آمریکا برای بیشتر قسمت ها در مناطق روستایی نیست خود حمایت مالی و غالبا فاقد زیرساخت برای آنلاین مشارکتهای گفت: کری رابینسون رهبری میزگرد که به ترویج اتخاذ بهترین شیوه مدیریت و سرمایه گذاری در کلیسای کاتولیک.

خانم رابینسون گفت: گروه او کار کرده است با من به کاتولیک به کانال کمک مالی به مانند دایره اسقفی در پاسخ به این بیماری همه گیر. ابتکار مطرح شده بیش از $50,000 پس از آن راه اندازی شد در ماه گذشته, او گفت:.

پدر کارنی در کلیسای عروج گفت: مدیریت کسب و کار کوچک وام فعال اهل محله خود را برای حفظ کارکنان است.

حتی در شهر نیویورک شيوع چنین شیوه های متفاوت توسط محله. این کشیش دانیل کارنی, کشیش کلیسای عروج در Morningside ارتفاعات که جماعت شامل بسیاری از افراد مسن و افراد کم درآمد گفت: کمتر از 90 بیش از 1000 محله های کشیش نشین که حضور در چهار شنبه جرم را آنلاین.

در سراسر قلمرو مذهبی اسقف اعظم نیویورک مجموع بارگیری کمک های مالی رفته اند نصف به نمایندگی از کاهش حدود 1 میلیون دلار در هفته با توجه به وابسته بقلمرو اسقف اعظم سخنگوی یوسف Zwilling. دیگر دایره اسقفی و کلیساها در سراسر کشور قرار داده شده کارکنان در کردند پس از شروع coronavirus اضطراری است.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس را تجربه کرده است یک قطره از بیش از 40 درصد در هفته دادن یا حدود 2 میلیون با توجه به قلمرو مذهبی اسقف اعظم را در اوصاف کشیش عمومی Msgr. آلبرت Bahhuth.

کاردینال تیموتی دولان هشدار داد کاتولیک در نیویورک در ماه گذشته که قلمرو مذهبی اسقف اعظم ممکن است مجبور به کاهش دستمزد به طور موقت اما این گزینه نیست و در عین حال فعال تحت نظر آقای Zwilling گفت.

پدر کارنی گفت که اهل محله خود را واجد شرایط برای اداره کسب و کار کوچک وام تحت حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه که مبتنی بر ایمان اشخاص واجد شرایط هستند و در نتیجه قادر به حفظ آن دو تمام وقت و چند بخشی-زمان کارکنان است. به عنوان بسیاری از 15 درصد از کاتولیک آمریکا parishes شده اند قادر به حفظ خود را قبل از همه گیر درآمد به لطف PPP گفت: خانم رابینسون.

کلیسای عروج در Morningside ارتفاعات در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

پدر کارنی گفت: او بوده است heartened با سخاوت از محله های کشیش نشین خود صرف نظر از سطح خود را از فراوانی است. با فوق العاده کمک مالی از $12,000 این محله را به شربت خانه مواد غذایی برای نیازمندان بوده و قادر به کار دو بار به عنوان اغلب به عنوان قبل از بحران.

“من هر روز سعی کنید به تماس با یک تعداد انگشت شماری از محله های کشیش نشین” کشیش گفت. “و آنهایی که ضعیف بگو: پدر من صرفه جویی در همه پاکت ها را در زمانی که ما می توانیم دوباره به کلیسا است.”

نوشتن برای Francis X. Rocca در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im