پلقر cnn: چه کسی کشته Sadhus & چرا ؟

کشتار وحشیانه Sadhus در پلقر در ماهاراشترا ظاهرا توسط جنایتکاران محلی در حضور پلیس نشان می دهد که سطح مطلق بی قانونی و بی تفاوتی پلیس علاوه بر پررونق روحیه جنایی-سیاستمدار nexus در دولت است. در حالی که پس از مرحوم sadhus ملاقات خود گوری پایان مسیر برای حضور در تشییع جنازه خود را Guruji در گجرات خوفناک حادثه بدیهی است که هم زده ملت وجدان که حتی sadhus امن نیست.

اما آنچه در خصوص توطئه است این واقعیت است که چرا پلیس وجود دارد می تواند نه محافظت از این قربانیان غیر مسلح و در عوض اجازه دهید آنها را مورد ضرب و شتم بیرحمانه به مرگ فقط به سادگی تماشای وحشیانه قتل کسانی که مستقیم با نگرانی دنیوی جهان است. قبلا اگر آنها گفته شد که به اشتباه به عنوان کودک برطرف کننده باند و از این رو کشته شدن سوء ظن اما در حال حاضر هویت خود را روشن است که توجیه دلیلی برای محکوم کردن قتل توسط همه رهبران سیاسی و احزاب در ایالات صدای منعکس اتفاق و تأکید جاذبه مسئله اما این اتفاق نمی افتد.

حتی کسانی که رهبران سیاسی – به جز چند – همیشه با صدای بلند بالا بردن صدای خود را برای حفاظت از نقض حقوق بشر پلیس جنایات اقلیت ظلم و ستم ضد کا تظاهرات و…. نگه داشته اند یک مادر به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است و به جای درگیر در اتهامات و ضد اتهامات gimmickry. این به چه معنی است ؟ آن را به وضوح نشان می دهد که sadhus و چنین مذهبی مردم هیچ اهمیتی برای آنها را به عنوان آنها می آیند از یک جامعه خاص است. به خصوص زعفران چادری sadhus جمعی نیروهای این شبه سکولار رهبران و از این رو در نظر گرفته باشند.

تقریبا مشابه نقش رسانه ها قطع نظر از چند استثنا که کست نور در چنین مسائل از طریق سیاسی زاویه به جای حفظ بی طرفی و بی باک نمایش برای محبوب آگاهی است که در واقع یک بررسی پتانسیل در برابر جنایات و دیگر بی نظمی. به عنوان یکی می تواند به راحتی به بحر تفکر غوطهور شدن که این کانال های رسانه ای شدند و بیش از حد فعال در حال انجام تظاهرات در برابر قانون شهروندی در کشور; اما امروز آنها سکوت به عنوان موضوع نالایق گرفتن مورد نظر تمرکز با توجه به دعوت فوری اقدامات قانونی علیه کسانی که مسئول این جنایت شنیع و همچنین در برابر پلیس به صورت ناخالص خود را dereliction وظیفه.

همانطور که همه ما می دانیم که بهارات همچنان به عنوان یک سرزمین راستگو عقل از سر فرزانگان seers و دیگر مانند زهد مختلف مذهبی در مدارس sub-مدارس و فرقه های زیر مذاهب و…. که ماهیت خود را محدود باقی می ماند به مقدس مناسک و دیگر فعالیت های مذهبی و که به ناچار منجر به صلح و رفاه کل بشریت است. آن است که تنها با توجه به این راستگو پرستاران و seers که باستان بهارات رز به اوج فلسفی و متافیزیکی ارتفاعات و در نظر گرفته شد برجسته معنوی و یا Adhyatamic گورو در جهان است. هر چند ممکن است چند گوسفند سیاه و سفید در میان آنها پس از آن که یک ویژگی مشترک در همه جنبه های زندگی در سراسر جهان است. می کند که اعطای یک حق برای کشتن یک sadhu?

به عنوان آشکار است که نیاز فوری برای جلوگیری از سیاسی شدن مجرمان و جرم از سیاست کنار جمعی بررسی جرایم سازمان یافته و خشونت در دستور بیشتر جنایتکاران محلی تبدیل خرده سیاستمداران است. بیشتر مدتها در انتظار اصلاحات در نیروی پلیس است که نیاز به ساعت به مهار خود را کاهش روحیه برای اطمینان از موثر و بهتر انجام ندادی. اگر چه پلیس در حال انجام یک نمونه کار امروزه در میان تاج بحران در این کشور اما در این مورد خاص قرار می دهد دندانه بزرگ در کار نگران پلیس.

بالاتر از همه ما مردم از بهارات باید بالا باریک و تفرقه سیاست, طبقه, creed, دین, منطقه, زبان و…. و به جای ایستادگی ایران در مجموع به صورت نصب Covid-19 تهدید و قبر دیگر چالش های موجود در کشور است. این اتفاق ممکن است به عنوان چیزی فراتر از انسان تلاش.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>