همه گیر سرود? یک Alicia Keys ballad برای کارگران ضروری.

بوستون

در روز پنج شنبه Alicia Keys’ آهنگ جدید “کار خوب” برای اولین بار در سی ان ان جهانی تاون هال.

“این است که موسیقی خود را, این تصاویر ما گفت:” سی ان ان اندرسون کوپر معرفی 15 بار برنده جایزه گرمی Alicia Keys. حرکت جدید 4 دقیقه طولانی موزیک ویدئو شروع می شود با خانم کلید در پیانو سفید ارائه قدرتمند ادای احترام به کارگران ضروری.

شما در حال موتور که باعث می شود همه چیز به / و شما همیشه در تغییر قیافه من قهرمان” او آواز می خواند.

خانم کلید های عملکرد مربوط با سی ان ان-تصاویر ارائه شده از خالی اماکن عمومی و مردم در خط مقدم – روزمره قهرمانان coronavirus بیماری همه گیر.

هیچ راهی وجود دارد برای همیشه به شما پرداخت بازگشت / برکت قلب شما می دانید من شما را دوست دارم که برای” او آواز می خواند.

برای چند هفته گذشته به بیماری همه گیر در سفر در سراسر جهان و آزمایش محدودیت های انسان ضروری کارگران – از جمله اما نه محدود به فروشگاه مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی کارکنان – همه باید در ادامه به شجاع این بحران بی سابقه و انجام شغل خود را برای بقیه از ما.

شش صبح / و به زودی به عنوان شما را از طریق درب راه رفتن / همه نیازهای شما دوباره” خانم کلید آواز می خواند.

به عنوان آنها همچنان به پناهگاه در خانه مردم را سازمان داده اند نمایش قدردانی برای خط مقدم کارگران مانند جامعه تشویق برای مراقبت از سلامت کارکنان.

خانم کلید نوشت: این آهنگ سال گذشته برای هفتمین آلبوم استودیویی به نام “آلیشیا” که برنامه ریزی شده برای انتشار در مارس سال 2020 است. این آهنگ در اصل نوشته شده در ادای احترام به قهرمانان شخصی – مادر و مادر بزرگ – با این حال, خانم کلید تصمیم به اختصاص آن به کارگران ضروری میان coronavirus بیماری همه گیر. تصنیف قدردانی ستایش کسانی که در خط مقدم برای ساخت او احساس بی باک.

خانم های Arrow به پایان می رسد با این شعر: “شما در حال انجام یک کار خوب / آیا بیش از حد پایین / جهان به شما نیاز دارد در حال حاضر / می دانم که شما ماده/ماده ماده” و جدی قلبی “با تشکر از شما.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>